Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bisan terracup 125 in tork değeri

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar, Bursa da halı saha iştetmesi çalıştırıyorum,hem şehir içi hemde şehirler arası kullanabileceğim motor araştırması yaparken sizlerin engin tecrübelerinizden çok istifade ediyorum ,hepinize tşk ederim.sizin fikrinizi almak istediğim bir konu var,yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.mondial ft 110 alma düşüncesinde iken malum nedenlerle vazgeçmek üzereyim beklemekten gına geldi artık.bu arada bursa motor fuarında bisan terracup 125 diye bir motor gördüm ve almayı düşünmeye başladım,lakin hakkında fazla bir bilgiye ulaşamadım.internet sitesindeki incelememde max güç 8.7hp/7500ddak.max tork ise 9.5nm/4500ddak olduğunu öğrendim.burada dikkatimi çeken düşük devirdeki yüksek tork değeri oldu,diğer marka incelemelerimde de yüksek devire göre yüksek tork olduğunu görünce bisandaki bu değerlerin doğru olup olmadığını merak ediyorum.sizce de böyle bir şey olabilirmi vede tork değeri motorda neyi ifade eder,önemi nedir?bide kullanan arkadaşımız varsa tecrübelerini aktarırsa çok memnun olurum .kazasız ve sağlıklı günler diliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kaptanjacksparrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

jack sparrow

bende o motordan var ve çok memnunum hiç bir kusurunu ve aksağını görmedim hızı severmisin bilmem ama ben terra cup 125 ile 130 km yi gördüm çok ağır ve oturklı motordur alırsan zaten eminim ki en sevdiğin yönü orjinal devil egzozu olacaktır onda büyük motorların eksozlarından var bence kaçırma pişman olmazsın

bence al bende de var ve 130 km yi gördüm oturaklı ve ağır motordur zevk alıyosun sürerken ok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler