Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

12000 TL motor tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar motora yeni başlayacağım. hiç tecrüben yok. sıfır motor alma niyetinde değilim. 15000 bütçem var. 3000 ini ekipman vs ayırmayı planlıyorum. geriye kalan 12000 liraya da motor alma hedefim var. 200 cc altı kesinlikle düşünmüyorum. yaptığım araştırmalar doğrultusunda en mantıklısı pulsar rs200 gibi geldi. sizlere de danışmak istedim. son olarak ss ya da naked tarzına yatkınım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    bence ekipmanlarını şimdiden toparlamaya başla derim hazır dolar düşmüşken.

sonra elinde kalan paraya tekrar bakar ona göre karar veririz

Motosikleti
    MT-07
    Rks titanium 220, üstünede güzel adam gibi ekipman alırsın, 1 set de güzel lastik.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Kawasaki Ninja 250R

Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence ekipmanlarını şimdiden toparlamaya başla derim hazır dolar düşmüşken.

sonra elinde kalan paraya tekrar bakar ona göre karar veririz
    haklısın fakat alıcam motorun tipine göre ekipman dizicem için yapıcam bişi değil. teşekkür ederim fikrin için

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rks titanium 220, üstünede güzel adam gibi ekipman alırsın, 1 set de güzel lastik.
    hocam ben biraz şekilciyim naked sınıfında alıcam motorlar cf moto duke mt25 cb250r dır tabi son ikisi benim bandımın dışında kalıyor. teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:03 ----------

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki Ninja 250R
    177 90 kilo birinin altında sence ufak durmaz mı? çevremde sorduklarımın söylemleri bu yöndeydi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    yamaha nmax al en azından satarken para etsin , şimdi sana saçma sapan motorlar söylecekler acemi acemi giricen bir yere etme abs li modordan şaşma

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha nmax al en azından satarken para etsin , şimdi sana saçma sapan motorlar söylecekler acemi acemi giricen bir yere etme abs li modordan şaşma
    Dedim nerde kaldi bu gezgin??

Vaktinde yetiştin,gazman gibi..

İniş,kalkış,sağ,sol ve abs sistemlerine zeval gelmesin..
    Angrypower bunu beğendi.

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam üstüne binerken zevk almıcam bi motora o kadar para vermek ne kadar mantıklı? Fikrin için gene de teşekkür ederim

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0km Tvs Rtr180 alsa,9.500tl

Kalaniyla`da ekipman toplasa.

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Pulsar 200 Ns - Cbr 250r - İnazuma - İnazuma F - Benelli tnt25 Bunların içinden önerebileceğim ilk seçenekler Honda Cbr 250r ve Pulsar 200 NS, yakın zamanda bende Pulsar 200 NS almayı planlıyorum.

Alıntı Dxsec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 200 Ns - Cbr 250r - İnazuma - İnazuma F - Benelli tnt25 Bunların içinden önerebileceğim ilk seçenekler Honda Cbr 250r ve Pulsar 200 NS, yakın zamanda bende Pulsar 200 NS almayı planlıyorum.
    Pulsar alırsam rs200 olucaktır tercihim şekil olarak da beğendiğim bir motor. Cbr250 nin 2013 e kadar olan kasası çok kötü e zaten üstünü de o fiyata bulmak namümkün. Sanırım bu gidişle ya sıfır cf 150nk ya da pulsar rs200 alıcam gibi duruyor puşsar daha ağır basıyor şu an için

Japoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ninja 250r kesinlikle küçük kalmaz kim dedi onu sana? Ninja 250SL küçük modeli onunla karıştırmış olabilirsin.

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Alıntı cLerksoN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar alırsam rs200 olucaktır tercihim şekil olarak da beğendiğim bir motor. Cbr250 nin 2013 e kadar olan kasası çok kötü e zaten üstünü de o fiyata bulmak namümkün. Sanırım bu gidişle ya sıfır cf 150nk ya da pulsar rs200 alıcam gibi duruyor puşsar daha ağır basıyor şu an için
    Gördüğüm kadarıyla RS kullanıcıları bu motordan pek memnun değil NS versiyonu daha çok beğeniliyor isterseniz almadan iyice bir araştırın derim.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    al al pulsar al zangır zungur gidersin.
    blueway2 ve YZFR25 bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    2018 cafe152 >2016 tnt25 >2015 xmax 250 abs
    Nk150 yerine benelli bn125 tavsiy e edebilirim. Bn125 sayfasında ufoz ve carpediem yardımcı olurlar.

Alıntı Japoncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 250r kesinlikle küçük kalmaz kim dedi onu sana? Ninja 250SL küçük modeli onunla karıştırmış olabilirsin.
    Aynen hocam şimdi baktım da karıştırmışım ☺

Alıntı Dxsec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gördüğüm kadarıyla RS kullanıcıları bu motordan pek memnun değil NS versiyonu daha çok beğeniliyor isterseniz almadan iyice bir araştırın derim.
    Aklımda olucak teşekkür ederim

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al al pulsar al zangır zungur gidersin.
    Hocam ilk motorum olucak zaten titreşim ilk planda kıstas alıcam bir durum değil ayrıca tek silindir olup titremeyen bi motor söyler misin?

Alıntı KayaEmre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nk150 yerine benelli bn125 tavsiy e edebilirim. Bn125 sayfasında ufoz ve carpediem yardımcı olurlar.
    Benelli rks vs vs gibi markaları yedek parça ve servisinden para kazanmak adına getirildiğini söyleyen bir tanıdığım olmuştu ne kadar doğru bilemem tabi ama bu sebepten bir antipatim yok değil ayrıca naked olarak duke dışında çok beni tip olarak çeken bi motor yok fiyat baremimde
    Dxsec bunu beğendi.

Sen motor alma kardeş ilk önce formu detaylı oku şaka gibi bu millet ya Motor Tecrübem yok diyo 200cc altı düşünmüyomuş bak bak bak 😂😂😂 12.000 e senin bineceğin tek motor Honda cb125f başkada motora binme ÖLÜRSÜN
    GezeGeze bunu beğendi.

Alıntı gökay77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen motor alma kardeş ilk önce formu detaylı oku şaka gibi bu millet ya Motor Tecrübem yok diyo 200cc altı düşünmüyomuş bak bak bak ������ 12.000 e senin bineceğin tek motor Honda cb125f başkada motora binme ÖLÜRSÜN
    öldüğüm zaman dedi dersin bi fatiha okursun artık sevabına. şaka gibi diyene bak :D

Motosikleti
    Rks k-light 202
    Rks k-light 202 al keyfine bak kardeşim...����

Alıntı Enes82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rks k-light 202 al keyfine bak kardeşim...����
    çok net bişi sölim tip olarak aşırı beğendiğim bir motor fakat neticede ilk motor illaki satılacak piyasası çok kötü durumda şu an kullanıcı yorumu da pek fazla yok çekiniyorum o yüzden

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)