Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Alıpta pişman olduğunuz motosiklet nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Sym joymax 250i evo, aslında çok konforlu, gidişi gayet yeterli güzel dizyanı ile harika bir scooter'dı ancak o sinyalli aynaları var ya, çok pahalıydı ve halen pahalıymış.

Benim nasıl bir şansım varsa hiç olmayacak başıma kazalar da bu motorda geldi, bunlardan biri yoldaki bubi tuzağı bir çukur ve binlerce defa gidip geldiğim e5 deki solun sol tarafına bir arabanın burnunu sokmasıydı.
    kovboy03 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    çöp kymco aldığım günün ..... duş perdesi..... ban ban...

çöp kymco çöp cbr 125

sym gts evo güzeldi hd2 güzeldi başka ne vardı?

mondial 2 tane aldım ikiside çöp

ama çöp motorlar yüzünden motordan soğuyacaktımki onu gördüm iks max herşeyim o benim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma.

Bu kadar gitmeyen ama o gitmemeye göre deli gibi yakan saftirik bir makina. Ha kalitesine, sağlamlığına lafım yok.
    çöp yazmaya dilin varmamış ama az birşeyde kalmamış eskide kaldı bu makineler artık

ooo nmax akaarrrr
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çöp kymco aldığım günün ..... duş perdesi..... ban ban...

çöp kymco çöp cbr 125

sym gts evo güzeldi hd2 güzeldi başka ne vardı?

mondial 2 tane aldım ikiside çöp

ama çöp motorlar yüzünden motordan soğuyacaktımki onu gördüm iks max herşeyim o benim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

çöp yazmaya dilin varmamış ama az birşeyde kalmamış eskide kaldı bu makineler artık

ooo nmax akaarrrr
    Zuhahaha.

Çöp möp ama seni taşimiştir zamaninda..

Yarin burgman 650 maxi veya T max alsan,şimdiki iks maksada çöp dersin garanti..

Ahh ulan insanoğlu...kanaat kalmamiş..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:36 ----------

Ulen salih ne adamsin,

Post altindaki imza ne öyle?

Soyağaci gibi,yok canon,yok 57litre sepet,yok emekli babama kredi çektirdim vs.saglam kafa kırıyorsun haa.
    kovboy03 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    rx3i evo, duke390

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnstagramda bir sürü modifiyeli drift gördüm airli basık motorlar dedim herhalde iyidir herkeste olduğuna göre...

Demez olaydım ağaç kesme motoru daha az titriyodur. Direk sattım.

Motor dediğin titreşimsiz olacak arkadaş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    yok bee bak gts evo ya çöp demedim hd200i ye çöp demedim kemikli ve çok düzgün bir motordu onlara hiç laf söyledim çünkü çok sağlamdı....

anlamıyorsun xmax başka yani gözümde burgman 650 bundna lüx değil tasarımı benzersiz keskin xmax ile gezdiğimde kendimi orta okuldaki en şımarık kızla çıkıyor gibi hissediyorum (ulan ne kafalar yaşıyorum) benim için xmax yeri farklı diğer sukuterler bir yana xmax bir yana ağaaaaaa

tmax tasarımı xmax gibi olmalıydı yayvan ters bir tasarımı var hiç hoşlaşmadım ısıtmalı koltuk vs xmax a da yapaıcam dert değil yani :D

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st(satıldı) Honda CB125E
    RKS RK 125 böyle kalitesiz motor görmedim aşırı fazla yakıyor çok titriyor motordan indiğimde ellerim ve ayaklarımı hissetmiyordum ve arka basamak bağlantı yerleri şaseden çatlıyordu ne kadar kaynak yapsakta çatlıyor alınmaması gereken bir motor

saltuque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650gs
    İlk motorum 2 yaşında ve 20.000 km de bir regal raptor dd250 idi. 10 gün aralıksız kullanamadım. Ya orasından burasından yağ kaçırırdı, ya radyatörü delinirdi, ya da elektrik arızası çıkarırdı bi yerden. 1.5 senede 1500 km zor yaptım. İllallah edip sattım. Alan çocuk ertesi gün arayıp şanzıman düştü dedi Ama motoru alıp da gazı sonuna kadar köklediğinde motorun başına gelecekleri tahmin edip motora acımıştım
    kovboy03 bunu beğendi.

Hero düet karbüratörlü olan model. Yeni çıkan enjeksiyonlu olanlar nasıldır bilmiyorum ama karbüratörlü olanı yapamamışlar. 30-50 arası deli ediyordu beni çekiş hiç yok desem yeridir. Bayiden alıp yola çıkar çıkmaz satmayı düşündüğüm tek motor oldu. Çabucakta sattım zaten.
    kovboy03 bunu beğendi.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu bir tane bajaj şikâyeti olmazmı? Yokmu kurtlarını dökmek isteyen
    Valla hocam bajaj kullanicilari genelde butcesi ancak buna yettigi icin ne oldugunu bilerek alip tepe tepe kullaniyor.
    Ne olursa olsun fırtınanın şiddeti, martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    2007 GS ADV ( 2014 yılında satın aldığım ve yurt dışında yolda kaldığım motosikleti dağ başında tamir edemeyip sonradan çekiciyle bulgar sınırına getirip oradan borusan amcanın kucağına düşüp yüksek fiyat politikası ve euro kuru nedeniyle tamir ettirmeden sattığım motosiklet )

Birdaha 3 5 yaşın üzerinde bir 1200 almamaya söz vermiştim. Ama çok rahat motosiklettir

