Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

benelli bn 251 alayım mı lan arkadaşlar?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    15.800 tl fiyatı ile aklımı çeldi bu benoş.

benim cbf'i 8'e saysalar, 8 lira da karttan çektirsem alabilirim.

ne dersiniz, bu benelli emmi dağa, taşa, yola sürmelik bir motor mudur?

cbf 150'den sonra pişman olur muyum?

değerli yorumlarınızı bekliyorum efendim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT 25
    Kaliteli servis varsa bulunduğun ilde alınır ama fiyat ay sonuna kadar geçerli. Yani Elini çabuk tutman lazım

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    İzmir veya İstanbul'da yaşamıyorsan alma. En güvenilir ve problemini çözebilecek servisler sadece bu iki şehirde.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    İkinci elde değer kaybı nedir? değer kaybı çoksa ikinci ele yönelin satmak istediğinizde tekrar 13-14 civarına hayatta satamazsiniz

@liquem @tamgazdevam: buradaki servis pek güven vermiyor açıkçası..

@uzaygemisi: satmak için değil de, uzun yıllar binmek için alacağım. 250 cc üstü düşünmüyorum..

Motosikleti
    MT 25
    Hangi ilde ikamet ediyorsun ki ? Şimdi zaten bu güne kadar motor bloğu ile alakalı sıkıntı yaşayanı görmedim ben Servisin parça istememe konusunda. cimri olmaması lazım. Eğer servis arızalı parçaya arızalı değildir diyerek parça istemiyorsa çok sıkıntı yaşarsın mesela benim izmirdeki servisim arka fren sürekli tutunca arka fren merkezini sipariş etti. Fakat balatalrı da yemiştir diyerek arka disk ve balataları da sipariş vermişti. bn251'lerdeki en çok sıkıntı yaşanan kısım enjeksiyon ve arka fren merkezi. Arka fren merkezi ve abs sistemi yana yatırmalarda falan çabuk hasar görüyor.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alma. Al bir tane TVS Apache RTR200 hem kaliteli bir motor müşteri bulmuş olur. Hem de bizim alma kararımıza rehberlik edersin. Hey Maşşallah motora bak bee..

Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi ilde ikamet ediyorsun ki ? Şimdi zaten bu güne kadar motor bloğu ile alakalı sıkıntı yaşayanı görmedim ben Servisin parça istememe konusunda. cimri olmaması lazım. Eğer servis arızalı parçaya arızalı değildir diyerek parça istemiyorsa çok sıkıntı yaşarsın mesela benim izmirdeki servisim arka fren sürekli tutunca arka fren merkezini sipariş etti. Fakat balatalrı da yemiştir diyerek arka disk ve balataları da sipariş vermişti. bn251'lerdeki en çok sıkıntı yaşanan kısım enjeksiyon ve arka fren merkezi. Arka fren merkezi ve abs sistemi yana yatırmalarda falan çabuk hasar görüyor.
    çok sağol. açıkçası cbf gibi sorunsuz bir motordan sonra sorunlu bir motora geçersem o motoru yakarım, mobilete binerim. huyum böyle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:24 ----------

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alma. Al bir tane TVS Apache RTR200 hem kaliteli bir motor müşteri bulmuş olur. Hem de bizim alma kararımıza rehberlik edersin. Hey Maşşallah motora bak bee..
    https://s3.paultan.org/image/2018/12...nch-Feat-1.jpg
    abi hint sevmiyorum ben ya. hint deyince elim ayağım titriyor. hele o aksanlı ingilizceleri yok mu, deli ediyor beni..

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hint sevmiyorum ben ya. hint deyince elim ayağım titriyor. hele o aksanlı ingilizceleri yok mu, deli ediyor beni..
    Doğrudur. TVS Hindistan firması. Fakat 15 yıldır Türkiye'de motorları satılıyor. Ben "tel maşa" diyen bir kişi duymadım. BMW güvenip ortak üretim yaptığına göre bu firmada bir şeyler vardır diyorum.

BN251'e gelince üretimden kaynaklanan sorunları olduğunu hepimiz okuyoruz.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    250cc alip nabacan??

