Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bilgili ve TECRÜBELİ Arkadaşlara ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    öyle de hocam uzun bi süre motor alamayacağım çünkü düğün masrafları için harcanacak. Yoksa motoru satma düşüncesi kesinlikle yok aklımda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Satsan bidaha alamazsın satmasan işin görülmez , valla iki ucu .... değnek. Hayırlı bir iş için yola çıkıyorsun. Ha işin bide şu yanı var sen 29 a satar üzülürsün daha bi 1000 alırdım diye benzer durumda başkası 28 e satar allah razı olsun işim görüldü der. Alım satımın 1. kuralı kısmet 2. kuralı istek bence. Vktın ve sabrın varsa içinede sinmiyorsa kısmetini bekle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:43 ----------

mimtolga kardeşim kırdıysam seni kusura bakma benim takıldığım nokta şahsen ben böyle bir konu açsam direk deseler bana fren yapmayı veya nasıl durmayı biliyormusun diye açıkçası içten içe alınırım. Ama işte 250 cc motor şöyle böyle düşündüğün motor şunu yapar bunu yapmaz şusu var busu yok diyipte sonradan 150 km ile giderken panik fren anında başına neler geleceğini anlatsan hem karşıdakini darıltmamış olursun diyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

bazen öyle bir giriyorsunuz ki konulara konuyu ben açmadığım halde okuyunca zoruma gidiyor.
    chaqalqarlos bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı HUN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırdıysam seni kusura bakma benim takıldığım nokta şahsen ben böyle bir konu açsam direk deseler bana fren yapmayı veya nasıl durmayı biliyormusun diye açıkçası içten içe alınırım. Ama işte 250 cc motor şöyle böyle düşündüğün motor şunu yapar bunu yapmaz şusu var busu yok diyipte sonradan 150 km ile giderken panik fren anında başına neler geleceğini anlatsan hem karşıdakini darıltmamış olursun diyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

bazen öyle bir giriyorsunuz ki konulara konuyu ben açmadığım halde okuyunca zoruma gidiyor.
    Sn Hun hocam 150 cc 250 cc hangi motoru tavsiye edeceğim ben konu sahibine ? Abs li motor al lastiklerini de kaliteli birşey al diyeceğim yine polemik çıkacak. Yeterli tecrübe ve eğitim ile bu arkadaşımız gitsin en yüksek hacimli motoru alsın. Amacımız kimse imha olmasın.
    Selamlar
    HUN bunu beğendi.

Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de şöyle bir soru yönelteyim. 150km/saat hızla giderken mesela ani bir durumda nasıl durmayı planlıyorsunuz ? Kaç metrede durursunuz bir fikriniz var mı ? Gazlamak en kolayı, peki ya durmak ? Frenleme ?
    150 Km h ile giderken 10 m önüme aniden bir insan atlarsa tabi duramam , fakat 150 km/h bastığım yol uzay boşluğu gibi allaha şükür sadece motosikletten harbi anlayan top speed ve kalite olarak işime yarayacak motoru önericek bir kaç üstad'a ihtiyacım var . Bu arada belki sizin kadar usta olmayabilirim motosiklet kullanmakta fakat allaha şükür az çok tecrübemiz var

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Jagkaton adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 Km h ile giderken 10 m önüme aniden bir insan atlarsa tabi duramam , fakat 150 km/h bastığım yol uzay boşluğu gibi allaha şükür sadece motosikletten harbi anlayan top speed ve kalite olarak işime yarayacak motoru önericek bir kaç üstad'a ihtiyacım var . Bu arada belki sizin kadar usta olmayabilirim motosiklet kullanmakta fakat allaha şükür az çok tecrübemiz var
    150 ile giderken 10 metre önüme yaya çıksa ben de duramam Mark Marqez de duramaz. Motor tecrubenizi belirtmediginiz için ben de size durabilecek misiniz diye soruyorum. Motordan gerçekten anlamam ama benim de işte 15-20 bin km Duke 390 kullanmışlığım var. Gerçek motor sayılır mı tabi bilemem. 2 silindir 4 silindir kısa süreli kullanımlarım da oldu. Neyse size önerilecek kaliteli top speed de 150 km/h hız yapan Super sport RC 390 olabilir. Kaydırmalı debriyaj+ rosso3 lastik+ Abs ile gelir. Gayet kalitelidir Avusturya malı ama hintli Bajaj üretir.
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bilgili arkadaşlara başka bir konuda danışayım. Bir tanıdığım motoruma 29.000 teklif etti. Sizce uygun mudur ?

2016 Model ABS'siz MT-07 Blue Race. 12.800KM'de hasar kayıtsız,değişensiz sadece bir kere sağ tarafa düşmeden dolayı egzoz da çok az iz var. 29'a tamam desem zararlı mı çıkarım ?
    Konu ile bağımsız ama elim gitmedi satamadım :\

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bilgili ve tecrebeli birisiyim opel corsa 1.3 al kareşim motor şeytan işi

https://www.sahibinden.com/opel-corsa-1.3-cdti

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bilgili ve tecrebeli birisiyim opel corsa 1.3 al kareşim motor şeytan işi

https://www.sahibinden.com/opel-corsa-1.3-cdti
    hahahaha =)) Şu saatten sonra arabaya bineceğimi ah bir kestirebilsem.
    ahe bunu beğendi.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1,3 corci stage 2 yazılım dumanlı. kaputun komple simsiyah olucak janlar 17 2 viteste yüklenn birak yüklen birak motor almayın
    chaqalqarlos bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)