Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

100cc ile Uzun yol için yolda kalma korkusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya kimine göre bir günde 300 km yoldur kimine göre değildir. Kişiden kişiye değişir. Bunu altın kuralmış gibi yazmanın ne manası var. Bazen cidden saçmalıyorsunuz ya. Birde sonuna ünlem falan koymuşsun. Ama yinede sağol, böyle yazdığın için senin yazdıklarını önemsemememiz gerektiğini bize gösteriyorsun.
    İnternetin kötü yönlerinden biri de tanımadığı kişilere senli benli ve ağır ithamlarla konuşma özgürlüğünü vermesi maalesef.
    Karşıdaki kişinin yaşını bilmeden çocuğuymuş gibi konuşan arkadaşları çok severim.
    Özellikle sizleri ayrı bir seviyorum.
    Bu arada halen ısrarcıyım 100 cc ile 300 km mesafe uzun yol değildir. 50 km\h hızla 6 saat sürer ki şu an itibariyle gündüzler 15 saattir.
    Eğer karşıdakine laf sokup aşağılama çabanız dışında arkadaşın sorduğu konuda mantıklı bir fikriniz var ise zevkle dinlerim.
    Saygılarımla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

Alıntı bymadak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam değerli yorumun için teşekkür ederim. Şimdi anladım ki kendimi iyi ifade edemedim.

Öncelikle 5 kere yolda lastik patladı bu doğru, dediğim süre 3 yıl içerisinde oldu ve lastik patlayınca yolda çaresiz kalınca o kadar nefret edici oluyor ardından tubeless yaptırdım ortada sorun kalmadı kafama göre takıldım hiç lastik sorunu yaşamadım. Motorsiklet çalındı ardından..

Şu anda sıfır motorsikletim var km daha 200 anca oldu.

300 km yol, 100cc için bence uzun yol oluyor, titreşim ve rüzgar düşününce, konu başlığında özellikle 100cc yazdım ki anlaşılsın.
    Dostum tekrar yazıyorum 300 km 100 cc motor için uzun yol değildir.
    Adamlar dünya turu atıyorlar kuba'nın cup modelleriyle.
    Sadece cesaretini topla ve yola çık insanların gözünüzde büyüttüğü gibi korkunç birşey değil bu.
    Bak forumda ufak bir araştırma yap birkaç tane yaşlı amca var 100 cc lik scooter veya cg ile her sene birkaç defa Türkiye turu atıyorlar.
    Kendine güven bas gaza emin ol bütün kaygıların kaybolacak.
    (Madem tekerleri tubeless yaptın yanına lastik tamir spreyi dışında bişey almana gerek yok)
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternetin kötü yönlerinden biri de tanımadığı kişilere senli benli ve ağır ithamlarla konuşma özgürlüğünü vermesi maalesef.
    Karşıdaki kişinin yaşını bilmeden çocuğuymuş gibi konuşan arkadaşları çok severim.
    Özellikle sizleri ayrı bir seviyorum.
    Bu arada halen ısrarcıyım 100 cc ile 300 km mesafe uzun yol değildir. 50 km\h hızla 6 saat sürer ki şu an itibariyle gündüzler 15 saattir.
    Eğer karşıdakine laf sokup aşağılama çabanız dışında arkadaşın sorduğu konuda mantıklı bir fikriniz var ise zevkle dinlerim.
    Saygılarımla.
    Boş yapıyorsun, yapma. Bende seni ayrı bir seviyorum, teşekkür ederim. Ayrıca yaş bir saygı kriteri değildir, tek saygı duyulacak şey yaşınız ise bi ihtimal. Sizdende yaşınıza saygı duymamı istiyorsanız peki duyarım .

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neden kendinize bu eziyeti yaşatıyorsunuz. Kendinize unutamayacağınız anılar yaşatıp daha sonra hatırlayıp hatırlayıp üzülmeyin hayat zaten zor dahada zorlaştırmayın derim

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    300km benim için uzun yoldur. Ktm sağolsun titreşimden uyuşturur perişan olurum 300kmde. 😀

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Motoru salin yağını suyunu değiştirmeyin yinede aralıksız 3-4 bin gider ama üstünde siz olacaksınız 100cc ile anca markete gidilir yola filan çıkmayın yanınızdan millet vızır vızır geçerken perişan olursunuz tırların arasında

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)