Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbf150,inazuma ya sonra?

Motovento
    REKLAM ALANI
    blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Herkese merhaba
    53,000 km cbf150,sonrasında inazuma peki ya daha sonrasında üzerine ne alınabilir?Konfor,ağırlık,yakıt,ikinci elde tercih, önemli şeyler tabikide.hem şehir içi hemde uzun yola gelebilecek.nc750x hakkında hem olumlu hemde olumsuz çok yorum okudum.Aklıma gelenler nc750x,tracer700,cbf600,1000,vstrom dl650

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    motosiklet yükseltmek her zaman doğru bir karar değil
    inazuma ile ömrünü geçirebilirsin.
    her zaman motosiklet yükseltmek doyumsuzluk olarak ta algılanabilir.
    hedefinde bi motosiklet yoksa inazumada devam et.
    aklında bi motosiklet yoksa ve motosiklet yükseltmek istiyorsan bu sadece çevrede gördüğün ve bilinç altında yeşeren "hep cc yükseltme isteği" doğuran bişey.
    çok piskolojik yakşaltım galiba

benim oyum v-strom dan yana
    gurcanozturk ve kovboy03 bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Temiz bir 2012 nc700s işinizi gorebilir.

Hee illaki cc degişikligi gerekli mi?

İlk etapta kendinize bunu sorun?

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba
    53,000 km cbf150,sonrasında inazuma peki ya daha sonrasında üzerine ne alınabilir?Konfor,ağırlık,yakıt,ikinci elde tercih, önemli şeyler tabikide.hem şehir içi hemde uzun yola gelebilecek.nc750x hakkında hem olumlu hemde olumsuz çok yorum okudum.Aklıma gelenler nc750x,tracer700,cbf600,1000,vstrom dl650
    bir nc750x sahibi olarak selesinin çok sert olduğunu söyleyebilirim yeni konfor sele yaptırım şu an çok memnunum.. tork var hem de çok düşük devirlerde.. kullanımı basit(ilk motosikletim hiç zorlanmadım 7 bin km oldu.. motoru kolay kolay ölmez devir çevirmediği için(6500 devir dk son). 2. elde daha yüksek km'lerde daha rahat satarsınız. yakıt en büyük avantajı. hiç dikkat etmeden kullanıyorum ortalamam 4.0.. dikkat ettiğim zaman artçılı 3.3 civarı yakıyorum.. şehirlerarası 2.5 lt'lere kadar çok zorlanmadan düşülebiliyor deniyor.
    bunlar pozitif yönleriydi..

negatif olarak, ilk motorum olduğu için çok bir şey diyemem ancak motosiklet keyfi vermediğini söylüyor kullanıcıları.. yedek parçaları gerçekten pahalı.. buna emin olabilirsiniz.. kaskosuz binmeye gelecek bir motosiklet değil kesinlikle.. bir yan karenaj parçası 3 bin tl civarında.. 30 la 40 la giderken bir yan yatırma durumunda rahatlıkla 10+ bin liralık hasara sahip olabilirsiniz..diğer önerdiğiniz motorlar farklı mıdır bilemiyorum ancak nc750x de durum böyle..

yegane tavsiyem yakıt sizin için önemli değilse sadece haftasonu vs. binecekseniz düşünmeyin.. ancak günlük kullanacaksanız ve yol yapacaksanız yüksek olsun dik oturuş olsun rahat rahat seyahat edeyim. artçı almaya da gelsin 3 lü çanta yüklemeye de gelsin. uzun yola da gitsin şehir içinde de kıvrak olsun derseniz her şeyden önce ortalama tüketimim 4 litreyi geçmesin derseniz. rahatlıkla alınabilir diye düşünüyorum..

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    2 motoru da kullanmış biri olarak artık ya sonra kısmına çoktandır geldim ve kararımı söylüyorum. yamaha xj6
    özellikle inazuma ile aşşırı gezdim diyebilirim. biyerden sonra hakaten ya sonra kısmı kaçınılmaz oluyor.
    motorda tek eşliliğe karşıyım evet :D ama don gibi de motor değiştirmek tuhaf geliyor.
    kdiner bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Tabiki de tracer 700

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Bende bu tip motosikletlerden birini alma arefesindeyim, sana kısa ve öz verebileceğim en faydalı tavsiye hepsini sür hocam birşekilde.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu tip motosikletlerden birini alma arefesindeyim, sana kısa ve öz verebileceğim en faydalı tavsiye hepsini sür hocam birşekilde.
    Honda’nın test sürüşlerine katılacağım

dogukanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125R
    Yapıştır bir tracer 700 arada biraz adrenalin iyi gelir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)