Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

KTM EXC 450 HAKKINDA

Motovento
    REKLAM ALANI
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı _recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abinin 1000rr'ı al gel de bi sm pistine sokalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:29 ----------

kapalı alan bul artık da bi teker yapak mübarek
    Onun abisinin bin rr ını yerim ben şeker şey. Shldshld
    Bonom obomdo bon or or vor bo koro tomom mo ahlfhsdl yıkık ya abdlsh

Kanka var da uzak biraz. Ya sasalıya gitcez ya da otoban kenarı. Ya da ülkü pistinin türibinlerinin arkasına gidek mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:33 ----------

Alıntı EUmoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuya r25 nasıl karışmış yav :D o işin garip tarafı 194-200 giden r25'ciler gelmemiş, bu arada bende sm motor hastası olup Drz400 sm bakıp temiz bulamayınca Katemeye dönüp katemeci oldum 390 duke ile yani İstanbul'da olup Teke de gazlayanlar ekleyebilir.(sm,ss,naked herkes ekleyebilir tatlı bir gazlama olur.)
    390 a bitiyorum ya izmire gelirsen yaz mutlaka.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EUmoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuya r25 nasıl karışmış yav :D o işin garip tarafı 194-200 giden r25'ciler gelmemiş, bu arada bende sm motor hastası olup Drz400 sm bakıp temiz bulamayınca Katemeye dönüp katemeci oldum 390 duke ile yani İstanbul'da olup Teke de gazlayanlar ekleyebilir.(sm,ss,naked herkes ekleyebilir tatlı bir gazlama olur.)
    r25'ciler korktu ağa onlar şimdi korkudan ekran parlaklığını kısıyolar hahahahahah ama biri gelsin ya çok istiyorum.

bu arada sen adamsın

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun abisinin bin rr ını yerim ben şeker şey. Shldshld
    Bonom obomdo bon or or vor bo koro tomom mo ahlfhsdl yıkık ya abdlsh

Kanka var da uzak biraz. Ya sasalıya gitcez ya da otoban kenarı. Ya da ülkü pistinin türibinlerinin arkasına gidek mi?
    Ben hiç bilmiyorum oraları, olur dersen bana uyar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ağlama bu kadar 1000rr dediğin motor gariban tek silindir excnin yaktığını rölantide yakıyor kimin parası var kimin yok o konulara girmeyelim üzülürsün ;)

Alıntı gelecek:) adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağlama bu kadar 1000rr dediğin motor gariban tek silindir excnin yaktığını rölantide yakıyor kimin parası var kimin yok o konulara girmeyelim üzülürsün ;)
    o zaman senin abin gazlayamıyormuş çünkü 12 litre yakıyo exc
    telike ve berk_cglr bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R

iş sidik yarışına gelirse 640dan inip abi motoruna da bineriz 😀
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/9YWLzo.jpg

iş sidik yarışına gelirse 640dan inip abi motoruna da bineriz ��
    ayağındakini takunya gibi gördüm allah affetsin fglskdjfhdlgkhjfdkfghdfs
    telike ve berk_cglr bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    gaerne racing line 😀
    telike bunu beğendi.

adsfşakisfdflşakfşlsfşladfa aynısını yazıcaktım ayıp olur diye yazmadım reco duygularıma tercüman oldun

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adsfşakisfdflşakfşlsfşladfa aynısını yazıcaktım ayıp olur diye yazmadım reco duygularıma tercüman oldun
    ayıp tekerde oluyo knk ayıqs

ayıp tekerde oluyo knk ayıqs
    lafa bak be kardeşim benim nasılda belli ediyor bucalı olduğunu hahahahahh

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Son parasını motora verip special motosikleti işletebileceğini sanıyor. iq garibanı kardeşim benim
    Ahe söylemiş ama sadece yaktığını söylemiş. Abinin cadde motoruna benzemez special makina yerden yere vurur adamı. Hala daha abimin motoru abimin motoru diyosun. Al gel bakiyim abinin motorunu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

Abimin bin ararıyla bunu da delerim (delemedi) ahlfgsflsh

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Beyler bu gelecek nickli arkadaş hanginizse iyi troll yaptınız hadi itiraf edin çıkın ortaya. Gerçekte böyle bir karakter olduğuna inanmak istemiyorum. Recooo sen misin olum. Ahe olum bak yapmayın lan ahflshdl fake hesap açıp trollemek çok ayıp. Böyle bir karakter anca filmlerde olur olum ahlfshdl
    berk_cglr bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iş sidik yarışına gelirse 640dan inip abi motoruna da bineriz ��
    senin motosiklete çarpmışlar bir farı yamuk haberin olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:29 ----------

bu videoya sponsor oldum resmen 3 veya 4. kez paylaşmışımdır
    bir gün herkes endurocu olacak
    şimdi zamanın konusu olan dl enduro mudur değil midir çok bulandırmadan buyrun videoya
    telike ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı

Yalnız abimin motoru stok gözüküyor ama modlu onu söyliyim de;) keyfe keder power commander modülü ve egzoza özel yazılım var ön arka dişli de oynama. Forged piston, forged piston kolu ve forged subap takımı var. Performans enjektörleri amerikadan getirtilip takıldı. üst kapakta da modifikasyon mevcut. Bu parçaların çoğu Amerika'dan geldi. Siz geçin dalganızı kralı gelsin delip geçerim ;)) 1299 panigaleli masum bir elemanda bu şekilde dalga geçmişti rollingde 3 kere saplayınca üçüncüde durmadı utancından bastı gitti;)
    Dynoda 233bg arka tekerde. ağlamaya devam edecekseniz dyno grafiğini de paylaşırım sıkıntı yok;) para ve imanın kimde olduğu belli olmaz yazmaya devam edersem yaşadığınız hayatı sorgularsınız kıps;)

