Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İpsala Shell 'e dikkat!

Motovento
    REKLAM ALANI
    BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Arkadaşlar İpsala sınırdaki Shell yakıtta sahtekarlık yapıyor. Yurtdışına çıkacaklar başka yerden alsın yakıtı.
    Yeni X max 250 de bir depo 210km gitti, aynı sürüş tarzı başka benzinle 350-380km. Dizel pejo'da da 15 litre ile 150km götürünce emin oldum. Aynı sürüşle 280-300km rahat gitmesi gerekiyor. Artık hava mı basıyor, yakıta birşey mi karıştırıyor bilemedim.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    bu konuyu daha önce çok tartıştık yurt dışına çıktığım motorcu arkadaşlarla bende benzer durum yaşadım. Hatta otomobillerde bile aynı durumu yaşayanlar var. Googgle maps yorumlarında bile benzer örnekler var. Koskoca shell böyle birşey yapıyor demek mantığıma sığmıyor ama var bir işler..

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    konuyu https://www.shell.com.tr/about-us/co...GxhaW50X2Zvcm0 detaylı olarak iletebilirsiniz merkez gerekli takibi başlatacaktır. Geçmiş olsun.

Şahsi deneyimim şu ki ;

Shellden benzin alınca daha az mesafe , iyi performans.
    BP den alınca daha uzun mesafe , daha az performans.

Son zamanlarda Total den benzin alıyorum. Performans ve tüketim değerlerinden memnunum.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsi deneyimim şu ki ;

Shellden benzin alınca daha az mesafe , iyi performans.
    BP den alınca daha uzun mesafe , daha az performans.

Son zamanlarda Total den benzin alıyorum. Performans ve tüketim değerlerinden memnunum.
    Tamamen pişikolocik !

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuyu daha önce çok tartıştık yurt dışına çıktığım motorcu arkadaşlarla bende benzer durum yaşadım. Hatta otomobillerde bile aynı durumu yaşayanlar var. Googgle maps yorumlarında bile benzer örnekler var. Koskoca shell böyle birşey yapıyor demek mantığıma sığmıyor ama var bir işler..
    Direkt Shell ile ilgili oldugunu sanmiyorum, cunku tum istasyonlar Shell'in degil, sahis firmalari bazilari. Shell kontrolu disinda da bir seyler olabilir. Calistigim sirket benzini Shell'den aliyor, elimdeki Shell kartini istasyonda kullanmayi istedim bizde gecmiyor dendi. Nedenini sordugumda da "Shell'in kendi istasyonlarinda once test edip en son bize geliyor bu teknolojiler" gibi bir yanit aldim.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamen pişikolocik !
    bence tamamen picikolik! olabilir
    malum yurtdisina cikan karsi tarafta benzin daha pahali diye son bir sans bizden almak zorunda deyip yogun gunlerde ayda bir defa bile bunu yapsa, yilda kazanabilecegi parayi dusun!
    kaldi ki bunu nerdeyse hergun yapiyor olabilirler...
    yurtdisinda benzin aldigim farkli firma ve subelerde simdiye dek asla gözle görulur bir fark yasamadim...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı UzunYolAdami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence tamamen picikolik! olabilir
    malum yurtdisina cikan karsi tarafta benzin daha pahali diye son bir sans bizden almak zorunda deyip yogun gunlerde ayda bir defa bile bunu yapsa, yilda kazanabilecegi parayi dusun!
    kaldi ki bunu nerdeyse hergun yapiyor olabilirler...
    yurtdisinda benzin aldigim farkli firma ve subelerde simdiye dek asla gözle görulur bir fark yasamadim...
    Tekrar oku bakalım. Ben neye psikolojik demişim, hangi yorumdan alıntı yapıp altına yazmışım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)