Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sjcam SJ4000 Nasıldır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Az önce sjcam sj4000 modelini sipariş ettim.
    Ancak kaskın çenesine sabitlemek için gerekli aparatlar çıkıyor mu?

Ve kamera hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    wifi değil de düz modelini 4 yıl kullandım, başına neler geldi anlatamam, bir türlü ölmedi, su girdi içine, bir çok defa düşmeleri, çalışmaz olduğunu sandığım anda bir şekilde geri hayata döndü, 10 metreden yola düştü, yerlerde sürüklendi yine de hep çalıştı, artık emekli edip bir üniversite öğrencisine hibe ettim, görüntü kalitesi kesinlikle yeterli, gece iyi ışık alıyor, kesinlikle pişman etmez.

Motosikleti
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wifi değil de düz modelini 4 yıl kullandım, başına neler geldi anlatamam, bir türlü ölmedi, su girdi içine, bir çok defa düşmeleri, çalışmaz olduğunu sandığım anda bir şekilde geri hayata döndü, 10 metreden yola düştü, yerlerde sürüklendi yine de hep çalıştı, artık emekli edip bir üniversite öğrencisine hibe ettim, görüntü kalitesi kesinlikle yeterli, gece iyi ışık alıyor, kesinlikle pişman etmez.
    Ben wifi modelini aldım sj4000 air yazıyor acaba aynı mıdır teknik özellikleri

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    bildiğim kadarıyla aynıdır

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Siparisi vermissin hayirli olsun ama.
    Eskidi o cihazlar be.
    Ama her turlu goturur.

Motosikleti
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siparisi vermissin hayirli olsun ama.
    Eskidi o cihazlar be.
    Ama her turlu goturur.
    Ya ben öyle içerik üretmek için değil güvenlik amaçlı aldım bide yola falan giderken anı olsun diye.
    İşimi görür sanırım.

Aspava38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki Z250SL
    Sj4000 ilk çıktığında almıştım ilk versiyonu. Su altında da kullandım su an kask kamerası olarak kullanıyorum. Çeneye monte ettim tüm aparatları da çıkıyor. Bı tek dis koruma kasasını değiştirdim. Halada sorunsuz çalışıyor. Görüntü kalitesinde iyi 1080p, geldiğinde kaska nasıl Monte edeceğini bulamazsan yardımcı olurum.

Motosikleti
    Alıntı Aspava38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sj4000 ilk çıktığında almıştım ilk versiyonu. Su altında da kullandım su an kask kamerası olarak kullanıyorum. Çeneye monte ettim tüm aparatları da çıkıyor. Bı tek dis koruma kasasını değiştirdim. Halada sorunsuz çalışıyor. Görüntü kalitesinde iyi 1080p, geldiğinde kaska nasıl Monte edeceğini bulamazsan yardımcı olurum.
    Yan tarafına monte etmeyi biliyorum ancak çeneye nasıl yapacağımı bilmiyorum ben çeneye monte etmek istiyorum.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan tarafına monte etmeyi biliyorum ancak çeneye nasıl yapacağımı bilmiyorum ben çeneye monte etmek istiyorum.
    Youtube da konuyla ilgili tonla video var, sunfix denen zimbirtidan da alman gerekli olabilir, macun gibi bir sey.

Motosikleti
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube da konuyla ilgili tonla video var, sunfix denen zimbirtidan da alman gerekli olabilir, macun gibi bir sey.
    Evet onları izlemiştim sunfixi biliyorum ancak onlar olmadan içinden çıkan aparatlarla yapılıyor mu diye sormuştum sunfix kaska zarar verir mi koruyuculuğuna?

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet onları izlemiştim sunfixi biliyorum ancak onlar olmadan içinden çıkan aparatlarla yapılıyor mu diye sormuştum sunfix kaska zarar verir mi koruyuculuğuna?
    sun-fix koruyuculuğuna zarar vermez fakat sökerken ciddi zararlar verir hem kaska hemde montaj aparatına.En son çare sunfix kullan.

Motosikleti
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sun-fix koruyuculuğuna zarar vermez fakat sökerken ciddi zararlar verir hem kaska hemde montaj aparatına.En son çare sunfix kullan.
    Onun çözümünü buldum Youtube da Kolaçan ın videosunda vardı. Bantla kaskı yapıştırıp üzerine sunfix yapıyor ve sunfix kuruduğunda bantla beraber alıyor üzerine 3m yapıştırıcı ile kaska sabitliyor.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Oval yüzeyli aparatları oluyor.Kutu içeriğinde çıkmadıysa ekstra alabilirsin.Ben öyle yapıp yan tarafa yapıştırdım.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bantları yapıştırırken fön makinesiyle ısıtırsan daha sağlam olur. Ben de kullanıyorum fakat ürünün mikrofon kalitesi berbat. Yolda giderken housing içinde olsa dahi sadece rüzgar sesi alıyor. Harici mikrofon takma videoları da var, o şekilde kullanabilirsin. Gündüz işini görür fakat gece bayağı zayıf performansı. F/P olarak fena değil.

Motosikleti
    MT07
    Merhaba atmış gibi olmiyim ama 4 yıldır falan var bende motorda tatilde denizde dalışta kullanıyorum.Bana yeterli geliyor kalitesi.Size tasvsiyem yedek batarya ve battery charger da alın.Kaskın çenesine bağlantı aparatı çıkmıyor(tabi paket içeriği yıllardır değiştiyse bilemem.)Şu ürünü ben aytıca sipariş ettim bi bakabilirsin çeneye bağlamak için.http://tr.aliexpress.com/item/329100...4e824c4d7eBte7

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    genelde aksiyon kameralarında kaskın çene önüne bağlamak için eğimli aparat yeterli olmuyor %95'inde.

bunu en güzel sanayi tipi fön makinası ( hızlı olması için yoksa evdeki kaliteli bir fön makinası ile uğraşarak yine yaparsınız ) ile hafif hafif ısıtarak kaskın çene tarafındaki yüzeyine benzer bir kıvrım vermeniz gerekebiliyor aparata. Yalnız aparatı komple bükmemeniz gerekli yoksa geçme aparatatını takamayabilirsiniz. daha çok kenar uç kısımlardan hafif hafif yapmanız gerekir.

sunfix ile yapıştırdığınızda yine sökmek için ısıtmanız gerekicek ama kaskıda ısıttığınızdan çok dikkat etmeniz gerekli. bir diğer yöntem misina ile sökebilirsiniz ama misina kaskıda zımparalayacak sökerken

çekim kalitesi olarak ışık kaynaklarını gören açılarda ışık fazla patlama yapıyor ve görüntüde büyük bir alanı bu parlama götürebiliyor sensör olarak süper değil. Gündüz çekimlerinde sorun yaşamazsın %90 oranında ama gece çekimlerinde plakaları çok göremezsin çekimde. çekim çok grenli ( kumlu ) oluyor ve arabaların sokak lambalarının ışık patlamaları görüntüde olması gerekenden fazla parlıyor.
    stubborn bunu beğendi.
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Yanlışlık sonucu almış olduğum 2 adet yedek batarya ve şarj cihazım var hemde sıfır ucuz yollu anlaşırız bilginiz olsun.

hguzeldal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keşke Ekenh9r alsaydınız. Ben çok memnunum görüntü kalitesinden. Aynı kaliteyi Sj’den alamadım maalesef. Kaska sabitlemek için ayrı çevirici aparat almanız gerekiyor. Ayrıca gece çekimi de çok başarılı bir ürün. Beklediğimden fazlasını buldum özellikle gecede. Gündüz hepsi aynıdır zaten. Mühim olan gece 🌙

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)