Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

benelli bn 251 alayım mı lan arkadaşlar?

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hocam güzel de bu satış grafiği İtalya ya ait. Yani Adı Benelli olan ve temelinde italyan olan bir markanın tabiki satışları artar.. Almanya, İspanya, İngiltere satışlarına bakmak lazım..

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Benellinin başına Ekrem Ata beyi getirseler bir yılda 150 daha katlar

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam güzel de bu satış grafiği İtalya ya ait. Yani Adı Benelli olan ve temelinde italyan olan bir markanın tabiki satışları artar.. Almanya, İspanya, İngiltere satışlarına bakmak lazım..
    İngilizler gayet beğeniyor yeni modelleri.

https://www.motorcyclenews.com/bike-.../trk-502/2017/https://www.motorcyclenews.com/bike-...lli/502c/2019/

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin demekten başka bir şey gelmez elimizden.Altı ay sonra ön duruşması olacak motorun mahkeme süresi bitip iadesi ne kadar sürer Allah bilir.Muhtemelen karşı tarafta süreci uzatabildikleri kadar uzatacaklardır.Bana göre o kadar para bağlayıp yıllarca o motoru kullanamamak ta kötü bir şey.Ben olsam aldığım yerle konuşup motoru onların geri satın almasını sağlardım.Bir miktar zarar etmeyide göze alırdım.Eğer o motora binmeyeceksem.

Markanın inisiyatifinde olan seni mahkemeyle uğraştırmayıp değişim yapması .
    Teklif ettim ilk kez götürdüğüm zaman. Kesinlikle öyle bişey yapamayacaklarını söylediler. Halbuki kar edebilirlerdi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun motorcuya bozuk motoru tabiki motorcu saplayacak yabancıya gitmesin hoppakey al motoru konu aç motoru geri almıyor diye bak 2 kutu patlalmış mısır aldım
    Akıl sorunu olan bi arkadaş daha. Neyse bu son cevabım olsun gidin başımdan kardeşim işim gücüm var. Yazacaksanız da akıl mantık çerçevesinde yazın. Aman diyim mısırı ayçiçek yağıyla patlatın yoksa sonuçları bu şekil oluyo.

Satmıyorum motoru kardeşim niye anlamak istemiyosunuz? Adama motoru alma diyorum inatla. Anladım diyo bana yanlış anlatıyosun diyo hala aynı tas aynı hamam devam ediyo.

İlk 6 ay anne sütü şart.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bu devirde mahkemeler bitmiyor pek; hanımın iş mahkemesi var 3 yılda ancak sonuç aldık (ama hukuki, daha maddi tarafı hallolmadı, icra takibine vereceğiz...)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teklif ettim ilk kez götürdüğüm zaman. Kesinlikle öyle bişey yapamayacaklarını söylediler. Halbuki kar edebilirlerdi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Akıl sorunu olan bi arkadaş daha. Neyse bu son cevabım olsun gidin başımdan kardeşim işim gücüm var. Yazacaksanız da akıl mantık çerçevesinde yazın. Aman diyim mısırı ayçiçek yağıyla patlatın yoksa sonuçları bu şekil oluyo.

Satmıyorum motoru kardeşim niye anlamak istemiyosunuz? Adama motoru alma diyorum inatla. Anladım diyo bana yanlış anlatıyosun diyo hala aynı tas aynı hamam devam ediyo.

İlk 6 ay anne sütü şart.
    ben patlamış mısırı xmax motor yağı ile yapıyorum içinde umutlar yollar ve hayat var sen ne anlarsın, 10-40 motor yağı üstüüne birazda kn spray sıktınmı oh çiçek
    emenyasin bunu beğendi.

MEselenin özü şu , motosiklet işi distributorun kalitesi ile doğru orantılıdır.. Yani motoru aldığına alacağına insanı pişman edecek olan distributordur. Bayi/Network yapılanmasıdır..

Bu nedenle ürünün arkasında durmayacak bu konuda mimlenmiş halen kronik sorunlarını geçiştirip müşterisini oyalayan , müşterisini ciddiye almayan hiçbir distributorden motor ne kadar iyi olursa olsun sıfır motor almayın.. Sektörde doğru düzgün distributor yok..

