Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Selam arkadaşlar. Bugün bir kadın önümde aniden durdu, vurdum mu vurmadım mı anlamadım durdum ama yere düştüm.
    Neyse konuştum bişeyin var mı vs yok sağ ol abla falan dedim arkasına baktı arabanın dönüp gitti.

Giderken fark ettim sanki farı kırılmıştı veya önceden öyleydi bilemiyorum çünkü arkasına baktı arabanın inceledi devam etti.

Sorun şu tutanak vs tutulmadı polis çağırılmadı sonradan çıkıntı çıkar mı acaba? Ve benim sigortam yarın bitiyor ben 1 2 ay sonra yaptırmayı düşünüyorum bu konuda sıkıntı çıkar mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Hiçbir halt olmaz. Araçlar olay yerinden uzaklaşmış ise tutanakta tutulmaz. Kendi motorunu sil parlat, üstüne başına dikkat et yeter.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbir halt olmaz. Araçlar olay yerinden uzaklaşmış ise tutanakta tutulmaz. Kendi motorunu sil parlat, üstüne başına dikkat et yeter.
    Teşekkürler hocam. Tutsa tutanak tutardık ruhsat ehliyet sigortam her şeyim tam. Sonradan başıma iş çıkar diye korkuyorum. Çünkü yarın sigortam bitiyor ve ben ay sonu yaptıracağım sonra gelip sigortasız bu bana vurdu demesinden korkuyorum. Ama bir şey çıkacağını sanmıyorum sonuçta benim bir suçum yok.

Motosikleti
    MT 25
    sigortani aksatma yaptır

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Sigortayı geciktirirseniz hem varsa hasarsızlık indiriminden yararlanamazsınız, hem de gecikme faizi uygulanır ve yaptırmadığınız aylar için ödeyeceğiniz fark ile pek de kar elde edemezsiniz.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Teşekkürler arkadaşlar. Yaptırıcam 26 sında sadece 2 hafta bi gecikme olacak o ara binmem motora. Sorum aslında o değildi ben biliyorum zaten gecikme cezasını vs...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)