Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Silivri Motosiklet Festivali

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Konuyu yanlış yere açmış olabilirim.

Bugün Silivri Motosiklet Festivalinin son günü sanırım. Gitmeye değer mi? Oralarda olacak kimse var mı MT'den?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Gitmeye asla deymez dun oglen gittik kurduk cadirları les gibi denizi girmeden dolasmadan kobeklerin kavga ettigi konser deyil salak salak yarisma yapmaya calişan bir festivaldi deymez pisman oldugum bi gezi oldu gece topladik cadirlari geldik şoparlarin cok oldugu kavganin oldugu bi yer .

Madrap2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    Bugun ogleden sonra gitmeye niyetim vardi siz bu yorumu yapana kadar 1 saatlik uzaklikdayim festivale görüp dolasmaya deymezmi gercekden

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Git gör kardeş benim tarzima uymadi ben hem sahil icin hem festival icin gittim sahil pis yosunlu olunca heves kacdi

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Zevkler ve renkler tartışılmaz tabiki ben cuma gittim ortam güzeldi muhabbet güzeldi motorlar güzeldi özellikle tt customun makinaları ilgi odağı oldu. Firma Standları ve eşantiyon ürünler cazipti. Gündüzden de çeşitli yarışmalar oldu. Aksamda konserler iyiydi.Turkiyenin ilk motorsiklet heykel anıtı açıldı. Bu bakımdan ayrıca silivri mk kutluyorum.

Ama festivalde size akdeniz, ege denizi temizliğinde bir deniz vadinde bulunmuyor kimse. Sonuçta burası marmara denizi , lodos olur pislenir poyraz eser temizlenir. Silivri motosiklet klubünün Doğaya müdahalede bulunacak hali yok , köpeklerin kavga etmesi önceden planan bir olay değildir herhalde.
    Bu gün gidilirmi kısmına gelince bugün 13.00 da başlayıp 18 e kadar çeşitli yarışmalar olacak 18.00 da kapanış çadırları toparlama falan vs.
    Bugün gitmenizi tavsiye etmem.

Ama 1 saatlik uzakliktaysam ve 13.00 -18.00 saatleri arasin sıcakta motor süreceksem giderdim.

Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    1 gibi cikarim giderim 2 de orda olurum merak ettim valla 65km gidis en kotu motora binmiş oluruz isten vakit ayıramıyorum )

Motosikleti
    GV650
    Aynen maksat yol olsun 👍

Motosikleti
    Yamaha R25 2017

En azindan bu heykelin kenarinda bir fotoraf aldim hatira kalir bana festivali pek begenemedim daha farkli bekliyordum
    GT250rAlanya ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

Motosikleti
    GV650
    Son saatleri beğenmemen normal , zaten o yüzden gitmenizi tavsiye etmedim. Ama en azından o saatlerde motora bineceksen en azından anıtla bir hatıran olmuş oldu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)