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MEselenin özü şu , motosiklet işi distributorun kalitesi ile doğru orantılıdır.. Yani motoru aldığına alacağına insanı pişman edecek olan distributordur. Bayi/Network yapılanmasıdır..

Bu nedenle ürünün arkasında durmayacak bu konuda mimlenmiş halen kronik sorunlarını geçiştirip müşterisini oyalayan , müşterisini ciddiye almayan hiçbir distributorden motor ne kadar iyi olursa olsun sıfır motor almayın.. Sektörde doğru düzgün distributor yok..
    O yüzden bisikletçiden bozma her yerden bayilik geri alındı. Bir geleceği olmasa Anes' in gidip Benelli Bayiisi açacağını sanmıyorum.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Uuuu? Anes Benelli bayisi mi açmış!? Güzel...

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uuuu? Anes Benelli bayisi mi açmış!? Güzel...
    https://bluemotor.sahibinden.com/mot...ing=price_desc

Bütün çalışanlar Honda kökenli Anes' in elemanları. Çok güzel bir bayii ekipmandan aksesuar a her şey mevcut. Açılışlarına gitmiştim. Youtuber kaynıyordu. Köfte ekmek güzeldi
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    N/A
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://bluemotor.sahibinden.com/mot...ing=price_desc

Bütün çalışanlar Honda kökenli Anes' in elemanları. Çok güzel bir bayii ekipmandan aksesuar a her şey mevcut. Açılışlarına gitmiştim. Youtuber kaynıyordu. Köfte ekmek güzeldi
    Mağaza çok kaliteli olmuş, ürün gamı oldukça geniş, çalışanlar ilgiliydi. Bu motoru alırsam bu bayiden alacağım forumdaşlar
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı gurhank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mağaza çok kaliteli olmuş, ürün gamı oldukça geniş, çalışanlar ilgiliydi. Bu motoru alırsam bu bayiden alacağım forumdaşlar
    502c yi gördün mü ? :D

Motosikleti
    N/A
    502c yi gördün mü ? :D
    Maalesef kapanışa kısa süre kala gittim dire bn 251 'i inceleme odaklıydım, çalışanları tutmamak için mağazada vakit geçirmedim ancak ilk fırsatta uzun uzun ziyaret edeceğim.
    He bu arada 502c yi fotolardan biliyorum tam anlamıyla değişik bir motosiklet olmuş, başarılı

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı gurhank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef kapanışa kısa süre kala gittim dire bn 251 'i inceleme odaklıydım, çalışanları tutmamak için mağazada vakit geçirmedim ancak ilk fırsatta uzun uzun ziyaret edeceğim.
    He bu arada 502c yi fotolardan biliyorum tam anlamıyla değişik bir motosiklet olmuş, başarılı
    TNT250 nin yeni versiyonuda çok güzel geldi gözüme TNT 249-S gerçten farları, boya kalitesi, yeni göstergesi ve lastikleri ile 2 gömlek yukarı çıkmış eskisine göre fiyatı düşecektir muhtemelen.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aa konu hortlamış. arkadaşlar karıdan (hanım, eş, bayan..) bir traktör fırça yedim. işte zaten borç var, sen nasıl oluyor da borç içinde gidip motor alıyorsun gibilerinden bir kamyon laf yedim.

sonuç: otur sıfır oldu benim için. karı faktörü olmasaydı kesin alırdım mk.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Hahh tam sert kayaya çarpmış sın.

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahh tam sert kayaya çarpmış sın.
    sorma reis adamakıllı bir dayak yiyecektim neredeyse..

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorma reis adamakıllı bir dayak yiyecektim neredeyse..
    Makineler kaçmıyor hocam her zaman alırsın. Hanımla arayı bozmamak lazım

Makineler kaçmıyor hocam her zaman alırsın. Hanımla arayı bozmamak lazım
    muhahaha verdiğin ince mesajı aldım kardeşim.
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)