Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikleti nasıl getirebilirim ? Şehirdışı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bana yaklaşık 9-10 saat uzaklıkta ki bir şehirden motosiklet alacağım
    bunu nasıl getirtebilirim ?
    motor Nevşehirde bilgisi olan var mı acaba

en son bir arkadaşım izmirden alanya'ya motokurye ile getirdi 1500 ödemişti. 150-200 e filan halledebilirmiyiz ? yani ben nevşehire gitmeden, burdan kimin nasıl ne kadara götüreceğini nasıl öğrenebilirim sonuçta oraya gidip araştırırsam ve olmazsa patlarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    istanbul'da mısın? nevşehir'den motosikleti 150-200 tl'ye getirmeyi nasıl gerçekçi buluyorsun bilmiyorum. komik geldi.
    Mr-K bunu beğendi.

Rakaful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ortalama 3 lt'den yol da düz 700 km olsa zaten 150 lira benzin yakarsın. 150-200 liranın bi değeri mi var? Ancak otobüs falan ayarlayabilirsen veya anlaşmalı kargo bulabilirsen dediğin fiyatlara belki getirebilirsin. En güzeli seyahat ederek gelmek.

Motosikleti
    MT 25
    otobüsler bile 2 kişilik bilet kesiyorlar motora artık biletlerinde 3 saatlik mesafelerde bile 60 lira oldugunu ele alırsak çok zor 200 lira çok zor ben Bursadan izmira mootor taşımacılıgı yapan firma ile 300 liraya getirtmiştim.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Otobüs firmaları 250-500 lira arası fiyata getiriyor,4 ay önce 250 liraya İstanbul dan adanaya getirdim,her otobüs e olmaz,mersedes travegolara oluyor ama setralara olmaz,otobüsün altına sığıyor

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Binip gelicen, çokta keyifli olur.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Motorun markası modeli nedir acaba? Boyut da önemli.

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun markası modeli nedir acaba? Boyut da önemli.
    Sizin nefret ettiğiniz bir motosiklet ama çok temiz :D söylemek istemiyorum :D

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Motoru Nevşehir'den nakletmek kolay asıl mesele Nevşehir'e gelmeden motorun sağlam olduğunu nasıl anlayacaksın ?

Alıntı ellaksakir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru Nevşehir'den nakletmek kolay asıl mesele Nevşehir'e gelmeden motorun sağlam olduğunu nasıl anlayacaksın ?
    hocam motorun tüm detaylarını aldım zaten videosu olsun vs. 4500 km de zaten.
    gidince ustaya da göstericem extra olarak motoru. bi problem varsa bırakıp döneriz o ayrı bi konu ama temiz cıkarsa o kolay kısmı nasıl yapacağız

Motosikleti
    MT-07
    Bir ambar ile anlaşıyorsun. Kamyona koyuyorlar, ambar son durağında kamyondan indiriyor. Hepsi bu...

Hakan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Mototrans var Borusanin tasimacisi, bugun atasehirden izmite 150tl’ye tasittim 1 saatlik yol. Sizin 750-1000 tl arasi tutar muhtemelen. Instagramda hesaplari var lazim olursa

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    500 tl ye ben getiririm 👍

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı heytbea2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam motorun tüm detaylarını aldım zaten videosu olsun vs. 4500 km de zaten.
    gidince ustaya da göstericem extra olarak motoru. bi problem varsa bırakıp döneriz o ayrı bi konu ama temiz cıkarsa o kolay kısmı nasıl yapacağız
    Birçok kişinin ilk tercihi gibi ben de zamanında otobüsle taşıdım. Terminale gidiyorsun. Bulunduğun şehre gelen trivago otobüsü buluyorsun. Direkt şoförle konuşup anlaşıyorsun.Fiyat yüksek söylerse başka şoförde şansını denersin. Benzini boşaltmak için hortum ve bidon yanında olsun. Motor sığmaz ise aynaları sökmek için gerekli anahtar oldu da yine sığmadı lastikleri indiriyorsun ve vardığında lastikleri şişirmek için pompa yanında olsun. Ayrıca motoru bağlamak için ip, üstünü örtmek için örtü ayarla. Gitmeden şase den mutlaka sorgulat. Satıcı arkadaş senin şehir dışından geldiğini bildiği için kolayca yalan söyleyebilir. Mutlaka birkaç alternatif motosiklet belirle.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Tecrüben yok ise riske girme derim. Heleki bol virajların olduğu yollarda zorlanabilirsin.
    Yaklaşık 2 ay önce 5.motorum olan cbr250 ile İzmir den Ankaraya 700 km yi acele etmeden 10 saate geldim. Eğer güneşli bir günde ekipmanların eksiksiz bir şekilde sabah erken çıkıp sık sık mola vererek ortalama 120-140 km hızları aşmazsan rahat bir şekilde gelirsin.

Hiç tecrüben yok ise ve motorun otobüse sığıyorsa yükleyip getirmeni tavsiye ederim.
    Dxsec bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)