Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Deri mont temizligi

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Arkadaslar baya bi aradim fakat guvenilir ve iyi bi yer bulamadim 100 150 liraya deri mont temizleyen bildiginiz bi yer varmi acaba ?
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    darpgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    -Nemli bezle temizle (çok kirli ise ıslak bezle yap yarım gün bekle hava sıcak olduğundan hızlı kurutur) toz kirden arındır .
    -bi fırça ile bağdem yağını deri monta uygula (deri kendini besliyecek parlayacaktır)
    vereceğin yerin farklı bişey yapacağını sanmıyorım . bu işlemi deri eldivene , deri botlarını da uygulaya bilirsin.
    montum çok pahalı diyosan evde başka deri ürünün varsa uygula gör beğenirsen uygula.
    Hayatı seviyor musun? Öyleyse zamanı çarçur etme, çünkü hayat ondan ibarettir. Benjamin franklin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Ben hep vazelin kullaniyorum zaten hergun vazelin kullandigim icin yabanci degilim

Girl friendim gordu seni hinzir dedi hergun hergun ya deri ceketi pqrlatiyorum desemde

Seni keranaciii bakisi atiyor bana
    UzunYolAdami ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Bu işi türkiyede yapan tek dünyada sayılı kişi var. Motosiklet montları deri veya tekstil farketmez özel ilgi ile yapılmalı. Kuru temizlemecilerde asla yıkatılmamalıdır. Ürünün dışı deri olabilir fakat iç bölgelerindeki astarlar dikişler hepsi günlük kullanılan montlardan farklıdır. İstanbulda Riderscleaners var sahibi Sadun bey. Motosiklet kullanıcısı ve sertifikalı eğitmen. Arayın konuşun kendisiyle eğer pahalı bir fiyatı varsa bile durumu anlatıp indirim isteyin inanın yardımcı olacaktır.

Eğer hiç imkan yoksa ılık sulu bir kova hazırlayın montu hafif hafif elinizle köpükleyin daha sonra askılı bir şekilde banyoda biryere asıp üzerine temiz su tutun o şekilde kurumaya bırakın. İşlem bir kaç gün tekrarlandıktan sonra mont bir süre sonra daha temiz olacaktır. Başka kimseye 50 lira bile olsa vermeyin tavsiyem. Ya kendiniz yapın yada işi bilen birine verin.

fhakank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS-Yamaha YZF R-25
    Aslında herkes dış temizliği anlatıyor ama içini nasıl dezenfekte ederiz bilen var mı? Leş gibi terliyoruz gazlarken, öylece kalıyor, kuruyor, kokuyor bir yerden sonra hos değil.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işi türkiyede yapan tek dünyada sayılı kişi var. Motosiklet montları deri veya tekstil farketmez özel ilgi ile yapılmalı. Kuru temizlemecilerde asla yıkatılmamalıdır. Ürünün dışı deri olabilir fakat iç bölgelerindeki astarlar dikişler hepsi günlük kullanılan montlardan farklıdır. İstanbulda Riderscleaners var sahibi Sadun bey. Motosiklet kullanıcısı ve sertifikalı eğitmen. Arayın konuşun kendisiyle eğer pahalı bir fiyatı varsa bile durumu anlatıp indirim isteyin inanın yardımcı olacaktır.

Eğer hiç imkan yoksa ılık sulu bir kova hazırlayın montu hafif hafif elinizle köpükleyin daha sonra askılı bir şekilde banyoda biryere asıp üzerine temiz su tutun o şekilde kurumaya bırakın. İşlem bir kaç gün tekrarlandıktan sonra mont bir süre sonra daha temiz olacaktır. Başka kimseye 50 lira bile olsa vermeyin tavsiyem. Ya kendiniz yapın yada işi bilen birine verin.
    Ridercleaners a verdim 5 gun oldu pazartesi gunu alacagim ucret hic konusmadim

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Geçen hafta bir deri ustasına sordum 100 ile 120 lira arası fiyat verdi bakım ve boyama işine. Eğer bu parayı vermek istemiyorsanız penguen şişe boyasını alın. Eşit şekilde sürün. Bir gün kurusun ikinci günü vazelinle besleyin çatlamasını önler , parlatır.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Montu bugun aldım , gerek esnaflık gerekse iş olarak gayet iyibi yer herkese tavsıye ederım.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Montu bugun aldım , gerek esnaflık gerekse iş olarak gayet iyibi yer herkese tavsıye ederım.
    Yapılan işlemler ile ücret ne tuttu acaba?
    ...

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapılan işlemler ile ücret ne tuttu acaba?
    Deri daha mat ve kaliteli duruyor , gundelık olusan dıkıs yerlerındekı falan o toz kır bırıkmelerı falan tamamen gıtmıs ıc temızlıgı ise gayet ıyı olmus. Ama montunuza cok ıyı bakmadıysanız derıde olusan catlaklardakı sıyah ızler gıtmıyor malesef ama ellerinden gelenı yapmıslar , 180 tl tuttu

IceFrog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hep vazelin kullaniyorum zaten hergun vazelin kullandigim icin yabanci degilim

Girl friendim gordu seni hinzir dedi hergun hergun ya deri ceketi pqrlatiyorum desemde

Seni keranaciii bakisi atiyor bana
    Seni tanımadığım halde gözlemlediğim kadarıyla hayatımda gördüğüm en boş adamlardan birisin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)