Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Akıllı olalım... Lütfen!

Motovento
    REKLAM ALANI
    RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Az önce başımdan geçen olayı anlatayım,

Hem hava alayım hemde motosikletime benzin alayım diye yaklaşık 1 km uzaklıktaki benzinliğe gittim. Full ekipman. Benzin alırken pompacı abimiz, kısa mesafede ne gerek var hemde bu sıcakta. Yanmıyor musun?, dedi. Bende bunun üzerine kısa mesafede olsa ekipmanın önemli olduğunu anlatan bir nutuk çektim . Eve gelincede bu yazıyı gördüm.

Arkadaşınıza geçmiş olsun, gerçekten bir kez daha ekipmanın ne kadar önemli olduğunu gösteren üzücü bir ders.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Tankerden yola dökülen bitkisel yağ yüzünden, yokuş aşağı 80km/h ile giderken yaşadım aynı kazayı, üzerimde kot ceket harici bir şey yoktu, sırtımı kötü vurdum yalnızca, 3 gün doğrulurken zorlandım yataktan kalkamadım desem yeridir, bunun dışında da bir kaç çizik ve sıyrık, ucuz atlattım neyseki. Arkadaşınıza geçmiş olsun, o kadar şanslı değilmiş. Yazdıklarınızda da sonuna kadar haklısınız...

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Ben baştan sona okurken ekipmanları tam die baktım. Sonunda ekipmansın olmasını okuduğumda şok oldum. Senin tavsiyen üzerine 4parçalı belliği alıp koleksiyonuma ekledim. Lakin benim eldivende bilekten olmadığı için herhalde aynı şey benim başıma gelse, bende aynı sonla karşılaşırdım gibime geliyor.
    Wallahi üstad benim eldivenim bilek korumalı olmasına rağmen bileğimde parçalı kırık oluşmuştu. Bu tür kırığa "şoför kırığı" deniyormuş nedeni de çarpışma anında direksiyonu tututlduğundan darbe direk bileğe aktarılıyor ve bilek parçalı olarak kırılıyormuş. Ben de gidonu arabanın aynasına çarptığım için sağ bileğimde parçalı kırık oluşmuştu.
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)