Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

xmax boya temini

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar merhaba,

xmax için mat siyah boyaya ihtiyacım var temin edebileceğim yer arıyorum.bulabileceğim yerler konusunda yardımcı olabilirmisiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    NC750X
    bu bahsettiğiniz boya xmax in ya da herhangi bir aracın belli olan bir boyası ise, oto sanayilerde boya yapıp satan yerlere uğrayıp boya kodunu vererek aynı boyadan yaptırabilirsiniz ihtiyacınız kadar.. ya da hiç uğraşmayın direkt olarak oto folyo kaplamacılara gidip kaplatabilirsiniz.. hatta komple mat siyah da değil direkt karbon fiber görünümlü folyo ile bile kaplatabilirsiniz..

Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bahsettiğiniz boya xmax in ya da herhangi bir aracın belli olan bir boyası ise, oto sanayilerde boya yapıp satan yerlere uğrayıp boya kodunu vererek aynı boyadan yaptırabilirsiniz ihtiyacınız kadar.. ya da hiç uğraşmayın direkt olarak oto folyo kaplamacılara gidip kaplatabilirsiniz.. hatta komple mat siyah da değil direkt karbon fiber görünümlü folyo ile bile kaplatabilirsiniz..
    netten araştırıp bulduğum 2 3 adet boya kodu var sadece, servis ve bayi malesef boya kodunu veremiyeceklerini söylediler, bulduğum boya kodlarıda bulunduğum yerdeki boyacılar'da çıkmıyor.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Honda motorlarında boya kodu etiket olarak motorun bi köşesinde sticker olarak yer alır. Arabalarda zaten boya kodları belli gidersin saniyeye istediğin kadar yaptırırsın.

Yamaha servisi niye veremiyormuş boya kodunu. Saçmalığa bak devlet sırrı sanki.

Kullanma kılavuzuna bir bakın isterseniz boya kodu stickerı varsa yerini belirtmiştir.

Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda motorlarında boya kodu etiket olarak motorun bi köşesinde sticker olarak yer alır. Arabalarda zaten boya kodları belli gidersin saniyeye istediğin kadar yaptırırsın.

Yamaha servisi niye veremiyormuş boya kodunu. Saçmalığa bak devlet sırrı sanki.

Kullanma kılavuzuna bir bakın isterseniz boya kodu stickerı varsa yerini belirtmiştir.
    ilk aradığımda bende nasıl yani dedim telefondaki kişiye yedek parça satma peşindeler, kimi bayiler yamahadan boyalı geliyor o yüzden boya kodu yok diyorlar.elimde malesef kullanım klavuzu yok.sol tarafta plastik parçanın altında şasi no ve yanında bikaç koda benzer numara var ama boya makinesinde çıkmıyor malesef.

Motosikleti
    VFR1200F
    Merhaba, aynı konuyu araştırıyorum. 2018 model xmax mat siyah boya kodu arıyorum şuanda. Yamaha kodu MDNM1 olarak geçiyor. Bununla eşleşen bulduğum numaralar,
    49 15c -1969/1 MDNM1/ 1113
    49-1969/1 (2K)
    bu kodların ne anlam ifade ettiğini bilmiyorum, bir boyacıya gidip hangi formatta olması lazım öğrenmem gerek. Bilen varsa yazabilir.

Motosikleti
    yamaha mt-25
    boya mat değil, boya üzerindeki vernik mat. aynı renk kodu ile boya bulsanız bile mat verniksiz parlak siyah duracaktır.

Motosikleti
    VFR1200F
    Anladım, bu bilgiyi nereden aldınız? Mat vernik temin edilebilir mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)