Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İki monttan hangisini tavsiye edersiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar iki mont arasında kararsız kaldım.
    Kullananlar varsa bu iki monttan hangisi iyidir?

1. Venom dynamic kırmızı siyah yazlık/ baharlık fileli

2. Prohel Colombia
    Kışın motosiklet kullanmıyorum. Genelde bahar gelince, havalar düzelince başlar, kasım-aralık gibi motosikleti temizler içeri alırım. Bu şartlarda hangi mont mantıklı?
    Bulunduğum yerde bu tür malzemeler olmadığı için gidip inceleme imkanım olmadığı için sizlere danışmak istedim.
    İstediğim özellik, sağlamlık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    prohel önermiyorum hiçbir şekilde giydikçe sağı solu sökülmeye başlıyor dağılıyor mont

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Deri motorsiklet montu öneririm rüzgar su geçirmez düşme de daha dayanıklıdır ama fiyatları daha pahalıdır tekstil göre prohel colombia kullanıyorum durumum ona yetmişti yağmur alıyor içine ama kışın üşütmüyor 3 yıldır kullanıyorum yırtığı yada deformesi bile yok ilk gün aldıgım gibi mont

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Venom kullanıyorum memnunum.

Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Venom kullanıyorum memnunum.
    Dynamic modelini mi?

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    evet. 3 katlı fileli mont yağmurluk ve kışlık içlik var. Şekli şemalide güzel

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Mart ayından beri prohel im var.. gayette uygun bir fiyata aldım. montla beraber 7-8 bin km yapmışlığım var. dağılma patlama olmadı. ama gerçekten yazlık ... ince bi içliği var, oda akşam serinde kullanmak için. yağmur, rüzgar ne varsa geçirir... içliği sökünce yok gibi zaten... sırt, omuz ve dirsek korumaları var.
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Venom yeğenimde var.
    Yazın gece sürüşleri yapacaksanız İstanbul'da üşütebilir. Çatalcaya Ağustos ayında akşam 10-11 gibi gidin donarsınız. Yanınızda ayrıca bir polar taşımanız gerek. Ama gündüzleri dur kalklarda pişmezsiniz.

Ben Prohel 4 mevsim kullanıyorum. 10 gün önce @Angrypowerla gece 2.30 da Yeşilyurttan çıktık. İçliğini çıkarmıştım. Resmen titriyordum. Venomla donardım herhalde.

Prohel yazın içliksiz olarak hareket halindeyken rüzgar nedeniyle rahatsız etmiyor. Ama ışıklarda durduktan 30 sn sonra pişiyorum.

Her iki montunda sırt korumaları son derece zayıf. Bir 100 TL extra sırt koruması için ilave etmek iyi olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:23 ----------

Bu arada bir senedir Proheli kullanıyorum. Hiçbir deformasyon olmadı.

Motosikleti
    MT-07
    O gecede bende 4riders breeze vardı. Dönerken titremekten çenem kasıldı Bundan sonra gece bir yere çıkarsam richa urban 2'mi çıkaracağım. En azından hava girişlerini kapatınca içeri deli gibi rüzgar dalmıyor. O gece üstümde yorgan+battaniye ile yattım. Sabaha ancak ısınmıştım
    ufoz bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)