Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vlog aciyorum,önerilerinize acigim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Herkese merhabalar,uzun süredir kafamda tasarladigim bir vlog projem vardı,içerik vs konusunda problem olmamasi icin,boş muhabbetten,boş sohbetten kaçınmak.Aslında bir günlükmüşcesine,izmirde yasayan motosiklet kullanmayi seven bir üniversite öğrencisinin,aynı zamandada bir motosiklet kullanicisinin iç dünyasını,20lerin varoluşsal sorgulamalarını,yaşantısını,problemlerini,sevinç dolu anlarını kayıt altında tutmakda denebilir amacıma,tekere gelip ayna kırmaktan ziyade,Tek Tabanca(Ali say) tarzı,yararlı bie vlog olması için çabalayacağım,önceden veya hali hazırda aktif vloggerlar veya bu vloggerlari takip edenler,forumdaki arkadaşlardanda,görüş,içerik,kanal logosu vs hakkında bazı yardımlar istemeyi gerekli buldum çünkü ayağımdaki botun markasına kadar "iyi ki" dediğim bir çok karara ve altımdaki motora kadar "keşke forumu dinleseydim!" Pişmanlıklarıma kadar,forum;ben motosiklet sevdasına gönül verdiğimden beri iç dünyamda işin içinde diyebilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kafanda tasarladığın şekilde bir deneme videosu çekmen ve ondan sonra yorumlamamız, fikir vermemiz daha sağlıklı olur.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zamanında ehliyetsiz gezerken seni keşke polise ihbar etseydm umut

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)