Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoran Firması Kapandı mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 - Mondial Zone 150 - CFmoto 150NK
    sitesi artık yok. Bayadır da bu şekilde kapalı duruyor. Ne oldu bu firmaya battı mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:54 ----------

güncel....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Batmış diyorlar

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    SYM leri getiriyorlar sym satılıyorsa batmamışlardır.

RÇ1978 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba 100 T9
    Hemen hemen her motorsiklet tamircisinin ''Daha dandik bir marka yok'' Dediği marka en yakın arkadaşımda sahibi ve şimdiye kadar ettiğim masrafı hesaplayamadım diyor eğer batmışsa bu yüzden batmıştır diye düşünüyorum öte yandan firma sahiplerinin aslında zengin insanlar olduğunu duymuştum tabi ne kadar doğru bilemiyorum .

2006 da Uğur derin dondurucunun mondial markası ile binlerce motor satmasından sonra bizim hızlı müteşebbislerimiz bu sektöre daldı lakin %95 i başarısız oldu.. Olmaya devam ediyor.. Çinden aldığın için ucuzdu yüksek karla satıyodun. Ancak Çinde artık ucuz mal neredeyse kalmadı. Asgari ücret 400 dolarlar seviyesine geldi...

Yani artık Çinli & Hintli distributorlerin işi çok zor maaliyetler eskisi gibi değil.. Satış sonrası zaten yok kimsenin umrunda değil.. SYM, Kymco, Hyosung , Daelim, Hero hikayesi budur bence.. Bu seneki duruma bakılırsa Bajaj , Benelli içinde benzer bir süreç yaşanacak gibi..Satışlar kötü görünüyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)