Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Soft customize edilmiş Buccaneer V2 250i

Motovento
    REKLAM ALANI
    nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Güzel görünüyor hayırlı olsun
    atalayalper bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok hoş ve oturaklı olmuş, çakma durmamış.

Modifiyenin dışında, egzozlar, jantlar, sele, depo, far grubu gerçekten kaliteli duruyor.

Parça sorunu yaşatmayacaksa, fiyatına göre gerçekten güzel bir tarzı var.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karter koruması anladığım kadarıyla aluminyum. O parça mat siyah renge boyanırsa güzel olur. Düm düz bir parça . Pek estetik değil. Başka model motorlardan bir koruma uydurmak düşünülebilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Hocam çok güzel belki far'a sarı folyo çekmek güzel olabilir.

snake_eyes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25 - X MAX 400 ABS
    Bıraktığın fotolar görünmüyor bend e..link mi var?

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İngiliz bayrağı orada tamamen bir konsept amacıyla bulunmakta. Bir ekstra sempati duyma durumu yok ayrıca olsa da zaten kime ne? İsteseydim tamamen motoru britanya bayrağı ile kaplardım neden bu tür anlamsız detaylar sizin gibi üyeleri rahatsız ediyor ki? Nereden ne sonuçlar çıkarıyorsunuz Allah aşkına.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

Eyvallah hocam çok güzel olmuş linkini attığın model çok beğendim fakat bizim böyle bir motora R6 maşası takmak gibi ütopik bir hareket yapmamız abesle iştigal olur. Bizimki minik rötuşlar minik dokunuşlar zaten.
    R6 maşa amortisör zaten maliyetli olur. Mondialin bazı modellerinde ters gold renk amortisörler var onlardan bir çift takarsanız bencede harika olur. Bu model benimde hoşuma gidiyor ama uzun yola çıkan birisi olduğum için tercih edemiyorum

Cafe racer kültürünün doğduğu yerdir İngiltere. Arkadaşın konsepten kastı o. Farklı bir yere çekmek doğru değil bence.
    atalayalper, gurcanozturk ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    xv250
    triumph yazmasa daha iyiymiş triumphten aşağı kalır biryeri yok çünkü üstünde yamaha motoru var yamaha srv 250ye benziyor. güzel olmuş gülegüle bin

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Görüyor olmanız lazım bir problem yok keza kontrol ettiğimde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:39 ----------

Dün akşam bir 50 km kadar şehir içinde yol yaptım, 50 km sonunda ise popo diye bir şey kalmadı bu motorun selesi çok sert. Mutlaka bir çözüm lazım seleyi yumuşatmak için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:50 ----------

Ön far teknolojisi motorun tarzı itibariyle led değil fakat arka stop ve park lambasını led yapmışlar.. Ön far aydınlatması ve selektör yapıldığında araçların bunu fark etmesi güzel ama biraz sınırlarda yani çok çok kuvvetli bir aydınlatması yok..Sarı folya işini ben de düşündüm fakat ciddi anlamda far aydınlatma performansını azaltabilir o yüzden şimdilik düşünmüyorum, fikir için teşekkürler.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Tavsiyeler için çok teşekkürler. Egzoz'a sarılan şerit halindeki bezlerin ismi amyant bezi. Yanmaz özellikte ve etrafındaki diğer ekipmana ısıyı iletmiyor 14.000 dereceye kadar ısıya dayanıklı fakat solunması inanılmaz derecede tehlikeli solunum yolu ile vücuda girerse Mezotelyoma ve Asbestos hastalıklarına neden oluyor ki ölümcül hastalıklar. Bu uygulamayı egzozlarına yapacak arkadaşları bir daha düşünmeleri konusunda uyarmış olayım.

Ön amortisör körüğü konusunda nokta atışı fikir verebilecek varsa tavsiyelere açığım. Daha az aralıklı bir körük sanki dediğiniz gibi daha iyi durabilir. Denemek lazım.
    Bahsettiğiniz aksesuar amyant bezi değil, cam elyafıdır. Asbestos (asbest/amyant) içermez, yüksek ısıya dayanıklıdır çünkü camdan imal edilir. Yani sağlığınıza; gözünüze veya elinize batmadığı sürece herhangi bir olumsuz etkisi yoktur diyebiliriz. Avantajı ise uygulandığı noktada ısı kalkanı vazifesi görmesi ve egzozun ısısını daha geç salmasına imkan tanımaktır ki ikinci etki pek istenmez. Kısacası kol bacak yanmasın, kablo değerse erimesin diye kullanabileceğiniz güvenli bir aksesuardır.

Motosiklet çok yakışıklı, çok tatlı olmuş. Elinize kolunuza sağlık.

Sanki üretici firma motosikletin kusurlarını düzeltip son halini vermiş, satışa hazırlamış gibi güzel duruyor. Çok yerinde ve güzel dokunuşlarla tam yerini bulmuş.

Herşeyden önce bu bir kişiselleştirme projesi. Yani siz beğendiyseniz konu kapanmıştır. Güle güle ve zevkle kullanın
    Green Arrow bunu beğendi.
    ...

R3 evo var mondial de ona da bmw yapıştırıyorlar ama blok mondial kalıyor

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dokunuşlar yerinde olmuş gayet güzel duruyor. Ancak arka sele kumaş gibi duruyor sanırım renginden dolayı bana öyle gelmis olabilir. Gözüme batan tek yer orası oldu.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Teşekkürler, sele süet benzeri bir kumaştan yapılmış ve sele ile ilgili bir şeyler yapmak niyetindeyim zaten hem yumuşatmak için hem de belki görüntüye de el atmış oluruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:32 ----------

Rx3’ün sadece bmw logosu takarak bmw’ye Benzemesi sanki biraz zor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

Sadece bir logo ile rx3’ün bmw’ye benzemesi biraz zor olsa gerek rx3’ün her yerinde marka model stickerları var çantalarda da yazıyor ve çok plastik plastik duran bir motor bana göre. Ses desen o da yok.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Çok başarılı ve tatlı bir görsel değişim olmuş. Değişimde fazla abartıya kaçmamanız da doğru tercih, tam tadında olmuş.

Şu anki haliyle gerçekten iyi. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın...

Motosikleti
    CFMoto NK250

Stock egzoz ile ses şu anda bu şekilde benim en çok beğendiğim kısımlarından biri motorun sesi.. Videoyu akşam kapalı garaja girdiğimde çektiğim için çok karanlık kusura bakmayın.. Ama zaten bu videoda önemli olan da ses

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet güzel görünüyor fakat büyük markaların logosunu yapıştırmak bana hep eğreti gelmiştir.
    Bunu son dönemde hep Mondial kullanıcılarından gördük.

Sonuç olarak bloğa baktığında nal gibi Mondial yazıyor yani...
    Sökülüp boşluk doldurtup sonrada spiral ile taşlanırsa yazı kaybolur. Ben öyle yapmıştı. MZ yazısını silmiştim.

Motosiklet güzel olmuş Allah kaza bela vermesin.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Yav bende bu konuyu gordugumde ne guzel yapmıslar dıyodum fakat sımdı orjınalıyle karsılastırdımda bı tek sticker atmışın üstüne konuyu kilitleyin arkadasıda banlayın lutfen kalabalık yapıyor @Levent göreve lütfen

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav bende bu konuyu gordugumde ne guzel yapmıslar dıyodum fakat sımdı orjınalıyle karsılastırdımda bı tek sticker atmışın üstüne konuyu kilitleyin arkadasıda banlayın lutfen kalabalık yapıyor @Levent göreve lütfen
    Güleyim mi düşüneyim mi yoksa başka bir tepki mi vereyim çok kararsız kaldım cidden.
    Neler yapıldığı orada madde madde yazıyor azını veya çoğunu iddia eden olmadı, öyle olsa bile kime ne, ayrıca kalabalık yapıyor falan hayırdır?

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güleyim mi düşüneyim mi yoksa başka bir tepki mi vereyim çok kararsız kaldım cidden.
    Neler yapıldığı orada madde madde yazıyor azını veya çoğunu iddia eden olmadı, öyle olsa bile kime ne, ayrıca kalabalık yapıyor falan hayırdır?
    Görsellik öyle bir konu ki özenle yapılınca küçücük bir dokunuş yetiyor. Aksi takdirde bir yerlerini yırtsan olmuyor. Bu motoru bize sevdirecaksin sonunda. Umarım "Olmamış" yorumlarını değil "şöyle olmalı" yorumlarını dikkate alıp devam edersin.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Çok gerginsin akışına bırak takılıyoruz dostum
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler