Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ilk uzun artçı yolcuğu gidiyorum :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    Evet arkadaşlar heyecanlıyım sınav için Mersin'den Gaziantep yolculuğu yapılacak.
    Motosiklet pulsar ns200 ailem sürekli araba ile git git dedi ama dinleyemedim.
    pulsar ns200 benim değil arkadaşın,kendisi sürekli yolculuk yapan birisi,umarım kazasız belasız yolculuk yaparız.
    yola gece çıkılacak tam takım edevat hazır yaz mevsimi olsa dahi yağmurluklar hazırlandı.
    gerçekten farklı duygu hem sınav heyecanı hem uzun yol heyecanı resimler paylaşılacak gelince

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    300 km civarı bir yolculuk, açıkçası ben artçı oldugumda sürücü oldugumdan daha cok yoruluyorum.

umarım sınav öncesi kendinize 24 saatlik bir dinlenme süresi ayırmışsınızdır.

İyi yolculuklar; tekeriniz düz bassın.

(ekipmansız cıkmayın lütfen)

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Yolun ve şansin açık olsun.

Tekerine taş ve bilimum haşarat değmesin..

Tek parça git ve gel.
    motorcrus bunu beğendi.

Motosikleti
    cıbır
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300 km civarı bir yolculuk, açıkçası ben artçı oldugumda sürücü oldugumdan daha cok yoruluyorum.

umarım sınav öncesi kendinize 24 saatlik bir dinlenme süresi ayırmışsınızdır.

İyi yolculuklar; tekeriniz düz bassın.

(ekipmansız cıkmayın lütfen)
    üstad sabah 9 da sınav maalesef dinlenme süresi olmuyacak akşam üzeri birazdan yani biraz uykuya çekilip gece 1 2 gibi çıkılacak yola.
    YaLnız kaLmaktan korkmuyorum da,motosikletsiz kalmaktan korkuyorum.

Alıntı motorcrus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad sabah 9 da sınav maalesef dinlenme süresi olmuyacak akşam üzeri birazdan yani biraz uykuya çekilip gece 1 2 gibi çıkılacak yola.
    ne sınavı bilmiyorum açıkçası ancak senin seçimin tabi. umarım istediğin gibi geçer başkan.başarılar
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    cıbır
    ne sınavı bilmiyorum açıkçası ancak senin seçimin tabi. umarım istediğin gibi geçer başkan.başarılar
    memurluk üstad çarşı ve mahalle bekçiliği.
    YaLnız kaLmaktan korkmuyorum da,motosikletsiz kalmaktan korkuyorum.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    ya gece yolculuğu sakat motorla

Motosikleti
    cıbır
    Merhaba arkadaşlar,işler güçlerden ancak vakit bulabildim yazmak için.Yola akşam 23:30 gibi çıkış yaptık,saat 4:15 civari Gaziantep giriş yaptık.Hızımız genelde 110 120 yakıt aman Allahım fena yaktı,Arkadaşım yola çıkmadan önce full depo yaptı,otobanda tekrar full depo yaptık gelirken tekrar mersine yaklaşırken full depo yaptık.Aktarmak istediğim iyi kötü bilgiler olacak bildiğim kadarıyla.
    Öncelikle artçı olmak gerçekten yoruyor,sürekli müzik dinlemek ve oturmaktan başka bişey yapmadım gece yolcuğu keyifli dikkatli olursanız yağmur ve sizi sarsacak rüzgar olmazsa keyifli oluyor.
    Adana civarı otobanda hafif çişelemeli yağmur vardı,Onun dışında viyadüklere dikkat edilmeli Atatürk viyadüğünde yaklaşık 110 km hızla giderken hafif sarsıntıyı dikkate almadık devam ederken öyle bir sarstı ki alıp aşağı atıyordu hızı düşürdük anında.
    Yollarda epey kontrol vardı, tır devrildiğini gördük araç kazaları vardı dikkat etmek gerekiyor, ayrıca şunu söyliyeyim tam ekipman olmamıza rağmen kask ls2 benim inanılmaz ses oluyordu eve gelince kulaklarımı unutmuş gibi gezdim evde Uzun yolculuk yorucu ama keyifli kıç ağrısı ve ses olmasa gerçekten güzel sınavda güzel geçti Normalde düşüncem Ns200 almaktı ama yakıt gerçekten çok yaktı ns150 bakıyorum şuan ffa

kazasız belasız atlatmışsın iyi bari

tabi kullanım ile de alakalı; 100 km de kac litre yaktı motor?

150cc civarı alacaksanız honda'nın 125 cc modellerine yönelmenizde fayda var, baya az yakıyor ve japon
    motorcrus bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    kazasız belasız atlatmışsın iyi bari

tabi kullanım ile de alakalı; 100 km de kac litre yaktı motor?

150cc civarı alacaksanız honda'nın 125 cc modellerine yönelmenizde fayda var, baya az yakıyor ve japon
    125 cc az yakıyor evet ama can yok yokuşlu yerlerde bayılıyor gaz açıyorsun emiyor kiloda varsa daha şahane yakıyor :D ha dersen ki motoru kasmam 7000 deviri geçmem anca yokuş aşağı 5 ve 6 ya atarım o zaman 500 km garantisi var 1 depo ile.
    motorcrus bunu beğendi.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Ns150'ye hic bulasmamani tavsiye ederim
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)