Oturma grubunu yenile,ne bileyim hali al,mutfak dolabini yenile,civice lpg taktir..vs.

cbf150 yi bile zor yürütüyorsun.

Yenge duymasin vallah zopalar
    mombohunter, bursalıali ve kovboy03 bunu beğendiler.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://s3.paultan.org/image/2018/12...nch-Feat-1.jpg
    Paraya kıyıp RTR200 alacaktım ama sonra mantıken 180'lik varken pek mantıklı gelmedi iki katı fiyat farkı vermek.

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc alip nabacan??

Oturma grubunu yenile,ne bileyim hali al,mutfak dolabini yenile,civice lpg taktir..vs.

cbf150 yi bile zor yürütüyorsun.

Yenge duymasin vallah zopalar
    ya şöyle 110-120 yapsa yetecek bana, fakat bizim katır 100 yaparken canından can alıyorlarmış gibi bağırıyor. can sıkıcı..

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    ya şöyle 110-120 yapsa yetecek bana, fakat bizim katır 100 yaparken canından can alıyorlarmış gibi bağırıyor. can sıkıcı..
    hayalinde kalacağına altında kalsın. al tabi.almayıp pişman olmaktansa alıp pişman ol. tabi pişman edecek bi motor olduğundan değil yani lafın gelişi diyom.
    bursalıali bunu beğendi.
    since 1987

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayalinde kalacağına altında kalsın. al tabi.almayıp pişman olmaktansa alıp pişman ol. tabi pişman edecek bi motor olduğundan değil yani lafın gelişi diyom.
    alayım mı altıma? vurayım mı kırbacı?

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    al bi inazuma 500bin km pin. o paralara tertemizini bulursun.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al bi inazuma 500bin km pin. o paralara tertemizini bulursun.
    abi iyi diyorsun da, inazuma ağır ve yakıtı fazla. ayrıca parçası pahalı. servisi pahalı, falan filan..

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    isntabuldaysan al bn251 hiç düşünmeden.
    servis olarak ta "oktay motor"

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    abi iyi diyorsun da, inazuma ağır ve yakıtı fazla. ayrıca parçası pahalı. servisi pahalı, falan filan..
    ağır olduğu doğru da valla ben psiklet gibi kullanıyodum parçası ucuz japon zaten yok. sarf giderleri ortalama aynı hepsinin zaten.
    az yaksın diyosan sym wolf müthişti 4 litreyi geçmiyo alet, 250cc tecrübe ettiğim motorlar bunlar.
    benelliye çok güvenemem açıkçası. pulsar bileee piyasası var diye tercih edilir, benelli riziko iş.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Ya abi sen akli başinda adamsin,borç,taksit vs.boşver,

Geçenlerde demiştim,emekli olunca alirsin bir 650-700 luk enduro diyar diyar gezersin,hemide çocuklar büyür.

Cbf 150 tam senin kalemin motor,akşam al eline bir bez sil temizle,alıcı gözüyle uzaktan bir bak..sonra aylik taksitleri duşun ve içinden huzurlu bir ohh çek..

Motor dediğin kerameti kaç kuruş??

Zamanla hepiciği olur..
    abeciMotoru ve bursalıali bunu beğendiler.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    2 sene tnt 25 kullandım. Aynı motorlar sanıyorum. Kullanmayanların yorumlarına çok kulak asmayın.

15bin km yol yaptım. TR'ye gelen ilk seriden almıştım. Kronik bir kaç problemi vardı ve servisinde halledildi. (Vale motor)

Şehirler arası (artçılı 2000KM) yol da yaptım, şehir içinde de gezdim. Hiç bir problem yaşamadım. 110-120 gayet rahat gittim geldim. Bu işin en kritik yanı servis. İstanbul'da Vale motor ve şimdi Oktay Motor var. İkisi de iyidir. Ancak diğer illeri bilmiyorum. Servisine güveniyorsanız motordan çekinmeyin.

Fakat bir de şu var, ben sizin yerinizde olsam bu zamanda kredi çekip CBF gibi yıllar boyu kullanabileceğim motosikleti elimden çıkarıp borca girmem.
    burakrak bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)