Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3 yaşındaki sıfır motosikleti almak ve garanti olayı

Motovento
    REKLAM ALANI

2 veya 3 yaşında hatta daha yaşlı motorlar bazı bayiilerde sıfır olarak alınabiliyor, bu motorları alırsak herhangi bir sıkıntı olur mu ? ayrıca bu motorların garantisi üretildikleri tarihten itibaren mi geçerli oluyor yoksa satın alınan tarihten itibaren mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR
    Garanti olayı fatura kesimide başlar yani satın aldığınızda ama bayide geçen süre motosikletin muayene zamanından geçer yani mesela; 2 yıllık bir motor alırsanız 3 yıl yerine 1 yıl sonra fenni muayeneye girersiniz.
    maktama, yigozya, Kazım TOKMAK ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

2015 model motorumu 2018 yılında bayiden 0 olarak aldım bi sıkıntı yaşamadım şu ana kadar

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    2018'de 2015 model motor aldım. Alır almaz lastiklerini, soğutma sıvısı ve fren hidroliklerini değiştirdim.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2018'de 2015 model motor aldım. Alır almaz lastiklerini, soğutma sıvısı ve fren hidroliklerini değiştirdim.
    başka dikkat edilmesi gereken bir şey var mı ? ayrıca motoru, bayinin söylediği fiyatın altında almak mümkün olur mu pazarlıkla ? :D

Pazarlık evet olabilir eğer peşin alıyorsan zaten nakit paraya hayır fazla diyemez inme yaparlar
    Aküsünüde kontrol et

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka dikkat edilmesi gereken bir şey var mı ? ayrıca motoru, bayinin söylediği fiyatın altında almak mümkün olur mu pazarlıkla ? :D
    Bayiye gittiğinizde çay içerken ilave bir indirim talep edebilirsiniz abartmadan. Bazı bayiler daha fazla indirim yapmıyor ama dizlik, koruma takozu vs birşeyler hediye edebiliyor. Motor içinize sinmişse üçüne beşine bakmayın alın bence.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Tommygun'ın dediği gibi fiyat zaten güzelse aksesuarlarda indirim talep etmek daha güzel olur. Aksesuarlarda bayağı marjları olabiliyor bayilerin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)