Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizlerle Buluştuk !/Suzuki KATANA/Failler Topluluğu w/UCK,KIVO

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu videoyu sizlerle birlikte çektik.Partimize gelen - gelmeyen herkese çok teşekkür ederiz.İlk buluşmamızda ne kadar büyük bir aile olduğumuzu gördük.Sağ olun,var olun.Zaten videoyu dikkatli bir şekilde izlerseniz herkesin güldüğünü, mutlu olduğunu görebilirsiniz.Bizim için önemli olan sizlerle bir araya gelmekti.Onun dışında Suzuki KATANA'yı tanıttık,yedik içtik,gazladık burada görünenin çok daha fazlasını yaptık.Maalesef 1.Güne ait görüntüler bunlar,2.gün gelenlere de çooook teşekkür ediyoruz.
    İyi seyirler...

https://www.youtube.com/watch?v=_4jqZICZfmc&t=507s

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Metin merhaba, esas biz sana teşekkür ederiz. Katana benim çocukluğumun rüyasıdır. Keza ilk bindiğim motor 1991 model kırmızı bir gsx600f katana idi. O model yılına göre gidişi çok iyi ve sesi muazzamdı. Şimdikiler bilmez o dönem Supertrapp susturucular ve komple egzoz sistemleri vardı 4 silindir suzuki blokları ile sesi çok iyi oluyordu.. Bu yüzden katananın yeri ayrıdır bende. Eski tasarıma genel hatları ile sadık kalmışlar ve bana göre muhteşem olmuş tasarımı.. En kısa zamanda test videosunu da görmek isteriz

Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metin merhaba, esas biz sana teşekkür ederiz. Katana benim çocukluğumun rüyasıdır. Keza ilk bindiğim motor 1991 model kırmızı bir gsx600f katana idi. O model yılına göre gidişi çok iyi ve sesi muazzamdı. Şimdikiler bilmez o dönem Supertrapp susturucular ve komple egzoz sistemleri vardı 4 silindir suzuki blokları ile sesi çok iyi oluyordu.. Bu yüzden katananın yeri ayrıdır bende. Eski tasarıma genel hatları ile sadık kalmışlar ve bana göre muhteşem olmuş tasarımı.. En kısa zamanda test videosunu da görmek isteriz
    Rica ederim,en kısa zamanda incelemek için sabırsızlanıyorum
    atalayalper bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Süper bir gündü. Videoda deliler gibi gülende benim zaten

Gelecek buluşmamızda görüşmek üzere.
    MetinRR bunu beğendi.

Alıntı VTAkbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper bir gündü. Videoda deliler gibi gülende benim zaten

Gelecek buluşmamızda görüşmek üzere.
    Ayağına sağlık,görüşürüz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)