Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YUKİ 97cc Gusto - ( B ehliyetli ) Kullananlar ve yedek parça hk. Öneri ve fikirlerini

Motovento
    REKLAM ALANI
    bymadak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu anda YUKİ 50 gusto
    Mondial 100 SFC snappy motorsikletim çalındı. Motorsiklet merakımı hevesimi hiç bir şey ile değişmem, maddi imkanları yüzünden ve ailem motorsiklet biraz karşı olduğundan alamıyorum. İnşallah bir gün 250cc motorsiklet alıp tur yapacağım hayalim bu..

Asıl konu : Babamın şehir içi motorsiklet ihtiyacı için 50cc motorsiklet almaya niyeti var.

YUKİ 50cc Gusto B ehliyeti ile kullanılıyor ayrıca motor günü yükseltilip 97cc olarak satılanları var ruhsatta 50cc geçiyor motoru 97cc geçiyor. Bende bunun yedek parça bulma konusunda zor durumda kalabileceğimizi düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Yedek parça olayında sıkıntı yaşamazsın, arkadaşım bayide çalışıyor ve yukinin garantiden değişecek parçaları hiç önemsemediğini hatta aynayı bile garanti dahilinde gönderdiğini söyledi fakat çinlilerin içinde en dandik yuki dedi adam sıfır motor aldı 1 km gitmeden geri geliyor vs örnekler verdi. Onun dışında yuki nin akülü motosikletinin ön balatasının 250 tl olduğunu söyledi komple değişiyormuş balata. Aklınızda bulunsun.

EmreArslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 2023
    Alıntı bymadak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial 100 SFC snappy motorsikletim çalındı. Motorsiklet merakımı hevesimi hiç bir şey ile değişmem, maddi imkanları yüzünden ve ailem motorsiklet biraz karşı olduğundan alamıyorum. İnşallah bir gün 250cc motorsiklet alıp tur yapacağım hayalim bu..

Asıl konu : Babamın şehir içi motorsiklet ihtiyacı için 50cc motorsiklet almaya niyeti var.

YUKİ 50cc Gusto B ehliyeti ile kullanılıyor ayrıca motor günü yükseltilip 97cc olarak satılanları var ruhsatta 50cc geçiyor motoru 97cc geçiyor. Bende bunun yedek parça bulma konusunda zor durumda kalabileceğimizi düşünüyorum.
    ben aldim yaklasik 1100 oldu ikinci bakimi geldi valla bence guzel bir sorun cikartmadi ufak tefek haricinde motoru alinca bi elden gecirin montaj sorunlari cok oluyor esela benim akunun tahliye borusunun agzi kapaliydi sonra karburatorden cikan hava borulari motor sogutucusunun uzerine geldigi icin motor isindikca buram buram platik kokardi onlari kaldirip klipsledim gevsek klipsleri sıktım vidalari vida yapistiricisyla sıktım falan yani bu tarz seylere dikkat edilir ise uzun yollar yapilabilir bence ornekleride var 15-20k km de yuki ler mevcut.

Motosikleti
    Şu anda YUKİ 50 gusto
    Alıntı EmreArslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aldim yaklasik 1100 oldu ikinci bakimi geldi valla bence guzel bir sorun cikartmadi ufak tefek haricinde motoru alinca bi elden gecirin montaj sorunlari cok oluyor esela benim akunun tahliye borusunun agzi kapaliydi sonra karburatorden cikan hava borulari motor sogutucusunun uzerine geldigi icin motor isindikca buram buram platik kokardi onlari kaldirip klipsledim gevsek klipsleri sıktım vidalari vida yapistiricisyla sıktım falan yani bu tarz seylere dikkat edilir ise uzun yollar yapilabilir bence ornekleride var 15-20k km de yuki ler mevcut.
    Bayır yukarı 2 kişi bindiğin zaman motor boğuluyor mu. Önceki motorumda 50 kilometreden sonra motor boğuluyordu artık bayır yukarı gaz veremiyordum.

Önceki aldığımız motorda da zaten fabrika çıkışında vidaları biraz gevşekdi, ona dikkat edeceğim şu an araştırma aşamasındayım.

Motosikleti
    Şu anda YUKİ 50 gusto
    Motorsiklet siparişi verdim 2 güne kadar gelecek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)