Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Alıpta pişman olduğunuz motosiklet nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Bu zamana kadar alıp kullandıktan sonra gerek çektiğiniz sıkıntılar gerek motorun - yanlarını paylaşır mısınız?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    İnazuma.

Bu kadar gitmeyen ama o gitmemeye göre deli gibi yakan saftirik bir makina. Ha kalitesine, sağlamlığına lafım yok.
    Dxsec bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    ilk motorum ducatiydi
    ondaki tek pişmanlığım kaza yapmaktı. yedek parçaları çok pahalı
    zaten bakım için gereken masraflar çok gelirken kırılan parçaların yenisini almak ayrı bi dertti
    Dxsec bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    MT-07. Satmak zorunda kalacağım için keşke almasaydım,keşke bu tadı hiç yaşamasaydım diyorum.
    kovboy03, brkkrtt, Japoncu ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    RMG MotoGusto velocity, kronik problemi contadan yağ sızdırması. Ne kadar yaptırırsan yaptır olmuyor. Fabrika arkasında durmuyor. Yedek parça sıkıntı.
    Dxsec bunu beğendi.

onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    Mondial RX3İ EVO

(-) Servis yetkisizliği,

(-) Mondial firma tutumu,
    Dxsec bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    nc700x nedense hiç sevemedim ne oturuş konfor ne parça kalitesi ne de performans bakımından

Motosikleti
    MT-07
    Mt-25. Alıp alacağıma pişman olduğum tek motorum. 2017 model ve artık lanet olsun die direk takasa verdim motoru.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    2013 yilinda 2012 model 0km Gundial in 97cc lik bir motorunu almiştim 500km sonra egzoz boğazdan koptu,motor blogundan yağ kaçirdi,vs.vs.rezil etti,yaptirdim ve yari parasina zor sattim.
    tommygun bunu beğendi.

Apache RTR (2011) Cefakardı arkadaş. Ne çalışmam ne gitmem derdi. Olsa da dursa kenarda ikinci motor olarak. YBR ye kıyasla malzeme kalitesi çok hoj değildi yalnız.

GT 250 R (2010) Müthiş konforsuzdu. Sırf param buna yettiği için almıştım. İyi giderdi ama pek duramazdı. Malzeme kalitesi ofsayt yine. Arkadaşın R25 i sürünce baya bir soğuduydum kendisinden.

İnazuma (2014) Dokunmaya gerek yok kalitesi ve konforu uzaktan bile anlaşılıyordu arkadaşın. Alaman mercedesi gibiydi maşallah. Pek gitmezdi ama ağır olduğu için haddinden fazla yakardı.

CBR 600 F (2006) Acemi şansı temizini bulmuştum. Kaymak gibi akardı asfaltta, haddinden fazla da yakmazdı. Frenaj ve süspansiyonları da güzeldi. En tadı damağımda kalan motorum sanırım. Bileydim satar mıydım?

CB 500 F (2016) En genç motorumdu. 600 F den sonra ne görüntüsü ne gücü kesmedi. Resmen kendimi kandırmıştım yeter bu bana diye. Güzel viraj yapar az yakar iyi dururdu. Çiçek gibi motordur kendisi.

CBF 600 (2007) Bu karbüratör ne illet bir şeymiş dedirtti sağ olsun. Ha deyince çalışmaz, benzini ayyaş gibi içerdi. Virajda da pek güven vermeyen hantal bir arkadaştı. Tek sevdiğim yanı konforuydu her halde.

MT 09 (2013) Sürdüğüm en deli bozuk motosikletti kendisi. Bisiklet gibi motora ayı gibi blok takmışlar resmen. Her ne kadar adrenalini en üst seviyelerde yaşatsa da gaz tepkisi ve rüzgar çok yorardı. Anladım ki çıplak motor dediğin maks 50-60 bg olmalıymış. En son onunla da vedalaştık bu yaz başı.
    Bakalım sırada ne var.
    kovboy03, mombohunter, Dxsec ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma.

Bu kadar gitmeyen ama o gitmemeye göre deli gibi yakan saftirik bir makina. Ha kalitesine, sağlamlığına lafım yok.
    Agir oldugundandir belki?

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Benelli TNT25

Sağolsun haftada bir servise gidiyordum, o da İstanbul'un diğer ucundaydı.
    4 litrenin üzerinde yakıyordu.
    Lastikleri zaten naylondu, ilk yağmurda kaza yapmıştım.
    3 kere sargı yaktı.
    Debriyajı, üst kapak contası, üst motor, yağ pompası, devirdaim pompası, benzin pompası, marş motoru, akü cart curt değişti.
    Bu değişimler de birer ay arayla oluyor. Tek sorunda tüm motorun bozulması değil, ayrı ayrı sıkıntılar.

13 ay, 9000 km sonunda satıp kurtulmuştum.
    kovboy03 bunu beğendi.

Mondial turkuaz125 eski model denk getirmiştim, benzini içiyordu resmen 1 ay dayanamadım sattım.
    kovboy03 bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400
    hero karizma, sesi sorunu bitmez servisleri kasap gibi bi halttan anlamazdı. yarı parasına zor sattım nerdeyse harcadığım tamirat parsını geçtim zaten.
    kovboy03 bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha XJ6

2. yada 3. ayda lcd yandı. Benim bozduğum ima edildi. Bu tutumdan sonra soğumaya başladım. Yamaha'nın f/p odaklı motoruydu bir ara. O yüzden kutu profil arka maşa ve vasat süspansiyona sahipti. Yakıtı iyiydi ama uzun yolda da güzeldi. Alt devirde bazen öksürüyordu bendeki.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeğenin bi motoru vardı, ismini vermiyeyim; sıfır motor 2 sene sonunda tüm parçaları, vidaları dökülmüş, gösterge takımı komple dağılmış vaziyette idi.

berbat bir şeydi yahu!

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Yahu bir tane bajaj şikâyeti olmazmı? Yokmu kurtlarını dökmek isteyen
    efendy06 ve pea bunu beğendiler.

ntuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Çoğunlukla herkesin çok sevdiği bir model olan Xmax 250 ye ancak 800 km. dayanabildim. Sele genişliği yüzünden ayaklarım güçlükle yere basıyordu. Xj6 dan sonra satın almamım da etkisi oldu. Şimdi Tracer 700 ile devam ediyorum.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Hyosung GT 250R , berbat bi motosiklet,elle tutulacak hiçbiyeri yokki neyini anlatim. Japondan şaşmıycan okadar
    kovboy03 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Güzel topik
    Yedi tane motor değiştirdim. Çok pişmanlığım olmadı Hamdolsun alırsam pişman olacağım birçok motorda direkten döndüm :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)