Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eksper geldi tecrübeli var mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Arkadaşlar merhaba kaza yapmıştım ben,tutanak da derken dosyayı açtık eksper geldiğinde ben motoru bırakıyordum denk geldik olayı ve hasarı güleryüzle anlattımhasarli parçalara baktı ben bunu bu sekilde tramere yolluyorum sonucu beklersin gecmis olsun dostum dedi guler yuzlu bir sekilde,eksperin iscilik ve parca fiyati konusunda araca bakarken fiyatı indirmemesi ve direkt parca fiyatlarinin ve isciligin oldugu kagida az bisure bakip tamamdir diyip gitmesi o fiyatlari kabul ettigini mi gosterir? Fiyatlar yamaha yetkili servis fiyatlari zaten?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Umutksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba kaza yapmıştım ben,tutanak da derken dosyayı açtık eksper geldiğinde ben motoru bırakıyordum denk geldik olayı ve hasarı güleryüzle anlattımhasarli parçalara baktı ben bunu bu sekilde tramere yolluyorum sonucu beklersin gecmis olsun dostum dedi guler yuzlu bir sekilde,eksperin iscilik ve parca fiyati konusunda araca bakarken fiyatı indirmemesi ve direkt parca fiyatlarinin ve isciligin oldugu kagida az bisure bakip tamamdir diyip gitmesi o fiyatlari kabul ettigini mi gosterir? Fiyatlar yamaha yetkili servis fiyatlari zaten?
    Gittiğiniz servis güvenilir büyük bir servisse ve motosiklete fiyat çıkarmışsa zaten experin yapabileceği tek şey tamamdır diyip dosyayı tramere yollaması sağda solda duyduğumuz exper tamamını karşılamıyor orjinal takmıyor vs gibi durumlar merdiven altı ve experin niyetini çok kez kötüye kullanmış ustalarda geçerli oluyor.

Motosikleti
    MT 25
    Şöyle bir sorun var. Meblayı servise senin ödemen gerekebilir. bazi sigorta şirketlero dolandırılmamak içn bunu yapıyor. Servis fatura kesince ödeme oluyor bazi şirketlerde. Atıoyorum sen parayı aldın yaptırmadın şansın yok. Servis onarcak onarılan parçaları sigortaya yollayacak fotoğraflarını öyle ödeme yapılıyor sana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)