Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Ns200den mt09 geçmek?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT 07
    Merhaba uzun yillardir motor kullaniyorum 2 yildir da ns200 um var mt07 almayi dusunuyordum ev satiyoruz mt09 + para teklif geldi degerlendirmeyi dusunuyorum dusunceleriniz neler?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Bence kuba dragon al
    afat bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 07
    Anlamadim kuba dragonu napayim ben ? :D

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeusezer2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlamadim kuba dragonu napayim ben ? :D

hocam boşver sen onu, 10 yaşında bir üye abisinin hesabını kullanıyor.

mt-09 un km yıl olarak özelliklerine bak bir ustaya incelet. Örnek veriyorum bu ürünün değeri x tl ve + nakit alacagın para senin evdeki durumunu karşılıyor ise bence mt07 yerine alınması mantıklı.

ancak bazı tipler 15 bin tl satış 20 bin tl takas fiyatı mantıgı yaptıgından bunda da yapmasına izin verme.
    ..YaNKee.. bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    MT 07
    14 model 15 cikis 39 bin km absli hasar kaydi yok kazaya karismis olarak gosteriyor 35 bin sayiyor bana cok gibi geldi ama tabi ustaya falan goturecegim oktay motor veya yildizi dusunuyorum 110a satiyoruz evi 75 + motor dedi

Herhangi bir avantaj saglamıyor, 2015 model daha dusuk km olanları malum sitede 32 bine de var ki kazaya karışmıs olarak gozukuyormuş.

Bana avantajlı gelmedi benzer yıl ve düşük km ile mt-07 alıp 10 bin tl e kadar kar edeilirsin.

Yine de senin bileceğin iş.

Motosikleti
    MT 07
    ev benim değil parasıda benim değil annemin yani o yüzden ya mt09 gelicek ya da kalıcaz 200ns de :D max dominar 400 falan geçerim onu da istemiyorum açıkçası

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    35 bin çok. ederi 30 civarıdır. 35 e bir sürü temiz eski kasa mt09 var

annenin olan herşey senindir yeğeeen

ya tabi böyle bi durum var ise nakit girişi için pazarlık yapıp iyi bir ustaya gösterip alabilirsin.

Motosikleti
    MT 07
    ya zaten benim benim olmasında sıkıntı yok :D ama motora biraz olumlu biraz karşı 200lük neyine yetmiyor kafasında anladın mı :D

ana yüreği işte; peki söylesene neyine yetmiyor??

Motosikleti
    MT 07
    hız tutkunu bir insanım ve özentilikte çok var bakıyorum otobanda yanımdan uzayıp gidiyorlar içim gidiyor bas bas gitmiyor motor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

bir kaç kişiye sordum ondan buraya konu açtım zaten birisi ederi odur dedi diğeri ederi 33 32 civarıdır suan tam piyasayı bilmiyorum dedi sonuçta ev annemin olabilir ama para bize gelecek yani bir motor için kazıkta yemek istemiyorum motor kalbimi çalıyor ama beynim araştır diyor :D

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bu zamanda ev satmak zor, eğer baska alıcı potansiyeli çok yoksa kabul edin gitsin.
    Ticari kısmını bi kenara bırakırsak ns200 den mt9 mantıklı değil, çok çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Motosikleti
    MT 07
    Evet o yuzden bi taraftan olumlu bakiyorum faizler yuksek oldugu icin satilmiyor ev ilana bakan kisi sayisi 2000 arayan kisi sayisi 20 :D emlakcilarin da getirdigi bir o kadar var 140 150 e satilcak evi satamiyoruz 110a indik boyle musteri bulduk

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:13 ----------

Mt 09 u olan birisini bulsam cevremde suruo deneyecem herkes racing kafasinda 900cc racing al 300 bas diyolar nakedin rahatligini alamamislar daha :D

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Acele etmeyin,

Ev takasiyla motosiklet alınmaz,

Evi nakit olarak bir müsteriye satin
    Paranizi cebinize koyun,daha sonra motosiklet arayişina girin.
    maktama, Dxsec ve Stock Sever bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT 07
    Keske yukarida yazdigimi okusaniz bir de

motor cok ucuza gelmeyecekse mantikli degil, 200lukten 900luk motora sicramak ki ihtiyac hali de yok.

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Yok mt9 o para etmez falan diyorsunuz...adam pulsar dan mt9'a geçmeyi düşünüyor,bir allahın kulu da pulsar dan mt9 a geçmek çok riskli dememiş ki eleman "hız tutkunu bir insanım ve özentilikte çok var bakıyorum otobanda yanımdan uzayıp gidiyorlar içim gidiyor" demiş.pulsar ile istersen 100 bin km tecrüben olsun,sen o motorun gaz tepkisine alışman+büyük makina da ani fren+gaz kontrolün falan sıfır ve kalkmış mt9 diyor.
    sonra bu ülke de neden motosiklet kültürü gelişmiyor..
    atalayalper, UzunYolAdami ve Stock Sever bunu beğendiler.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Rahmetli MT09 için şakaya gelmez bir yerinizden çıkarırlar motoru diyordu.
    Dxsec bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Katılıyorum ns200'den sonra mt09 çok ciddi bir sıçrayış olur ki Allah korusun çekirge bir sıçrar, iki sıçrar.. mt09'a geçmeden önce araya en az bir iki farklı model sıkıştırmak gerek sanki. Misal bir çift silindir 500cc daha sonra da 600cc veya 650cc 4 silindir olabilir. Şu anda da siz mt09 kullanabilirsiniz belki ama çok ciddi gaz tepkisi olan bir motor daha ne olduğunu anlamadan zaten yolun sonu gelmiş oluyor.. Siz ns200'den alışkın olduğunuz şekilde gaz açar ve bu motoru sürerseniz tehlikeli bir anda panik olabilir ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz işte tam da bu sırada mt09 sizi tolere etmez yani hata kabul etmez.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)