Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

3500 Tl lik Motor

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba ekipman dışında 3500 tl bütçem var güzel iyi bir motor önerirseniz sevinirim scooter ve dızcı tarzı olmasın lütfen. Bütçe konusunda da 3500 tl yi geçmezsse sevinirim tvs apache rtr 150 düşünüyorum ama bütçemin biraz üzerinde seyrediyor fiyatları. Tavsiyeleriniz için şimdiden Teşekkürler .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    2006-2007 model temiz bulabilirsen Honda cbr 125R tavsiye ederim

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006-2007 model temiz bulabilirsen Honda cbr 125R tavsiye ederim
    Bence bulamaz fiyat olarak bulsa temiz bulamaz temiz bulsa fiyat uymaz.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o fiyata apache sakın alma.

ben gecen sene 4bin liraya baktıgım tüm apache'ler çöptü.

Mondial Vulture tavsiye ederim, ben kullanıyorum. Su an 4bin civarı seyrediyor ancak 2013 modelini 3.5 a bulursun

Kesinllikle katılıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

Apache çok sempati duyduğum bi motor ama haklısınız o fiyat bandında almaya çalışırsam kuru bi heves için herşey çok kötü olabilir tavsiyeniz için teşekkür ederim araştırmaya gidiyorum

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Bu fiyatlara alınabilecek en iyi motor Honda Cb 125 Ace diyorum. Bu motor hakkında bir çok olumlu incelemeler var youtube den izleyebilirsin.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    Alıntı Dxsec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyatlara alınabilecek en iyi motor Honda Cb 125 Ace diyorum. Bu motor hakkında bir çok olumlu incelemeler var youtube den izleyebilirsin.
    3500tl ye ace çok sağlamı temizi bulunmaz. Arayan arkadaş şasisi cg lere göre sağlam mondial vulture, drift veya kt150 bakabilir.

Yanlış hatırlamıyorsam üretimi kalktı diye biliyorum o yüzden herhangi bir sorunda yedek parça sıkıntısı olmaz mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:27 ----------

Alıntı Dxsec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış hatırlamıyorsam üretimi kalktı diye biliyorum o yüzden herhangi bir sorunda yedek parça sıkıntısı olmaz mı ?

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Dostum düşünürsen kendi motorumu satıyorum, bütün bilgileri açıklamada yazıyor zaten.

Buyur linki; https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...28364009/detay

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum düşünürsen kendi motorumu satıyorum, bütün bilgileri açıklamada yazıyor zaten.

Buyur linki; https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...28364009/detay
    Teşekkür ederim ama İstanbul içi arıyorum daha motor sürmede acemiyim o kadar yol yapmam hem kendim hem de başka insanlar için sıkıntılı olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Şu konuda bir yardımcı olsanız...
    Marka veya model farketmez(bahsettiğim gibi scooter ve dızcı motoru tipli motorlar dışında) şuan ama bütçemi aşmıyıcak düzenli baktığım da sorun çıkarmıyıcak tabiri caizsse benzini koklıyıcak bi motor olursa çok güzel olur

Alıntı Burak- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim ama İstanbul içi arıyorum daha motor sürmede acemiyim o kadar yol yapmam hem kendim hem de başka insanlar için sıkıntılı olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Şu konuda bir yardımcı olsanız...
    Marka veya model farketmez(bahsettiğim gibi scooter ve dızcı motoru tipli motorlar dışında) şuan ama bütçemi aşmıyıcak düzenli baktığım da sorun çıkarmıyıcak tabiri caizsse benzini koklıyıcak bi motor olursa çok güzel olur
    baskan cevapları begenmıyorsun

al mondial vulture mr150

162 cc motor; dağ bayır artçı uzunumsu yol takıl.

devir carp sapasağlam

tork desen cc'sine göre cok iyi

-Reklamlar*
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

al mondial vulture mr150

devir carp sapasağlam

-Reklamlar*
    titreşim ne durumda ?

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    Alıntı mc-hot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titreşim ne durumda ?
    3500tl lik motor ne kadar titrerse o kadar titriyor. Titreşim piyasada ucuza satılan her çinlide var. Kullanıcısı üzecek tek yanı yakıtı vulture ın.

Valla hocam o bütçeye titremeyen motor bulmak pek mümkün değil. Artçı rahatsız oluyor ama ben 1 saat durmadan kullandıgımda titreşimden o kadar rahatsız olma durumuna gelmiyorum.

Yakıt konusunda da acıkcası fazla bir şeyi yok. 3.1 lt / 100 km civarı tüketiyorum hor kullandıgım halde.

al mondial vulture mr150

devir carp sapasağlam

-Reklamlar*
    Az bi titreşim sorun olmaz da yakıt konusunda biraz daha cimri olsa direk alırdım(hâla alternatiflerim arasında) sizin motorla ilgili çok şikayetci ve çok beğendiğiniz yönleri nedir

Az bi titreşim sorun olmaz da yakıt konusunda biraz daha cimri olsa direk alırdım(hâla alternatiflerim arasında) sizin motorla ilgili çok şikayetci ve çok beğendiğiniz yönleri nedir
    yakıt konusunda bakımsız ve kötü kullanımda 3.1 civarı yaktıgı için bana sıkıntı gelmiyor ancak tabi alternatiflerine göre yüksek bir miktar.

Olumlu yönleri

Yüksek tork
    Cabuk hızlanma
    Artçı ile tam performans kullanım
    Görünüş
    Sağlamlık ( devrilme, bakımsızlık, vurma durumlarına rağmen kırılan göçen yeri olmadı - koruma demirinin de etkisi var)
    Amortisörlerinden memnunum oldukca
    115 km hıza rahat cıkabildiği için şehir içi sollama yapmada sıkıntı yapmaması
    oturuş pozisyonu
    Vites göstergesi (tüm göstergeler mevcut motorda)

Olumsuz

Artçı titreşimi (artçı 1 saat sonra ayaklarım uyuştu diyor)
    Sürücü titreşimi(bana pek fazla gelmedi ama japon motor deneyimsizliğinden olabilir)
    Bir tık yakıt fazla tüketimi
    Sele rahatsızlığı (oturuş pozisyonu güzel oldugu için seleye jel kılıf ile çözüm olabilir ancak uzun yol yapmadıgım için ugrasmadım)

İlk motorum oldugu için farkları acıklayamam ancak bunu almadan önce aşağıdaki motorları denedim, vulture daha cazip geldi

Eski kasa ybr
    apache
    mct
    zone 180
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

yakıt konusunda bakımsız ve kötü kullanımda 3.1 civarı yaktıgı için bana sıkıntı gelmiyor ancak tabi alternatiflerine göre yüksek bir miktar.

Olumlu yönleri

Yüksek tork
    Cabuk hızlanma
    Artçı ile tam performans kullanım
    Görünüş
    Sağlamlık ( devrilme, bakımsızlık, vurma durumlarına rağmen kırılan göçen yeri olmadı - koruma demirinin de etkisi var)
    Amortisörlerinden memnunum oldukca
    115 km hıza rahat cıkabildiği için şehir içi sollama yapmada sıkıntı yapmaması
    oturuş pozisyonu
    Vites göstergesi (tüm göstergeler mevcut motorda)

Olumsuz

Artçı titreşimi (artçı 1 saat sonra ayaklarım uyuştu diyor)
    Sürücü titreşimi(bana pek fazla gelmedi ama japon motor deneyimsizliğinden olabilir)
    Bir tık yakıt fazla tüketimi
    Sele rahatsızlığı (oturuş pozisyonu güzel oldugu için seleye jel kılıf ile çözüm olabilir ancak uzun yol yapmadıgım için ugrasmadım)

İlk motorum oldugu için farkları acıklayamam ancak bunu almadan önce aşağıdaki motorları denedim, vulture daha cazip geldi

Eski kasa ybr
    apache
    mct
    zone 180
    Yorumunuz için çok teşekkür ederim
    Artcı titreşimi beni pek bağlamaz artçı olucak kişi düşünsun onu �� ayrıca uzun bir süre de artçı almam o kadar deneyimim yok sele konusuda basit halledilir birşey ilk motorum olucağından titreşimi de sizin gibi fazla hissetmiyiceğimi düşünüyorum
    Çok teşekkür ederim bütçemi tam ayarlıyıp tavsiyeniz üzerine motoru almaya karar verdim

Yorumunuz için çok teşekkür ederim
    Artcı titreşimi beni pek bağlamaz artçı olucak kişi düşünsun onu �� ayrıca uzun bir süre de artçı almam o kadar deneyimim yok sele konusuda basit halledilir birşey ilk motorum olucağından titreşimi de sizin gibi fazla hissetmiyiceğimi düşünüyorum
    Çok teşekkür ederim bütçemi tam ayarlıyıp tavsiyeniz üzerine motoru almaya karar verdim
    Rica ederim hocam ancak motosiklet ayakkabı gibidir herkese farklı hissettirir.

Benim tavsiyem yine de baska motorları da denemeniz.

Apache o butceye düzgün bulunmaz ancak Rks 150 / Mh125 / Ybr eski kasa bulunabilir. En azından oturup onları da bir görün.

Bana güzel gelen motor size güzel gelmeyebilir.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Kuba CR1. O fiyatlara rahat temiz 2. elini bulursun.

Rica ederim hocam ancak motosiklet ayakkabı gibidir herkese farklı hissettirir.

Benim tavsiyem yine de baska motorları da denemeniz.

Apache o butceye düzgün bulunmaz ancak Rks 150 / Mh125 / Ybr eski kasa bulunabilir. En azından oturup onları da bir görün.

Bana güzel gelen motor size güzel gelmeyebilir.
    Ybr nin tipini çok beğemmiyorum ayrıca bütçemle de çok hırpalanmış km si yüksek motorlar bulurum sanırım rks mh ve valtureyi incelemeye aldım düzgün bir şekilde arastirdikdan sonra bana en uygun olanini alıcam inşallah çok teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba CR1. O fiyatlara rahat temiz 2. elini bulursun.
    Evet hocam hem tipi güzel hem temiz hem de bütçeme uyuyo ama teknik kısımlarımı arastirmamin yani sira herkes düşük km lerde satılığa koymuş bu da motor hakkinda biraz şüphe uyandirmadi değil
    Sizin bi bilginiz varsa o konu hakkinda bilgilendirirseniz çok sevinirim
    Yorumunuz için teşekkür ederim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler