Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

500 tl ye kask onerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Başlık acik ff353 gibi dandiruk bir kasktan gecicem naked motorum var
    Gerekli Kuvvet Damarlarındaki ASİL KANDA MEVCUTTUR!

M.Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Givi sniper 50.4
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    MT modellerine bak bakalım

Motosikleti
    MT-07
    Bence para biriktirmeye devam et. Kaliteli bir kask alacak paran olunca direk onlara geç. F/P ürününden f/p ürününe geçmenin bir manası yok. Ben ls2-mt-ıvır zıvır-agv kullandım. Sonra gerçek rahatlığı Shoei'de buldum. Qwest alabiliyorsan zorla, NXR alırsan tadından yenmez. Gerisi sıkıntı. Kafayı sağa çevirsen rüzgar tokatlar, rüzgar tokatlamazsa gelir kulakları sağır eder.

Nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan zarar.

Motosikleti
    MT 25
    mt revenge tek geçerim izmir motorcu göçmende 2018 ve 19 modelleri var fakat 19 modelleri yeni bir isimle gelmiş çok güzel kasklar var. Bir ara konuş. Gerekiyorsa oradan al güvenmezsen ben kargolarım sana internet sitelerinde çok ürün ve detay yok

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ahanda linç başlığı

birazdan gelirler 500 tl e kask mı olurcular.

MT Revenge iyidir iyi.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    500TL'ye alacağın kask maalesef üç aşağı beş yukarı FF353 ile aynı olacak. Elinde hazır kaskın varken onu kullanıp bütçeyi biraz artırmaya çalışmalısın bence. İlle bu civarlarda olacaksa da bari 600'e çekip Bell Qualifierlara bak.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlık acik ff353 gibi dandiruk bir kasktan gecicem naked motorum var
    500 tlye ff 353 den daha iyi bir kask bulamayabilirsiniz. Kask amerika avrupa ve tüm dünya ülkelerinde satılan kendini kanıtlamış bir model. Yorumlarda tavsiye edilen kaskların hiçbirini yurt dışındaki büyük satış sitelerinde bulamayabilirsiniz revzilla, fc moto motoin vs ... Tavsiyem bu fiyatlara bir kask alacaksanız dünya üzerinde kendini kanıtlamış büyük satış sitelerinde satışı olan güncel bir kask almanız.

Ayrıca ff353 modelini kafanızda takılıyken dandirik buluyorsanız 3 4 milyar verip bir kask aldıktan sonra büyük hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 tlye ff 353 den daha iyi bir kask bulamayabilirsiniz. Kask amerika avrupa ve tüm dünya ülkelerinde satılan kendini kanıtlamış bir model. Yorumlarda tavsiye edilen kaskların hiçbirini yurt dışındaki büyük satış sitelerinde bulamayabilirsiniz revzilla, fc moto motoin vs ... Tavsiyem bu fiyatlara bir kask alacaksanız dünya üzerinde kendini kanıtlamış büyük satış sitelerinde satışı olan güncel bir kask almanız.

Ayrıca ff353 modelini kafanızda takılıyken dandirik buluyorsanız 3 4 milyar verip bir kask aldıktan sonra büyük hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz.
    Şu şekilde dandik. 1. 1,5 sene olmasina ragmen hale trim sesi derler ya benzer plastik, kopuk sesleri var. 2. Vizor tutma mekanizmalari asiri dandik ve hemen kırılıyor. Daha eski ff352 kaskimin vizoru daha iyi contalarina oturuyor ve daha sessiz.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu şekilde dandik. 1. 1,5 sene olmasina ragmen hale trim sesi derler ya benzer plastik, kopuk sesleri var. 2. Vizor tutma mekanizmalari asiri dandik ve hemen kırılıyor. Daha eski ff352 kaskimin vizoru daha iyi contalarina oturuyor ve daha sessiz.
    Vizörler pahalı kasklarda bile contaya yüzde yüz oturmuyor. Sonuçta tek taraflı bir contanın üzerine bir plastik cam kapak geliyor. Otomobillerde bile iki taraflı contalar kullanılmasına rağmen o sesler 100 120 giderken aracın içerisine giriyor. Tavsiyem ya eski kaskınıza dönün ya da daha pahalı ve iyi modeller bakmaya çalışın. Kaskların kullancığım eski bir schubert kaskımda ve yine eski bir nolan kaskımda bu tip köpük gıcırtıları duymuştum dediğiniz gibi o sesler kullanmayla çözülmüyor. Bazı modellerde muhtemelen üretim aşamasındaki sabitleme işlemi nedeniyle geliyor. Bir kullanıcı olarak çok pahalı kasklarda bile bazen anlattığınız durumlar yaşanabildiğini söylemek isterim. 500 lira yerine fiyat aralığınızı 1000 lere doğru çıkarabilirseniz belki marka piskolojisi açısından çok daha iyi bir kask kullanabilirsiniz. Yoksa 500 liraya alınabilecek en iyi modellerden birini almışsınız eğer memnunsanız eskisinden daha ucuza yine aynı modele dönmeniz sağlıklı olabilir

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    milletin yorumunu okuyorum, 500 TL büthçem var diyen adama 3-4 bin liralık kask tavsiye etmişsiniz.

bizde biliyoruz kaskın ne kadar önemli olduğunu.
    ancak arkadaşın parası olsa zaten size limitim fazla deyip önermenizi beklerdi.
    bende shoei kullanıyorum, zamanımda param yok tu ls2 de kullandım, givide kullandım.

kardeşim 500 TL ye alabileceğin en iyi kask GİVİ dir. azcık daha üstüne çıkarsanda shark marka kask alırsın.
    paran fazla olunca da gidip shoei alırsın. diğer arkadaşlar aşırı zengin, onları dinlemene gerek yok.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    350TL lık kasktan 500TL lık kaska geçiş yapınca upgrade yapmış olmuyorsun ki. Hemen hemen aynı kalitede bir kask alırsın o paraya. Ortalama kalite bir kask için 1000TL yı gözden çıkarmak lazım.

Rakaful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu anda ls2 ff353 kullanıyorum ama ne kastan ne vizörden şikayetçi değilim. Gıcırtı da yok. Sizin kaskınız hatalı üretilmiş olabilir.

Hatta kask kafamdayken öyle sivri yerlere sürttüm ki kesin çizildi diye düşünüp çıkarıp baktığımda tek çizik bile oluşmamıştı. Boyasının bu kadar kaliteli olacağını tahmin etmemiştim.

Marka takıntım olmadı hiç. O yüzden ls2nin ff353 modelini benim gözümde koruyuculuğa sahip bir kask. Yeni bir kask alacak olsam hem hem sharp hem snell testlerini titizlikle inceler ona göre karar veririm. Ama 500 liralık bir bütçe ile ff353ten daha iyi koruyacak bir kask olduğuna inanmıyorum.

AliR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Mt kasklar da güzel, thunder 3 kullanıyorum memnunum.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    LS2 FF320 kullanıyorum birde silikon kulak tıkacı aldım miss gibi :D

Sway almıştım 300-350 tl idi ben aldığımda. Şimdi yükselmiş fiyatları. Çok memnunum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)