O tarihten sonra kullandığım tüm motosikletler uzun yolculuklarda kendim bakımını kolayca yapabildiğim. Uzun yolculuklarda bozulduğunda elime yıldız ve anahtar alarak hemen hemen herşeyini sökebildiğim motosikletleri tercih etmek oldu.
    oialdemir bunu beğendi.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hocam bajaj kullanicilari genelde butcesi ancak buna yettigi icin ne oldugunu bilerek alip tepe tepe kullaniyor.
    İşin ilginç yanı o kadar kronik sorunu var fabrika halledeceğine kullanıcılar hallediyor. Bajaj kullanıcıları artık kendileri usta oldular. Umarım bajaj ilerleyen zamanlarda kronik sorunu olmayan motorlar üretir.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    200NS, kesinlikle yok böyle bir pişmanlık. O kadar ki, kendisini satınca bir müddet "yok ulen başlarım motoruna, almıyorum" demiştim.
    06Serhat ve kovboy03 bunu beğendiler.

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200NS, kesinlikle yok böyle bir pişmanlık. O kadar ki, kendisini satınca bir müddet "yok ulen başlarım motoruna, almıyorum" demiştim.
    İlk defa Pulsar 200 Ns den bu kadar çeken birini gördüm yakın zamanda 200 Ns almayı düşünmüyorum motorda yaşadığınız sıkıntılar nelerdi?

Harley Davidson Roadster 1200

Aslında motoru sevmiştim kullanması çok zevkli bir motordu ama gerek oturuş pozisyonu olsun, gerek maruz kalınan rüzgar olsun, gerek titreşim olsun uzun süre kullanmak çok yoruyordu. Titreşimden düşen vidalar vs. Fakat asıl sorun servisti. Hem fahiş fiyatlar, hem de stokta olmayan parçalar için çok uzun bekleme süreleri. Yine de pişmanım diyemem çünkü sürerken çok mutlu olduğum bir motordu. Mantıkla alınacak ya da sürekli binilecek bir motor değil ama zaten arada sırada keyfine bineceğim uzun yolla ya da yüksek süratlerle işim olmaz diyen insanı çok mutlu eder.
    kovboy03 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X Max 250 ABS, Motoran Allegro 50
    Cbf 150 dir hocam. Ilk vitesli motorumdu kendisi. Gerci ondan baska vitesli motorum olmadi ya neyse. Kusadasina yeni tasinmisiz. Hanimla birer tane scooter aldik. Bende acaip bi heves var motoru buyutmem lazim gezmemiz lazim vs diye. E ne yapmak lazim? Once vitesli motoru iyice ogrenmek lazim. Tabi ben ayni zamanda o cbf e cok buyuk misyonlar yuklemisim haberim yok. Yanlara canta bakiyorum. Arka bagaji degistirip cadiri mati sirt cantalarini bagliyorum falan filan. Hepsi hayal iste. Ulen sonunda aldim motoru. 110u gecmiyor yokus asagi. Teee denizliden aldim geldim bi de kusadasina ilk uzun yolum. Ama cok mutluydum yol yapiyoruz kendimizce hani motorcu olduk ya.. kusadasina geldikten sonra arkadaslarin yanina gittim yeni aldim nasi motor diye. Abi motor nerde diye sordular moralim bozuldu..o motora hanimla binince 90i gecmiyodu hocam. Sonra dusundum ve sebebini buldum. Cunku ben 130 kiloydum. Hanimla beraber 200e yaklasiyoruz. Motor zannediyorum 120 kilo civaridir. Kusadasi sanayii yokusunda kamyonlarin arasinda kalinca satmaya karar vermistim. Ha motor 10 numara tas gibi meret katir gibi. Ama benim kasaya kucuk gelmisti
    Dxsec, kovboy03, kyagmur ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st(satıldı) Honda CB125E
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin ilginç yanı o kadar kronik sorunu var fabrika halledeceğine kullanıcılar hallediyor. Bajaj kullanıcıları artık kendileri usta oldular. Umarım bajaj ilerleyen zamanlarda kronik sorunu olmayan motorlar üretir.
    discover 125st kullanıyorum bu motorun rakipleri ybr 125 cb125e cb125ace cbf 150 kalkışta kafa kafaya gider ama sonradan uzar cbf belki geçebilir kronik sıkıntısı contadan yağ kaçırma var ama kalın conta ile onuda halledebiliyorsun

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    nc750s ulan bi sele bu kadar mı rahatsız olur... yemin ederim cbf150 koltuk gibi rahat yanında...

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Biz de iyi motorlar kullanıp şimdiki kullandıklarımızı beğenmeyiz inşallah.
    Kural [ Z ] ve Dxsec bunu beğendiler.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı Halilyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    discover 125st kullanıyorum bu motorun rakipleri ybr 125 cb125e cb125ace cbf 150 kalkışta kafa kafaya gider ama sonradan uzar cbf belki geçebilir kronik sıkıntısı contadan yağ kaçırma var ama kalın conta ile onuda halledebiliyorsun
    Daha önceden 4 bin km kadar cbf150 kullandım. Allah var hiçbir şikâyetim olmadı. Tek sorunum 110 u geçmemesiydi. Zaten 125-150 cc motorlarda hız beklemek saçma olur. Daha önce discovery 150 f almayı düşünmüştüm ama bajajlarda kronik keçe ve contalardan yağ kaçırma olayı olduğu için vazgeçmiştim. İyikide vazgeçmişim çünkü garantiden değişim yapanlarda bu olaylar tekrarlanabiliyor çok gördüm. Eğer birgün bajaj kronik sorunu olmayan motor yaparsa belki o zaman bajaj almayı düşünebilirim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)