Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BAJAJ BOXER 150 (CAFE RACER)

Motovento
    REKLAM ALANI
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    1750 liraya kazalı aldığım motosikletimin son hali.

Öncesi (çok fotoğraf bulamadım)

Son hali

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Kalanlar

Çamurluk egzoz (boyaması kaldı) farın üstünü boyamıştım biraz aktı orayı temizleyeceğim ve detaylı temizlik ve bakım miss gibi olacak inşallah.
    Dxsec, chaqalqarlos, buteo ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kuru kafa biraz bozmuş ama güzel olmus eline sağlık

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    depoyu sarı renk yada seritler ile süsleyebilirsin
    far çerçevesinide sarıya boyayabilirsin
    biraz renklendirsen fena olmaz böyle motosiklet hiç gösterişli durmuyor kapkara olmus 🤣

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Valla çok düşündüm acaba triump vb bişeyler mi yazsam diye ama çakma olur diye yapıştırasım gelmedi :d birde özel sticker aldım istediğim zaman çıkıyor ileride başka şeyler de yapıştırabilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:32 ----------

Cafe Racer (benim motor cafe racer cık gerçi ) yapmaya çalıştığım için çok fazla gösteriş vs istemiyorum açıkcası o yüzden siyaha ağırlık verdim :D

Bu arada motor da evet titreşim var fakat 70 80 km ye kadar aman aman veya en azından rahatsız edecek kadar yok ve taş gibi motor sıkıntı çıkarmaz kolay kolay, her yola girer. Benim işimi görüyor, okula gidiyorum sağa sola geziye gidiyorum memnunum.

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Elinize sağlık çok iyi olmuş yapım aşamalarını paylaşır mısınız? Maliyeti parçaları nasıl halletiniz ben de bu şekilde bir cafe racer yapmak istiyorum.

Çok iyi elinize sağlık, tek eksiği tel jant ve ayrıca bajaj boxer fotoğraflarda cılız görünüyor halbuki gerçekte oldukça heybetli

Motosikleti
    D400UG
    Elinize sağlık. Sürülmesi ve seyretmesi çok keyiflidir eminim.

Motosikleti
    MT-07
    Emeğe saygı

Lakin sanki egzoz olmamış gibi. Kesilip biçilmeye ihtyacı var gibi durdu gözümde. Tabiki seni rahatsız etmiyorsa sorun yok...

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Havalı olmuş eline sağlık güzel sürüşler
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı Dxsec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık çok iyi olmuş yapım aşamalarını paylaşır mısınız? Maliyeti parçaları nasıl halletiniz ben de bu şekilde bir cafe racer yapmak istiyorum.
    Valla çok zahmetli ve uzun sürdü. Öğrenci olduğum ve ailemin motosiklete destek vermemesinden dolayı 1 sene falan sürdü. Yapım aşamasını paylaşmayı düşünüyorum, özelden yazarsanız detaylı anlatırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi elinize sağlık, tek eksiği tel jant ve ayrıca bajaj boxer fotoğraflarda cılız görünüyor halbuki gerçekte oldukça heybetli
    Aynen öyle. Büyük duruyor, ve 150 cc ye göre gidişi süper, gazı açtın mı ok gibi fırlıyor(bana göre).

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğe saygı

Lakin sanki egzoz olmamış gibi. Kesilip biçilmeye ihtyacı var gibi durdu gözümde. Tabiki seni rahatsız etmiyorsa sorun yok...
    Teşekkür ederim.

Egzoz düşünüyorum fakat şu an değil :d çünkü cezalar çok arttı ve aldığım zaman kaliteli ve pahalı, orijinal bir egzoz alıp motora tam anlamıyla uydurmayı istiyorum o yüzden en azından bu yaz idare etmeyi düşünüyorum.

cok yakışıklı olmuş

Motosikleti
    Pulsar 200 NS

Ve son...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

Son hali bu arkadaşlar, daha bir şey eklemeyi düşünmüyorum. Hevesimi aldığım için satmayı düşünüyorum ama çok emek harcadım içim el vermiyor...

Beğendiyseniz ne mutlu bana ben çok beğendim ve ciddi anlamda ilgi çekiyor yolda veya bir yere park edince.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Cok saglam bi motoru var ön disk olsa selesi güzel olsa bundan iyi motor olmazdı o derece saglam satma kullan gitsin

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok saglam bi motoru var ön disk olsa selesi güzel olsa bundan iyi motor olmazdı o derece saglam satma kullan gitsin
    Bunu satarsam, mondial drift veya zone düşünüyorum iyi olur mu ki bundan sonra? Pişman olur muyum?

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Zone 180 kullandım guzel motor ehliyet kursunda kullandigim kadar pek tecrubem yok senin tercihin kullananlardan fikir al almadan pişman olma sonrasında

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)