Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mt 07 xmax 250 iron max takası için fikirlerinizi rica ediyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    2014 model absli 9200km de mt 07 sahibiyim. 2019 model yeni kasa 1200km de xmax 250 iron ile üstüne para vermeden takas yapsam nasıl olur? üzerine koyup almak hayal oldu. bari böyle bir model yükseltmesi yapsam diyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    fiyatları araştırdıysan , xmax seni tatmin edecekse illede vitesli demeyeceksen neden olmasın

Model yükseltmek için farklı tarz ve cc düşmek.
    Daha az yakıt, bagaj, ABS . Gitmez ama şehiriçi yeter.

Mantıklı olabilir.

Motosikleti
    yakında lastik ve akü isteyecek. enaz 2000TL gitti. satarken gene aynı fiyat. Satma stresi de olmayacak. Kaç tane motor alıp sattım. İnsanlar ömrümü çürüttü

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 model absli 9200km de mt 07 sahibiyim. 2019 model yeni kasa 1200km de xmax 250 iron ile üstüne para vermeden takas yapsam nasıl olur? üzerine koyup almak hayal oldu. bari böyle bir model yükseltmesi yapsam diyorum.
    Çok mantıklı bir hareket. Bir ADV olmasada uzun yolda çok konforlu ve kendinden bagajlı bir şey maxi scooter. Hem 2019 fransa fabrikasından gelme. Çekiş kontrol bile var. Bol elektronikli. Piyasası çok canlı bir alet. Ayrıca Forza 250 den bir tık daha iyi gidiyor. Şehir içinde bence MT 07 aramazsın. Hem yağmurda bile neredeyse hiç ıslanmıyorsun.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    mt07 den inip 25hp motora binmek, sollamalarda mt07 yi aramak, hızlanmada mt07 yi aramak... hızla işiniz yoksa alın tabiki ama ben olsam daha güçsüz bir motora geçiş yapmazdım. yer sıkıntısı için topcase alırdım

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Tamamen amaca yönelik olarak motor kullanıyorsanız yani taşıma kapasitesi yüksek şehir içi ulaşım sizin için birinci sırada ise xmax olabilir fakat xmax sahipleri kızmasınlar motorun ne bir sesi var ne bir gidişi var ne de bir tarzı var. MT07 den sonra size koltuk konforu ve bagaj kapasitesi olarak ve rüzgara karşı yapılan sürüşlerde muhtemeken xmax daha iyi gelebilir ama diğer anlamlarda her türlü ciddi bir down-grade olur sanki. İnsan maxi scooter'a binince otomatik vitesin, geniş sele ve bagajın rahatlığına alışıyor ama gerçekten tam anlamıyla motor kullanma zevkini ve keyifini vitesli motor kullandığımda alıyorum ben.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    MT-07 kullanan biri olarak, bir arkadaşım xmax aldı bi bakar mısın abi dedi. İnan çok zorluk çektim mt'nin kolaylığını aradım. ( trafikte değil mahalle arasında dönmede,boyum da kısa ayağımı yere zor değdirdim ) Alışınca illa ki değişir ama ben girmezdim o takasa şahsen.
    atalayalper bunu beğendi.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Ağırlık merkezi xmax'in tasarım ve oturuş pozisyonu itibariyle geridedir, mt07'den sonra xmax'de ki ön tarafın hafifliği ve dönüşlerdeki o bir anda zank diye dönme durumu güvensiz gelebilir doğrudur.. Yeni kasa xmax 250 ve 125 kullandım.. 125 şaka gibiydi.. 5 bin devirde anıra anıra kalkıyor ses bildiğin pancar motoru gibi.. Sürekli dur kalkta kulak tıkacı gerekir o derece. Bu konuda Honda başarılı yaptığı maxiler rölantide çok sessiz çalışıyor ve sessiz kalkıyor.
    chaqalqarlos ve oialdemir bunu beğendiler.

Motosikleti
    cevaplarınız için teşekkür ediyorum. kararsızlık ne zormuş. mt07 yi 10 saniyede almştım

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Sen kimseyi dinleme çok doğru olur, scooter candır X Max da canın canıdır.bagajı var, önden korunaklı, sürüş rahatlığı, şehiriçinde vites değiştirme sorunu olmaması, zincir temizleme, yağlama ,gerdirme zaten manuel vitesliyi kullanmışsın, X Maxda ıslanmazsın, çamur olmazsın hiç bocalama hemen kararını ver ve al elalemi dinlersen her kafadan bir ses çıkar, sen Ahmet amcanı dinle tamammı? hayırlısı olsun.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güç yüzünden pişmanlık yaşamamak için xmax400 tavsiye ederim. Zaten direk mt7'yi satıp alabiliyorsun. ABS de mevcut.

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güç yüzünden pişmanlık yaşamamak için xmax400 tavsiye ederim. Zaten direk mt7'yi satıp alabiliyorsun. ABS de mevcut.
    2019 xmax 400 fiyatına baktınız mı?

Mt-07’nin 2014 düşük km fiyatları 29bin gibi.

Bence al dene hem model yükseltmiş olursun hem de yeni tarz yeni motor denemiş olursun. zaten piyasası hızlı bir motor alışamazsan ileride elin bollaşınca modelli mt07 ile değişirsin tekrar.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    Motorumu sıfır aldım ondan da kıyamıyorum. Tekrar alayım desem bu kadar temizini bulamam. Konuyu güncellemiş olayım

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağırlık merkezi xmax'in tasarım ve oturuş pozisyonu itibariyle geridedir, mt07'den sonra xmax'de ki ön tarafın hafifliği ve dönüşlerdeki o bir anda zank diye dönme durumu güvensiz gelebilir doğrudur.. Yeni kasa xmax 250 ve 125 kullandım.. 125 şaka gibiydi.. 5 bin devirde anıra anıra kalkıyor ses bildiğin pancar motoru gibi.. Sürekli dur kalkta kulak tıkacı gerekir o derece. Bu konuda Honda başarılı yaptığı maxiler rölantide çok sessiz çalışıyor ve sessiz kalkıyor.
    Yeni forza nın çalıştığı bile duyulmuyor.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Aynen öyle honda çok sessiz scooterlar yapıyor.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Xmax candır.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Mt07'yi hızla elden çıkarmak ve aynı zamanda motorsuz kalmamak, varsa kaskonun devri, çok kolay satılacak piyasası yüksek bir mal almak, hemde bir değişiklik için iyi. Performans feragatını kabul ettiyseniz bence gayet mantıklı olabilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)