Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kafamdaki Rota Hakkında Yardıma İhtiyacım Var

Motovento
    REKLAM ALANI

Gördüğünüz rota üzerinden motorsikletle Denizli'ye gitmeyi düşünüyorum motorla yaklaşık 2.000 km civarı tecrübem var şuan Daelim Daystar 250 kullanıyorum ama bazı çekincelerim var bu rotada yakın zamanda seyahat etmiş olan varsa yol durumu ve trafik hakkında bilgi verirse sevinirim(mıcır vs)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Ana güzergah üzerinde mıcır falan yok ama kestirme yollara gireyim şuradan sapayım da ilerden tekrar ana yola bağlanırım zaman kazanırım dediğin anda o kenarları mıcırlı yollar çıkıyor işte. Sen yine de her ihtimale karşı ilk kez gideceğin için tavsiyem dikkatli olman çok kenardan ve şerit dışına yaklaşmadan gitmen yönünde.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Susurluk'da mola ver, tost ye ama ayran içme. Keyfi ayranla çıkıyor o tostun ama gazoz uykunu getirmez.
    Ana yollarda mıcır olmaz genelde, şansına asfalt çalışması varsa bilemeyiz tabi. Ağır tonajlı kamyonlar yolları bozabiliyor, onlara dikkat et.
    Susurluk demiştim ama sadece orada değil, güzel gördüğün yerlerde mola ver, illa şu saatte varacağım diye hedef koyma kendine.

Motosikleti
    xmax250
    gecen hafta ödemişten istanbula döndüm.. bir sıkıntı yok yolda.. ben dönerken ciddi yogundu trafik.. trafigin hızına uyup 90-120 arası seyir etmeni tavsiye ederim.. onun dısında yolun acık olsun.. nizam da falan durup guzel et yiyebilirsin.. yemek dısında ben benzincilerde dururum sadece.. bir soda sigara devam...

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Haritada Akhisar'dan sonrasını göremiyorum ama, Buldan istikametinde gidip Denizli'ye bağlanıyorsanız olay tamam. Oldukça kısalıyor yol, tesadüf her geçtiğimde yol çalışması vardı ama trafik yoğun olmadığından hiç bir sıkıntı yaşatmıyor.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Susurluk ve civarında meşhur olan Dr.Kahveci'de mola verip susurluk tostu ve ayran yapabilirsin. Tavsiye ederim.

Lengeli Fötr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 - Suzuki V-Strom DL-650
    Acele etme, saatte bir 10dakikalığına mola ver ama motorun üzerinde değil. Su içmeyi de ihmal etme

Rotanın geri kalanı bu şekilde yanlış fotoğraf yüklemişim

Genel olarak aslında çekindiğim yol Akhisar Gölmarmara kısmı yol önceden berbat durumdaydı sürekli kaza oluyordu maalesef ama şuan durum nedir pek bilmiyorum açıkçası

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)