Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şartlar boyle malesef

Motovento
    REKLAM ALANI

Baslikta da belirttigim gibi sartlarim kotu
    Ev is arasi ulasim da sorun yasiyorum B sinifi ehliyetten dolayi 49 cc motorsiklet bakiyorum
    Motorsiklet alirsam evimin onundr birakamam mecburen asansor ile yukari ckarmam gerek
    49cc motorsiklet alip asansor ile kapimin onune cikartmayi ( sabah-aksam ) bunu goze alabiliyorum ama asil sorun is yerimin onune motorsikletimi zincirleyecem bu konuda fikirlerinize ihtiyacm var
    Zincirleyip uzun sure gormeyecem bu durumda motorsikleti nasil guvende tutabilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    hassas bir disk kilidi rüzgar bile esse ortalığı ayağa kaldırır

Model ornek verebilirmisiniz

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    benim bildiğim piyasanın öncüsü abus yalnız biraz pahalıdır

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam yanlıs anlamayın da şehir içi 30 km hız sınırı olan bir motosiklet için bu kadar çabaya değer mi? ehliyet alsanız daha iyi.

asansör kısmını siz kabul ediyorsunuz ancak apartmandakıler kabul edecek mi o farklı bir konu, ben izin vermezdim.

motosikleti iş yerine kilitlemek icin kesilemeyen bir zincir almanız yeterli; 50 cc motor için kimse gündüz vakti ugrasmaz o kadar.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    5bin liralık motor için 1000 liralık kilit mi alacaksınız. Ben sirketin önüne sadece gidon kilidiyle birakiyirdum.

Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5bin liralık motor için 1000 liralık kilit mi alacaksınız. Ben sirketin önüne sadece gidon kilidiyle birakiyirdum.
    hocam size az gelebilir ancak 5bin lira etmeyen motorum calınırsa yenisini alacak durumum yok; yani 1000liralık kilit garipsenecek bir şey değil
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Bisiklete binin.
    HUN bunu beğendi.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    valla bi arkadaşım bisikletine çinden elektrikli motor getirip taktı.Her gün istanbulda 20 km yol yapıyor gayet te memnun.

piyasada 1500 liraya bile motosiklet varken ugrasmaya ne gerek var

gerci foruma bakıyorum da 20 bin tl altı motosiklet 5 bin tl altı ekipman görünce cıldırıyorlar, nasıl bir zenginlik ise.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    evede çıkartır işede çıkartır açısından. temiz enerji. buji yok yağ yok

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Bir yıl boyunca elektrikli katlanır bisikletle işe gidip geldim, kötü hava koşullarında toplu taşıma kullanmıştım, bence bu seçeneği de düşünün, katlayıp asansöre koyup evde bir köşeye konması da kolay, iş yerinde de bir yere koyabilirsiniz rahatlıkla. Goccia city zero kullanıyorum halen.

Gittiğim mesafe de 45-50 km git gel Maltepe/Esenkent-Kadıköy arasıydı, yokuşlarda bol boldu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)