Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Soft customize edilmiş Buccaneer V2 250i

Motovento
    REKLAM ALANI
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görsellik öyle bir konu ki özenle yapılınca küçücük bir dokunuş yetiyor. Aksi takdirde bir yerlerini yırtsan olmuyor. Bu motoru bize sevdirecaksin sonunda. Umarım "Olmamış" yorumlarını değil "şöyle olmalı" yorumlarını dikkate alıp devam edersin.
    Selamlar, öncelikle düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim ve ardından da şunu söylemek isterim her türlü seviyeli yoruma ve öneriye saygı duyup dikkate zaten alıyorum. Fikirler, düşünceler benim için önemli olmasa böyle bir foruma böyle bir konu açmazdım.

Diğer yandan olumsuz yorumlar da olabilir bu çok normal herkes aynı şekilde düşünmek zorunda değil ve onlara da saygım var ama bu olumsuz düşünceleri belirtmenin de bir adabı var bunu unutmayalım. Sadece bu konu için değil tüm konularda yaklaşım böyle olmalı bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok gerginsin akışına bırak takılıyoruz dostum
    ilk okuduğumda şaka mı yoksa ciddi mi bir anlasaydım ona göre tepki gösterirdim ama biraz ironi sezdim yazdıklarınızda ben de o frekanstan devam ettim ama esas frekansı yakalayamadıysak kusura bakmayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz böyle bineyim de yerine başka bir şeyler tasarlar illa ki uygularız ;)
    Böyle nasıl?

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sele gerçekten göze batıyor.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok nefis olmuş elinize sağlık uğraşmışsınız.. Bence bir tane böyle yapıp binin yakışır size. Numaraya da bayıldım başka numaralar da geldi aklıma ama siz bunu uygun gördüyseniz olay bitmiştir

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Efsane 2021 model ve ABS eklenmiş olarak Amerika pazarında Bullit marka ile üretilmeye devam ediyormuş standart hali bile bizim buccaneerden kat kat daha güzel geldi bana

Green Arrow bunu beğendi.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    güzel olmuş. detaylıca mondial izleri aradım. iyi içlilik ile yapıldı belli.

fakat diğer arkadaşlara katılmamak elde değil. triumph logosu olmamış.

HaktanCbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696
    Aşırı güzel olmuş ben çok beğendim işçilik çok güzel zaten keyif alınarak yapılan her iş güzeldir. O yakışmamış bu olmamış demek yakışık olmaz. Her customization işi herkese hitap edecek değil beğenmeyen ise kendisine kendisi beğeneceği şekilde özelleştirme çalışması yapsın.
    Kural [ Z ] ve atalayalper bunu beğendiler.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Şu motora yazık ettik sattık 2,5 sene önce şu anda elden ele geçmiş muhtemelen kevgire dönmüştür.

HİÇ KURCALANMAMIŞ ORJİNALLİĞİ BOZULMAMIŞ PASI KİRİ OLMAYAN AZ KM'DE BUCCANEER ARIYORUM ARKADAŞLAR. SATMAK İSTEYENLER BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER.

0 (535) 579 22 50

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Bence şık olmuş.
    Güle güle kullanın...
    atalayalper bunu beğendi.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Üzerinden çok zaman geçti hatta sattım motoru üstüne nevada aldım onu da sattım şimdi tekrar arıyorum onun için konuyu hortlattım

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Bende bu ara bu motora sarmış durumdayım
    Bi ara almaya niyetlenmiş Ankara'da temizini bulamamıştım

Şimdi parça bulabilme durumları nasıldır acaba

Satmak isteyen olursa bende ilgiliyim arkadaşlar

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Çok güzel olmuş motorda resmen yüklü bir emek yatıyor

freedom25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250 (2017)
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Sesi, görünümü, işçilik ve parça kalitesini fiyatına göre oldukça beğendiğim ve yamaha'nın artık efsane olmuş v2 250cc motorunun enjeksiyonlu versiyonuna sahip olan mondial buccaneer 250i'den bir tane alıp çok abartmadan ingiliz tarzına uygun customize etmek zaman zaman aklıma gelen bir durumdu. Sebebi de triumph başta olmak üzere moto guzzi, ducati gibi markaların bir çok modelinin cafe racer, brat tracker, scrambler tarzına çok uygun modellerinin olması ve bu tarzlara dönüştürüldüklerinde benim için muhteşem kategorisinde yer almaları.

Vitesli motor kullanımına şehir içinde tekrar döneceğim için 250cc sınıfından bu şekilde kafama göre şekillendirebileceğin bir modelle devam etmek de çok da anormal gelmedi.

Gelelim sıfır km aldığım buccaneer'a neler yaptım;

1) Orjinal yuvarlak dikiz aynaları iptal edildi yerine mat siyah gidon ucuna takılan cafe rafer tarzı dikiz aynaları takıldı.
    2) Gidon ortası demiri ve braketleri iptal edildi ve gidon biraz daha öne alındı.
    3) Fabrikasyon bütün stickerlar iptal edildi ve sipariş ettiğim stickerlar milimetrik ayarlarla yapıştırıldı.
    4) Sade bir arka görüntü elde etmek için motosikleti aldığım bayinin adı ve numaraları yazan plakalığı yerine yazısız siyah plakalık takıldı.
    5) Gold renk dişlilere sahip zincir sipariş edildi. 1000 km bakımında takılacak.
    6) Anlas Capra lastikler takılacak.

Genel olarak motorun malzeme kalitesi şaşırtıcı derecede iyi, çelik fren hortumları var, Yuasa akü var, Vites göstergesi vs..vs. olumlu yanları ha bir de çok çok güzel homurdanan bir V2 sesi ekleyin bunlara. Gidişi henüz rodajda ama güzel hızlanıyor ve tork hissi güzel. Frenler CST marka lastiklere rağmen başarılı buldum ben ama öne güvenmeyip arka ile kombine kullanıyorum lastikler değişene kadar.

Bir kaç tane de foto bırakıyorum bakalım yorumlarınız nasıl olacak.. Bir hayırlı olsununuzu da alırım tabi bu arada

https://i.hizliresim.com/Lv4bbo.jpg

https://i.hizliresim.com/Lv4bDo.jpg

https://i.hizliresim.com/Ydlg6Z.jpg

https://i.hizliresim.com/2OkJO2.jpg

https://i.hizliresim.com/5NkDn5.jpg
    aklımdakine benzer bir proje olmuş fakat ne kadar hoş olsada minimal motosiklet projelerine nedense görüntü olarak bir türlü ısınamadım ama projen çok hoş ve verilen emeği gözler önüne seriyor

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Şık duruyor emek var belli.Ben olsam seleyi koyu kahverengi yapardım sanırım

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Çok iyi olmuş hocam eline sağlık. Bu tarzı sevmem ama ben bile beğendim.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

çok beğendim, keşke ülkemizde satışı devam etseydi.
    motor bloğunun yamaha olduğunu bilmiyordum şaşırdım

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...14693147/detay
    link vermek yasak mı bilmiyorum ama sanırım sizin motor satılığa çıkmış gibi

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Evet aynen benim eski motorumun ta kendisi bu sahibi biraz değiştirmiş ben eski halini tercih ederdim ama yine de çok sade ve diri duruyor. 20 bin km’dir lastik değişmemiş galiba vay anam vay.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler