Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Küba Cr1 Nasıldır ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 - Mondial Zone 150 - CFmoto 150NK
    Nasipse bu yaz ilk motorumu alacağım. Aklımda RKS RN 180 vardı üç haftadır fakat ikinci el piyasası fazla olmadığı için ileride satamam diye düşündüm. Küba CR1'i gördüm dün gece, Küba markasına cg ci apaçilerden dolayı nefretim olmasına rağmen niyeyse bu modeli biraz hoşuma gitti. Özellikle yamaha ybr 125'e siyah rengi aşırı benziyor. Sizin düşünceleriniz nelerdir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Evet benziyor 125 e

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Rks titanic S modelinede bir bak.

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    dostum ilk motorunu çinli alıp soğuma az daha koy ybr al

Motosikleti
    Alıntı afat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Ybr biraz pahalı kaçıyor. Ben şöyle düşünüyorum. Bu yaz alıp motoru iyice kavrayıp öbür yaz zaten satıp honda, yamaha gibi modellere yönelicem.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-ybr-691420387/detay Bir de bu ilandaki nasıl sizce ? 30k kilometre çok fazla geldi.

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi arkadasımda vardı ufak tefek gezilerde bana eşlik ediyordu. motoru temiz ve 25.000 km civarıydı. deli gibi de geliyordu arkamdan.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Kuba CR1'in bu forumdaki ilgili sayfası: https://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/125899-kuba-cr1-supersport.html

2014'ten beri, 5 yıl boyunca 30'dan fazla sayfada enine boyuna ayrıntılı okuyabilirsiniz.

Motosikleti
    ffffff
    Cr1 yerine alabiliyosan japon al ama alamıyosan Titanic s güzel ve kalıplı cr1 e göre daha sağlam bi motor ama tercih sizin hintli hero bajaj tvs falanca alabilirsiniz paran yetiyosa apachi 150 titrer ama sağlamdır bi japon olmasa da Üzmez seni

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kötüdür kötü

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunun piyasası var mıymış

rn180 den piyasa için vazgeçip buna yönelmen attan inip eşşeğe binmeye calısmaktır

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun piyasası var mıymış

rn180 den piyasa için vazgeçip buna yönelmen attan inip eşşeğe binmeye calısmaktır
    Yalnız kral anlayamadığım bir şey var. RKS de küba da benelli de aynı şirketin malı değil mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

Alıntı anıil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cr1 yerine alabiliyosan japon al ama alamıyosan Titanic s güzel ve kalıplı cr1 e göre daha sağlam bi motor ama tercih sizin hintli hero bajaj tvs falanca alabilirsiniz paran yetiyosa apachi 150 titrer ama sağlamdır bi japon olmasa da Üzmez seni
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-rks-rks-titanic-150-s-703121975/detay bu ilandaki sizce nasıl ?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ocen45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız kral anlayamadığım bir şey var. RKS de küba da benelli de aynı şirketin malı değil mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-rks-rks-titanic-150-s-703121975/detay bu ilandaki sizce nasıl ?
    hocam rk150 da onların malı ama motor alanın elinde kalıyor

rn180 performans olarak güzel bir cihaz, parçaları da güzel idi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam rk150 da onların malı ama motor alanın elinde kalıyor

rn180 performans olarak güzel bir cihaz, parçaları da güzel idi.
    Hocam benim de anlamadığım şey şu. Küba'ya parça kalitesi cart curt kötü diyorlar ya, o zaman rks de aynı şey olmuyor mu ? İkisi de aynı firmanın olduğu için.

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CR1 candır

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı afat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende rn180 var hic uzmedi

Alıntı ocen45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam benim de anlamadığım şey şu. Küba'ya parça kalitesi cart curt kötü diyorlar ya, o zaman rks de aynı şey olmuyor mu ? İkisi de aynı firmanın olduğu için.
    Fark şu rks yurt disinda gpx markasi adi altinda satiliyor. İthal geliyor yani hepsi ayni grup ama kaliteyi kotuden iyiye kuba rks benelli olarak siralaya biliriz.Bende rn 180 var oldukça memnunum 5300de şuan beni hiç üzmedi. kaza da yaptim ustelik sikinti yasamadim

ek olarak ustundeki motor bloklari ayni olmasi lazim rn ile cr1in

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)