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Yalnız abimin motoru stok gözüküyor ama modlu onu söyliyim de;) keyfe keder power commander modülü ve egzoza özel yazılım var ön arka dişli de oynama. Forged piston, forged piston kolu ve forged subap takımı var. Performans enjektörleri amerikadan getirtilip takıldı. üst kapakta da modifikasyon mevcut. Bu parçaların çoğu Amerika'dan geldi. Siz geçin dalganızı kralı gelsin delip geçerim ;)) 1299 panigaleli masum bir elemanda bu şekilde dalga geçmişti rollingde 3 kere saplayınca üçüncüde durmadı utancından bastı gitti;)
    Dynoda 233bg arka tekerde. ağlamaya devam edecekseniz dyno grafiğini de paylaşırım sıkıntı yok;) para ve imanın kimde olduğu belli olmaz yazmaya devam edersem yaşadığınız hayatı sorgularsınız kıps;)
    Yav he he
    Seni üniversitelerin sosyoloji antropoloji ve paikoloji bölümlerinde ders olarak okutup bilime bir katkı sağlamak lazım. Nası güzel sıkıyon. Olum senin gittiğin yolları bu gördüğün tayfa komple unuttu yavaş gel delcekmiş. Motor sürmeyi öğren bi. Ya da dur önce kendine bi motor al. 0dan 299a testlerde maymun da çıkıyor koç ahgşshfls

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:49 ----------

Ön arka dişlide oynama nasıl mesela? Ne oynuyonuz? Ben çökmeli kalkmalı sivas halayı oynamaya bayılırım. Var mı?
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Benim şu hayatta en sevmediğim şey fakirlerin kendini birşey sanması böyle konuşur konuşur ama karşısında Türkiye'nin sayılı iş adamlarından birinin oğlu olduğunun farkında değildir. 5 yıl çalışıp kıçı kırık bir motor almışsın senin sipesyal makinenden 10 tane alır kapına dizdiririm koçum kıps;)
    Benim şu an motorum yok bu arada;) senin yaşın otuzsa benim 20 yaşıma kadar elimden senin yaşın kadar motor geçmiştir;) sen 20 yaşında sağda solda sürtüp çalışırken ben daha henüz 17 yaşındayken Honda bayisinde sıfır 600rr bakıyordum koç;)

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Tartismaya, atismaya, kalp kirmaya gerek yok, hele hele medenice cozume baglamak varken.

Herkes keceli kalemle nick'ini uzerine yazip, fotografini cekip, paylassin. Gorelim en uzun kiminki, kapansin mesele, oyle degil mi ama?
    berk_cglr, _recoo, ahe ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Baya komik yere doğru gitmiş konu hatta en son benim babam senin babanı döver denirse bir de tam olacak gibi , komik ergen egosu kasmaya gerek yok bence biraz fazla takıldınız bu ss sm kavgasına ama şunuda özellikle belirtmek isterim aryirmibeş hepinizi deler.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tartismaya, atismaya, kalp kirmaya gerek yok, hele hele medenice cozume baglamak varken.

Herkes keceli kalemle nick'ini uzerine yazip, fotografini cekip, paylassin. Gorelim en uzun kiminki, kapansin mesele, oyle degil mi ama?
    İğrenç kmaşulah espirisi aklıma geliyor yapmayın böyle şeyler..
    İtlik mesai ili bir iştir , sabah erken kalkmak gerek.

If you try and fail, congratulations. Most people don't even try.

Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Benim şu hayatta en sevmediğim şey fakirlerin kendini birşey sanması böyle konuşur konuşur ama karşısında Türkiye'nin sayılı iş adamlarından birinin oğlu olduğunun farkında değildir. 5 yıl çalışıp kıçı kırık bir motor almışsın senin sipesyal makinenden 10 tane alır kapına dizdiririm koçum kıps;)
    Benim şu an motorum yok bu arada;) senin yaşın otuzsa benim 20 yaşıma kadar elimden senin yaşın kadar motor geçmiştir;) sen 20 yaşında sağda solda sürtüp çalışırken ben daha henüz 17 yaşındayken Honda bayisinde sıfır 600rr bakıyordum koç;)
    kardeşim yeter artık, s*ke sürülecek aklın yok babanla abinin motoruyla hava atmaya çalışıyosun. bi baltaya sap olmuş olsan şimdiye kendi motorunu almış yarıştıyor olurdun ama elin s*kiyle gerdeğe giren eziğin tekisin şunu bi kabullen artık. Uza şimdi daha fazla ağzımı bozmayacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:43 ----------

biz de biliyoruz oh shit 1000rr hızlı gider deler geçer, gaz kolunu çevirme işini 3 yaşında kardeşime öğretsem o da yapar. sen bi kere exc'nin üstünde durmaya çalış sm pistinde yarıştım de gel, önünde eğilirim eyvallah. Ama şöyle uzarım böyle uzağa attırırım laflarıyla itici olmaktan öte gitmiyorsun benden bi abi tavsiyesi sana.

KIPS

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:45 ----------

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav he he

[/COLOR]Ön arka dişlide oynama nasıl mesela? Ne oynuyonuz? Ben çökmeli kalkmalı sivas halayı oynamaya bayılırım. Var mı?
    Kanka ben civataları gevşek bırakmıştır da yerinde oynuyodur diye anladım, düşünsene her gaz verdiğinde arkadan uy uşağum ver kemençeyu diye ses geliyorfdlfkgjdslkhjsd

şaka maka ben de feyk sandım ama değilmiş, bildiğin eziğin teki
    telike bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)