Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hero Thriller Sport(T-Sport) almalı mıyım? Yardım Lütfen.

Motovento
    REKLAM ALANI
    RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Abiler, Ablalar, Kardeşler, hepinize selam.

Şu sıralar motorumu satmakla beraber yeni motor arayışına girdim (Motosikletimin ilanı). İlgilenenler için ilanı bıraktım.

Şimdi gelelim benim derdime. Yakın çevremde biri 350 km'de T-sport satıyor. Motoru hiç denemedim sürmedim. 17 beygir hava soğutmalı ön arka disk fren vs. Ben zaten arkasına çanta bağlayıp uzun yola vurmak istiyorum. Bütçem 7.000 tl. Bu adam 7.250 tl demiş fakat pazarlıkla uygun bir fiyata alınır düşüncesindeyim.

Sizce almalı mıyım? Motor iyi midir, sağlam mıdır? Açıkçası 2000 lira kadar borçlanıp öyle alacağım motoru. Konforu nasıldır? Mt'de açılan ana konusunu baştan aşağı okudum fakat tabiki yeterli olmadı. Youtube gibi mecralardada pek fazla inceleme, yorum vs yok. Ne yapmalıyım?

Önerileriniz varsa alırım, nasihatınız varsa dinlerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yunusecgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero T-Sports

Hero T-Sports Deneyimim

Ben 2 aylık kullanıcısıyım.
    Haftaiçi sabah akşam işe gidip geliyorum ve otoparkta duruyor.
    Harici 30, 50 ve 70 km yola gidip geldim ve bunları eşimle iki kişiyken yaptık, hiçbir sıkıntısını çekmedik çok şükür.
    Akşamları çok rahat bir yere gidip geliyoruz ya oturmalara yada çayı alıp parklarda içmeye.
    Bulunduğu aynı sınıftaki motorlara nazaran bence tork'u çok iyi. Tek kişiyken her türlü zaten vites küçültmeden her bayırı çıkıyorum 90-10 ile, iki kişi iken ise bir vites düşürüyorum 70-80 ile çıkıyorum.
    Tek iken çok rahat üst hızı 120'yi buluyor, artçı ile 100-110'a rahat gelip bayırda falan da 120'yi zorluyor.
    Motorumla aşk yaşıyorum diyebilirim. Üstündeyken inmek istemiyorum, değilken inip gazlayasım geliyor.
    Bende kırmızısı var ve hakikaten çok diri ve güzel görüntüsü de dikkat çekiyor.
    Zincir koruması olması bence büyük avantaj, toz çamur yağmur girmiyor, böylelikle bakımdan bakıma zincire el atıyorsun.
    Yakıt tüketimi ise, telefonumda bunun takibini yapan uygulama var ve her seferinde kayıt tutuyorum. Ortalama 22 kuruş yakıyor, lt olarak ise 3.15 lt.
    Ben de 3 bin borç alarak almıştım, heba olmadı çok şükür. Umarım senin için hayırlı kararı verirsin ;)
    Başka sorun olursa buralardayım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Bende engelli ne diyor bu
    berk_cglr bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende engelli ne diyor bu
    abs li xmax alacağım diyor iyimidir diyor
    HUN, retox70 ve Lucas bunu beğendiler.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    satılık varmış bitane kn filtreli 52 litre sepetli sahibi pazarlıkla 10 a bıraktı ben dokuzu zorluyom diyo.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler, Ablalar, Kardeşler, hepinize selam.

Şu sıralar motorumu satmakla beraber yeni motor arayışına girdim (Motosikletimin ilanı). İlgilenenler için ilanı bıraktım.

Şimdi gelelim benim derdime. Yakın çevremde biri 350 km'de T-sport satıyor. Motoru hiç denemedim sürmedim. 17 beygir hava soğutmalı ön arka disk fren vs. Ben zaten arkasına çanta bağlayıp uzun yola vurmak istiyorum. Bütçem 7.000 tl. Bu adam 7.250 tl demiş fakat pazarlıkla uygun bir fiyata alınır düşüncesindeyim.

Sizce almalı mıyım? Motor iyi midir, sağlam mıdır? Açıkçası 2000 lira kadar borçlanıp öyle alacağım motoru. Konforu nasıldır? Mt'de açılan ana konusunu baştan aşağı okudum fakat tabiki yeterli olmadı. Youtube gibi mecralardada pek fazla inceleme, yorum vs yok. Ne yapmalıyım?

Önerileriniz varsa alırım, nasihatınız varsa dinlerim.
    Bence üstüne otur , imkanın varsa dene zira kimine sorun gelenler sana gelmeyebilir kimine sorun gelmeyenler sana gelebilir.Milletin tavsiyesinden çok senin öngörün daha mantıklı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler