Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet ilanlarına sinir bozucu teklifler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    "Sinir bozucu motosiklet ilanları" için konu açılmış. Ben de tamamen geyiğine, motosiklet ilanlarınıza gelen "sinir bozucu ve saçma teklifler" için bir başlık açayım dedim. Paylaşımda bulunurken ilandaki isimleri belirtemeye özen gösterelim

Madem konuyu ben açtım, en son açmış olduğum MSX125 ilanı için teklifleri yazayım, içimi dökeyim biraz

Motosiklet: Honda MSX125 2015
    İstenen meblağ: 7900 TL.

Teklifler:
    * 92 medel h.direkasiyon 2020 nın 11. ayına kadar muayneli tesisatlı doğan sl var takas
    * 4000 vereyim
    * o zaman 4500 vereyim
    * mondıal nostaljı 2018 le takas
    * 6000 versek
    * 6700 vereyim ama satışa param yok v.s....

Bakalım sizinkilere neler teklif edildi? Kendi teklif ettiklerinizi de yazabilirsiniz, çekinmeyin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    vidanjorle is karsili isteyen de cikti,
    buyukbas hayvan teklif eden de
    ahe bunu beğendi.
    instagram.com/ak.kucukcaglayan

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Holosko ve bir miktar para teklif ediyorum.
    wing41 ve UzunYolAdami bunu beğendiler.

AliR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    birisi 30bin liralık arabama 150 binliralık daire ile takas teklif etmişti, üzerini de peşin istiyordu pzvnk

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Kusursuz durumdaki 2011 model sarı renk Honda Today'ime 5000 lira teklif eden arkadaşın ilanlarına baktığımda hem sağa hem sola yatmış olan, koltuğu yırtık, egzosu küflenmiş, çarmukluk uçu çatlak 2006 model gri Today'ine 7000 lira istediğini göreli 3-4 saat oldu.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusursuz durumdaki 2011 model sarı renk Honda Today'ime 5000 lira teklif eden arkadaşın ilanlarına baktığımda hem sağa hem sola yatmış olan, koltuğu yırtık, egzosu küflenmiş, çarmukluk uçu çatlak 2006 model gri Today'ine 7000 lira istediğini göreli 3-4 saat oldu.
    Kendisinin "yılın akıllı geçineni" seçildiğini belirtseydin mesajla falan

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alikenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vidanjorle is karsili isteyen de cikti,
    buyukbas hayvan teklif eden de
    vidanjörü kim teklif etti abi allah aşkına haklsjdflasdfai bana numarasını atsana dicem karddeşim vidanjörün varmış bana satarmısın

Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vidanjörü kim teklif etti abi allah aşkına haklsjdflasdfai bana numarasını atsana dicem karddeşim vidanjörün varmış bana satarmısın
    Direk vidanjoru teklif etse yine bir parca da olsa oluru var, para eder belki. adam direk vidanjorle is karsiligi istedi motoru, ben sana is yapayim sen motoru ver )
    instagram.com/ak.kucukcaglayan

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı Alikenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direk vidanjoru teklif etse yine bir parca da olsa oluru var, para eder belki. adam direk vidanjorle is karsiligi istedi motoru, ben sana is yapayim sen motoru ver )
    Senin iskiye ne kaaa katkın olduğunu ve boruların yetersizliğini nereden biliyor ki namıssız?
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    serbest piyasa savunucusu olarak ikinci eli yüksek fiyata satanlara laf edenlere laf etsem bile motor alacağım zaman ilgilendiğim motorun ikinci elini sıfır parası yazanlara sataşıyordum.

bir keresinde 5800 tl e sıfırı olan vulture motorumun ikinci elini 6bin tl'ye satıldığını görünce

(yanls hatırlamıyorsam 2 bin km + led ışıklandırma + topcase vardı)

adama kutu kola ile takas olur mu diye mesaj atmıştım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    honda msx gibi saçma sapan bir motoru 8000 binlera satabilmenin tek sebebi honda markası olması çin motoru olsa ki benim gözümde gene 5 para etmiyor...

işte marka olsun bakıyım onun markası benelli 5000 tl ye satamazsın....

honda yamaha dışında motorlar çöp malesef gerçi yamaha yanında honda da çöp de yapsın işte uzak doğuda 5 para etmeyen mal burada altın gözüyle bakıyorlar....

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    1-2 Liraya satılan dondurma makinesi takası gelmişti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    siz yaşadığınıza hayat bu diyorsunuz buyrun dinleyin

laptop satışa koydum ne teklifi geldi :D süt emme makinesi

dedim nasıl yani aradım numarayı nedir abi dedi amerikadan aldım hiç kullanmadım dedi

abi ben ne yapacağım dedim

delikanlı eşin doğum yaptığında gögüslerinde süt birikir çocuk sütten düştüğünde gögüslerdeki süt ağrı yapar o yüzden makine ile alman gerekir

dedim abi ben dururken makine ye emdirirmiyim ? bendeki matkapla ben duvarı delip geçiyorum süt emmeyi makineye kim bırakır

abuk subuk teklif yani... baktım ama düşün 2010 yılında 1500 tl felandı 900 euro küsür amerikan malı bir markaydı

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Edit: Konu yanlış anlaşıldı uykusuzum, mazur görün

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    2008 yılında sıfır aldığım Honda CBR 600 RR motosikletimi, henüz 5.000 km.de iken ev alma sebebiyle satmam icabetmişti.
    Vatandaş bana, sözde motosikletin iki katı fiyatı olan, ambalajı açılmamış saray avizesini başabaş takas etmeyi teklif etmişti.

Bu memleketin uyanığı,fırsatçısı bitmez.. Hiç görmemezlikten duymamazlıktan gelin..

Herkesin kendini çok uyanık zannettiği ve aslında toplu olarak sürü psikolojisiyle hareket ederek aynı hatayı yapan birkaç milletten biriyiz..

Örnek.. Dolar 10 TL olacak meselesi.. , Yılda 10 bin km yapıp dizel araba alma çılgınlığı, Bu lastik daha 20 bin km daha gider diyerek arabaya motora lastik almayıp daha sonra kazaya sebep olunması vs.vs..

Özeti, matematik ve rasyonaliteden uzak kulaktan dolma bilgilerle yaşayan bir milletiz.. Bu ilanlarda teklifte bulunanlarda çok uyanık olup düdükleyecek birilerinin peşinde olan cahil zevatlar..

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Daha geçen gün ilandaki dominar 400 (istediğim fiyat 18400) için 2019 model off ile kafa kafaya takas teklif etti biri ki motorun sıfırı 18100. Dedim ikinci ele yenisinden çok istiyorsun, sen çok uyanıksın galiba. Dedi ki benim motorun fiyatı artarken seninkisi düşecek. Derim hadi git işine. Ben bir malı satarken kaça satıcam diye düşünerek almam, kullanmak için alırım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha geçen gün ilandaki dominar 400 (istediğim fiyat 18400) için 2019 model off ile kafa kafaya takas teklif etti biri ki motorun sıfırı 18100. Dedim ikinci ele yenisinden çok istiyorsun, sen çok uyanıksın galiba. Dedi ki benim motorun fiyatı artarken seninkisi düşecek. Derim hadi git işine. Ben bir malı satarken kaça satıcam diye düşünerek almam, kullanmak için alırım.
    Yani yanlış değil adamın söylediği bak ben agility abs aldım aldığıma 1000 pişman oldum hiçbir aksesuar yok parasıyla aksesuar yok....

sonra 50 bin km de yamaha xmax aldım ne oldu .... xmax a hiçbirşey olmadı aldığım para hala aynı paradan satılacak .....

eski motor alırım japon alırım yazık parama yazık... agility alırken 9 taksit faizsiz güzel geldi ama ben motoru satarken zaten en büyük zararı yaptım

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    Motoru 28e ilana koydum takas geldi kendi motorunu 20ye ilana koymuş emsalleri 18-19 üste 3.5 veriyor ��

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ondan sonra piyasa ölü, kafa bu cep de delik olunca böyle oluyor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)