Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Forma Ice Racing Bot Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    dogukanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125R
    Merhabalar bu modeli kullanmış olup yorum yapabilecek var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba; aynı bot değil fakat marka aynı, belki konuya da az yorum gelir biraz fikir verebilir diyerekten yazıyorum. .

https://urun.n11.com/bot-ve-ayakkabi...bot-P146248768

Yorumlarim bu kısa olanı için;

Ayakkabı numaramdan bir numara küçüğünü aldım,tam oldu gibi yanlardan hafif sariyor ve belli belirsiz iç bukeyimsi bir tabanı var..Burun kısımlarından şu parçaların olduğu yerden bahsediyorum doksan km ustu hızda bariz hava alıyor tabi rüzgar durumuna göre daha fazla..Yan kısmında da hava yerleri var fakat ya ben ayarlayamadim, ya da sabit.Terletmiyor koku falan yapmadı. .

Üç yıldır gun asiri kullaniyorum, töpuk taban arka kısmı hafif erime harici şeklinde bozulma derisinde falan catlama yok.Hala yeni gibi duruyor bot.Çok rahat yürünmese de avm gibi temiz bir zeminde yürürken aşırı rahatsız etmiyor ki muhtemelen yolda yurumeyeceksin botla..Kısa olmasını saymazsam güvenlik için, gayet memnunum ve sağlam bi ürün..

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    forma çok iyi bir bot. Türkiyede tcx, spid, gaerne ve formadan başka adam akıllı bot yok zaten. Modeli bilmiyorum ama daha önce basit bir modelini 6 yıl kadar kullanmıştım.

dogukanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125R
    Öncelikle yorumlarıniz için teşekkür ederim. Ice Pro'yu 2.el 450tlye aldım. Zaten fazla seçeneğim yoktu ya bunu alacaktım yada aliexpressten spidi çakması. Sormak istediğim bir soru daha var kısa süre alpinestars smx 6 v2yi test ettim arka fren hissi 0 oldu sürekli teker kitliyordu. Bütün botlarda durum böyle değil mi? Yani zamanla alışırım umarım,

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba; aynı bot değil fakat marka aynı, belki konuya da az yorum gelir biraz fikir verebilir diyerekten yazıyorum. .

https://urun.n11.com/bot-ve-ayakkabi...bot-P146248768

Yorumlarim bu kısa olanı için;

Ayakkabı numaramdan bir numara küçüğünü aldım,tam oldu gibi yanlardan hafif sariyor ve belli belirsiz iç bukeyimsi bir tabanı var..Burun kısımlarından şu parçaların olduğu yerden bahsediyorum doksan km ustu hızda bariz hava alıyor tabi rüzgar durumuna göre daha fazla..Yan kısmında da hava yerleri var fakat ya ben ayarlayamadim, ya da sabit.Terletmiyor koku falan yapmadı. .

Üç yıldır gun asiri kullaniyorum, töpuk taban arka kısmı hafif erime harici şeklinde bozulma derisinde falan catlama yok.Hala yeni gibi duruyor bot.Çok rahat yürünmese de avm gibi temiz bir zeminde yürürken aşırı rahatsız etmiyor ki muhtemelen yolda yurumeyeceksin botla..Kısa olmasını saymazsam güvenlik için, gayet memnunum ve sağlam bi ürün..
    hocam bu botun (velocity) aynısı bende var, 1-1,5 yıl kadar kullandım, 1 yıldır atıl durumda.
    burun iç kısımda üst taraflar içe doğru eğilme yaptı, parmaklarıma batıyor.
    herhangi bir kaza geçirmedim, botun üzerine baskı yapmadım, iki ayakta da aynı durum oldu, sol tarafta daha bariz.
    motomaxa gönderdim, tamiratı mümkün değil dedi, garanti süresi geçtiği için de bir şey yapamayız dedi.
    dedim ben ne yapıcam peki bunu, tamir ettirebilirsiniz dedi. e siz niye tamir ettiremiyorsunuz, bizim çalıştıklarımız yapamıyor dedi.
    bundan bir önceki çalışan ise en iyi lostralardan biriyle çalışıyoruz, o bile tamiri mümkün değil diyor demişti.
    diyeceğim o ki, motomax pek de sattığı ürünlerin arkasında duran bir firma değilmiş.
    forma markasını bilmiyorum ancak bir kez tecrübe ettim ve hiç memnun kalmadım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)