Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2016 Model Hero Karizma R Alınır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 - Mondial Zone 150 - CFmoto 150NK
    Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Bu arada ilk motorum olacak.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...06914089/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    HONDA CB 125 alınır. piyasası ölmez, satışı rahat olur.
    İlk motor her zaman çabuk elden çıkacak bir motosiklet olmalı. Ne zaman sıkılacağınız veya Ben oldum değiştireyim artık diyeceğiniz belli olmaz.
    En eski tarihli diye bir arama seçeneği var. Oraya tıklarsanız marttan beri piyasada satılmayı bekleyen Herolar mevcut.
    Ama cb en yakını mayıs sonu ( 1 tane 2019 hariç )

Bu motorun tipi commuter desem değil, touring desem alakası yok. Piyasası var desem o hiç yok. Alıyorsanız uzun süre binmelik ve satarken de zarar edeceğinizi bilerek alın. 1 yıl bineyim satarım ancak zarar işi olur.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi bir kontrolden sonra alınabilir. İçine sindiyde ve beğeniyorsan hayırlı olsun.

mkitis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero karizma r 2016 model
    2016 dan bu yana hero karizma r kullanırım motordan hiç zerre kadar sorunum olmadı sıfır aldım. Satarken meselesi görecelidir. Ben satmak için almadım benim için motor güzel .

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 - Mondial Zone 150 - CFmoto 150NK
    İlk baştaki arkadaşın dediği doğru, benim ilk motorum olacağı için ikinci el, fazla zarara girmeyeceğim fiyata alıp, öbür yaz satmayı planlıyordum. 4000-6000 tl arası ikinci el motor alsam satarken bin tl aşağısına satmam zarar olmaz pek.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Resimlerden gördüğüm kadarıyla motorun sahibi güzel bakmış motoruna. Eğer iyi bir ekspertiz yapıldıktan sonra dediği gibi temiz çıkarsa bence de bu motor bu fiyata alınır. Hero Karizma sınıfına göre kuvvetli motor, biraz titreşim varmış diyorlar ama ona da yapacak birşey yok.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Bu motosikletin tek olayı parasına göre güçlü bir motoru olması. Aynı paraya 125cc 8-9 beygirlik motosikletler var beğeniyorsaniz bu paraya alınır ama benim şahsi düşüncem motor çirkinlik abidesi. motor temize benziyor.
    Piyasası az motor sahipleri içinden piyasası çok olana göre bir tık daha fazla bilinçli kullanıcı çıkma olasılığı daha yüksek oluyor. açıklama kısmına yazdıklarından belli zaten.
    R25 lere bakın açıklama yazan bile yok başlıkta "satılık mermi" açıklamada "ful sistem egzoz var ses fena" yazıyor gibi

Üzerinde ki motor bloğunun eski Honda motorlarindan biri olduğunu okumuştum/duymuştum muhtemelen bir videoda izledim

Karizma alacağına hunk al daha iyi karizma nedir saçma sapan bir motosiklet

1 hafta kullandım, aşırı titriyor, almadan önce titreşimsiz bir motoru ve bu motoru kullan farkı anlayacaksın. Titreşimle yaşayabilirsin ama canını sıkar. Onun dışında sağlam diye biliyorum.

Motosikleti
    Hero Karizma R
    Yaklaşık 7000devir; 110km/saat hıza kadar abartılacak bir titreşimi yok. Bazen 120ye kadar da titreşimi hissettirmiyor. Titreşimden korkmana gerek yok.

Grenajından ses geliyor, titriyor diyenler var. Benim motorda öyle bir sorun olmadı. Şansına kalmış.

Sağlam motor, şimdi alsan diğer yaza kadar kullanıp aldığın gibi satarsın. Arıza çıkarmaz kolay kolay.

Alırsan lastikleri değiştirmen gerekecek.

Fiyatı da uygun yazmış. Ben aynısını 6000den aşağı acil nakite ihtiyacım olmadıkça vermem.

Bence alınır.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Ya heroo ya meroo demiş. 4 japondan bak az daha koy, alışın satışın güvenli ve seri olur. Hele Çan çin çun çin e hiç girme hele hele mondialden uzak dur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)