Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yuki Gusto 50cc aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    bymadak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu anda YUKİ 50 gusto
    Motosiklet alalı iki gün oldu.

İlk izlenimler ; önceki kullandığım Mondial 100 SFC snappy cup çalınmıştı. Ben de bunu aldım kıyaslama yaptığım zaman hız olarak bu biraz daha iyi gibi geldi.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...n-calindi.html

Titreşim konusunda bu daha iyi

Yokuş yukarı çıkarken 2 kişi önceki motorum daha iyiydi.
    Bunda 4 vitesten sonra boşa almak yok onu da bugün öğrendim. 😎

Tek kişi kullanımda hız konusunda daha iyi

50cc ana hiç 50cc gibi durmuyor..

Devir saatini 5 ile 6 da kullanıyorum. 7ye çıkarmamaya çalışıyorum..

Tavsiye ve tecrübelerinize açığım .

Güvenlik konusunda, çalınmaya karlı ne önerirsiniz şu anda sadece kilit var ..

Resim ekleyemdedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun
    bymadak bunu beğendi.

EmreArslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 2023
    Öncelikle kazasız belası diyeyim hayırlı olsun hocam. Bende 4 ay kadar oldu 1500 km de gusto sahibiyim sıfır almıştım. Yaşadığım sıkıntı ve sorunları paylaşabilirim öncelikle ilk aldığımda motor bir kaç kez sigorta attırdı stop lambası ampulünden yapıyormuş hallettik. Kuyruk da stopun yanında sinyal yuvaları var onlara birer ampul takarsan sinyaller daha belirgin oluyor, fabrikadan çıkışta takmamışlar benimkine servis de taktılar. Onun haricinde motorun sigorta sorunu olduğu zamanlar akü karenajını açtığımda akünün tahliye hortumunun kıstırıldığını ve tahliyeyi yapamadığını gördüm onuda güzelce aşağıya ucu açık olcak şekilde saldım. Dün yaşadığım problem vardı daha doğrusu 1000 km bakımından sonra motorda aşırı titreme vardı, dün gösterdim motor saplamalarını sıkmamışlar oda zamanla titreşimden dolayı iyice gevşemiş şuan motor da titreşim konusunda sanki scooter kullanıyormuş gibi hissediyorum. Şuanlık bu kadar eğer eliniz yatkınsa motorun her noktasını kontrol etmenizi öneririm bu motorları el ucuyla yapmış gibiler yine tecrübe edindikçe paylaşmaya çalışırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)