Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

branda mevzusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ktm duke 200
    Allah ını seven üstüme branda atsın! motorum icin branda arıyorum üclü canta seti vs var. satıcıya motorun marka modeli yazdık üclü canta seti var dedik tamam dediler yollamış brandayı zate dandik birsey 80 lira para verdim sonuc motorun yarısına kadar zor iniyor. varmı hic tanıdığınız bildiginiz biryer saglam branda diken yapan eden. yardım lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

En iyi çözüm local çevredeki tır dorselerine kamyonlara branda çeken dükkanlar var onlara kestirip yaptırman

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    İnternetteki hazır ucuz brandalara sakın para vermeyin,beş para etmez,gidin bi tentecide yaptırın,ömürlük

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Çadırcılardan kendinize yaptırsanız en iyisi öyle oluyor.

Motosikleti
    ktm duke 200
    İstanbul da önerebileceğiniz biryer varmı?

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    35Tl' ye aldığım branda gayet güzel iş görüyor...

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Kamyon kasa tentecilerinde ne kadara halledilir bu iş arkadaşlar

Motosikleti
    Forza 250
    Arkadaşlar brandaciya yaptirmak iyi çözüm tamam da ağır olmaz mı? Yani sürekli evde sabit kalacaksa branda tamam da yanında taşınacaksa sıkıntılı olabilir bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Şöyle bir branda var. Bunun Large bedeni muhtemelen size de uyar.
    https://www.motosikletaksesuarlari.c...zel-_9101.html
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Çok paraymış :(

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapalı garajınız varsa görür tabii. Açık alanda bunun mümkün olduğuna inanmıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:32 ----------

Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapalı garajınız varsa görür tabii. Açık alanda bunun mümkün olduğuna inanmıyorum.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    evet internetten branda aldım su geçirmez diye, yağmuru yiyince şıp şıp içine damlamış..

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Çok iyi branda yapan bir yer var diken yada her neyse bursa da kapalı Çarşınin alt caddesinde. Ama motosiklet için özel bir şey yapmıyorlar ben iş yerinde motosikletin üzerine koymak için aldım 3x3 metre bayağı büyük de geliyor bağlama yerleri var şu mavi renkli Branda lar var ya onlardan işte gerçekten sağlam şekilli sukullu olmasına gerek yok zaten sonra bu Branda dan ben n11 de de gördüm istersen link atarim. Bence en sağlam yolu bu fiyat olarak da 50 TL falan

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    TOPCASE için olan brandalar var, bence kapatır.

https://urun.n11.com/branda-ve-sele-...E&gclsrc=aw.ds
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Depoda vardı benimde böyle bişey bu ara istanbul çok yağmurluydu garajdan uzaktayım attım bende motorun üstüne

Motosikleti
    ktm duke 200
    cavaplar icin tesekkür ler nick duke kaldıda motor super tenere 1200 üclü canta seti var. n11 den aldım branda ama motorun yarısında kaldı simdi satıcıyla cözmeye calısıyorum ama cözemicez sanırım. biryer bulup branda diktirmek gerek sanırım

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı DukeRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah ını seven üstüme branda atsın! motorum icin branda arıyorum üclü canta seti vs var. satıcıya motorun marka modeli yazdık üclü canta seti var dedik tamam dediler yollamış brandayı zate dandik birsey 80 lira para verdim sonuc motorun yarısına kadar zor iniyor. varmı hic tanıdığınız bildiginiz biryer saglam branda diken yapan eden. yardım lütfen
    Adam gibi branda diken maalesef tek tük 300 500 lira olsa bile uğraşıp branda dikmiyor. Daha önce böyle acı bir iki tecrübem oldu motosikletimle gitmeme rağmen leş gibi brandalar diktiler. Şu an 3 lü çanta seti tur camı orta sehpa komple dolu süper teneremi Siyah renkli vexo plus xl beden branda ile kapatıyorum jantlara kadar kapanıyor. Motosikletiniz nekadar büyük bilemiyorum ama benim brandadan daha büyükleri atv brandası olarak geçiyor

Motosikleti
    ktm duke 200
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam gibi branda diken maalesef tek tük 300 500 lira olsa bile uğraşıp branda dikmiyor. Daha önce böyle acı bir iki tecrübem oldu motosikletimle gitmeme rağmen leş gibi brandalar diktiler. Şu an 3 lü çanta seti tur camı orta sehpa komple dolu süper teneremi Siyah renkli vexo plus xl beden branda ile kapatıyorum jantlara kadar kapanıyor. Motosikletiniz nekadar büyük bilemiyorum ama benim brandadan daha büyükleri atv brandası olarak geçiyor
    Mahmut hocam süper tenereyi aldım şükür. üçlü çanta varken disklere kadar inmiyor bile branda anca ucu ucuna. sizinkinden memnunmusunuz bende alayım olmadı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)