Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

r25, duke 390, dominar 400?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Bende hep düşünüyorum 18 model duke 250 yi satıp yenilerden duke 390 mı alsam yoksa 19 r25 mi diye. Ama detaylı araştırınca hiç düzenimi bozasım gelmiyor. Motorum az yakıyor çok kaçıyor şu güne kadar sadece 2 kere ulen keşke daha hızlı bişey alsaymışım dedim oda çanakkaleye giderken yol düz ve boştu orda yardırmak istedim onun dışında hiç üzmedi ve yüksek tork çok keyif veriyor. Duke 390 çok güzel bence ama yeni kasalarının fiyatı ve bir üst vergi dilimine girmesi canımı sıkıyor o yüzden dokunmuyorum. Bu sıralar yeni honda cbr500r ve cb500f gözüme güzel geliyor, miras fln kalırsa bunlardan birini alırım sanırım Senin yerinde olsam duke 390 seçerim, düzgün kullanırsan sıkıntı çıkartmaz ve bakım maliyeti diğerlerinden çok yüksek değil.
    SRDR KTM 390 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Geçmişte Duke200, 390, 640 sahibi olmuş biri olarak Duke390 rc390 kesinlikle tavsiye etmem.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    CBR 500R diyorum :D
    Ama duke 390 da harika.

Motosikleti
    Hayabusa
    Illa bisey tokatlicaksan 600luk al. 250de isini gorcek bir motor tavsiye ederim. Gerek bakimi, satisi, kullanimi optimum bisey al.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Duke 390 önermiyorum, bende herkezin aksine çokta iyi bir gecmisi olan makine degil duke hatta boldpilot serkan abimin bu konuda hic güzel anisi yok ve bu ilk degil, ben cbr 500 yada mt25 diyorum

Motosikleti
    MT 07
    arkadaslar açıkçası duke isteme sebebim görünüşü ve beygir farkıdır 9 beygir az birşey değil ama şuan kafam dominar yönünde buldum zaten 1 tane dominar 17 model 18 çıkışlı 4200km 17bine onu alacağım gibi duruyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:15 ----------

ama dedigim gibi kesin değil hala araştırmadayım sizin söyledikleriniz gerçekten büyük bir yer kaplıyor ben de :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:25 ----------

cfmoto 400nk hakkında düşünceleriniz nedir arkadaslar?

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    KTM çok ufak ,dominar uzak dur
    ,sonuç R25...

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı matay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM çok ufak ,dominar uzak dur
    ,sonuç R25...
    haha cf moto hakkında ne düşünürsün birisi aklıma girdi cf moto da güzel diye

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Vay be ne kadar kesin ve net bir cevap R25 tercih edilir mi edilebilir ama edildikten sonraki sonuç bana göre şehir içinde ızdırap gibi bir kullanım ve sürekli benzinliğe uğrayan yeni bir arkadaşımız daha.. Ama 193 km/h yapıyordu pardon pardon ;) Ktm çok ufaksa r25 ne kadar büyük? Speclere baktığımızda toplam uzunlukta ve genişlikte KTM daha büyük. Wheelbase'de 2,5 cm kadar r25 uzun.

KTM DUKE 390

Length 2145 mm
    Width 760 mm
    Wheelbase 1357 mm

YAMAHA R25 (2018 Eski Kasa)

Length 2090 mm
    Width 720 mm
    Wheelbase 1380 mm

Motosikleti
    MT 07
    ya r25i beynimde eledim gibi ama küçük bir yerinde var hala yalan yok :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

ben naked seviyorum racing pek uymuyor bana racing olarak sadece 600 1000cc makinalar hosuma gidiyor diğerleri çöp geliyor nedense

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu forumdaki insanlarin fikirlerini ve zikirlerini beyan edip birde onlari ölümüne savunup diretmeleri yokmu beni deli ediyor :D
    adam daha kullandığı motosikletinin neler yapabileceğini bilmiyor sonra başkası aynı motosikleti çok daha iyi kullandığını görünce sinirlenip buralarda sallayıp tutuyorlar komik :D
    SRDR KTM 390 bunu beğendi.

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    r25 parasına değen bir motosiklet değil.Birde ne amaçla kullanacağın çok önemli hergün işe gidip geleceksen kesinlikle yakıt tüketimi çok önemli.Ama hem uzun yol yapabileceğin her tür işini görebilecek en ideal motosiklet ss tarzında CBR500R tek sıkıntısı 2. elinin hızlı gitmemesi yoksa direk gidip alacaktım

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr500 diyen arkiler daha önce hiç cbr500 kullandı mı ? Veya kullandı diyelim ne kadar km tecrübesi oldu çok merak ediyorum

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr500 diyen arkiler daha önce hiç cbr500 kullandı mı ? Veya kullandı diyelim ne kadar km tecrübesi oldu çok merak ediyorum
    haha nedenini de açıklasaydın keske aklımda o da yok değil

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Şubattan beri dominar kullanıcısıyım. Geçtiğimiz bayramda 3000km Ege turu yaptım artçılı, kamplı. Hiç bir sorun yaşamadım, çok keyifli 9 gün geçirdim. Beğenmeyen arkadaşlar nesine laf ediyor bilmiyorum ama ben epey memnunum motorumdan. Ancak sana pek uygun değilmiş gibi gözüküyor. Hız olayına takık birisi için uygun bir motor değil dominar (ya da uydurmak için uğraşacaksın).

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı peyloride adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şubattan beri dominar kullanıcısıyım. Geçtiğimiz bayramda 3000km Ege turu yaptım artçılı, kamplı. Hiç bir sorun yaşamadım, çok keyifli 9 gün geçirdim. Beğenmeyen arkadaşlar nesine laf ediyor bilmiyorum ama ben epey memnunum motorumdan. Ancak sana pek uygun değilmiş gibi gözüküyor. Hız olayına takık birisi için uygun bir motor değil dominar (ya da uydurmak için uğraşacaksın).
    titresim olayi abartıldığı kadar var mı peki?

Motosikleti
    Ktm Duke 390 2017,Honda NC 750X 2019
    Değerli kardeşim, Duke 390 nın üzerine bu klasmanda makine yok.Kullanım konforu,seriliği. güvenliği,yakıt ve bakım ekonomisi kısacası her şeyiyle mükemmel tam bir Türkiye yolları motorudur.Yeterki limitlerinde ve efendice kullanalım.Bol şans..

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeusezer2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haha nedenini de açıklasaydın keske aklımda o da yok değil
    Yok sanki herkes cbr 500 kullanıcısı cbr500 funboyluğu yapıyor ona sinir oldum biraz.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Paran varsa duke ; mekanik motor vs biliyorsan alet edevat varsa bajaj

Motosikleti
    MT 07
    duke alıcak param var evet ama dominarla da scooty yapıp paramı katlayıp mt7-9 almayı dusunuyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)