Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

pulsar konusu yine

Motovento
    REKLAM ALANI
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    belki bilirsiniz mt125 im var ve artık büyütmek istiyorum 1 ay içinde falan a2 yi halledicem bu ay.

amacım 2 kişi 120 km hızlarda rahat seyahat etmek, şehir içi, bide tek başıma uzun yollar(kamp, üni - memleket arası falan)

r25 vs düşünürdüm ama yakıt konusu sıkıntı cbr 250 belki düşünürüm ama bence hantal bir motor. bn 251 0 da düşünmüyor değilim ama parça servis vs..

siz ne önerirsiniz yada kafa kafaya takas etmek mantıklımı pulsarla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özellikle pulsar ile 2 kişi kiloya bağlı olarak uzun yolda lanet edebilirsin. Artçının sağlığı önemli ise pulsarı, r25'i ele. Cbr250r ve bn251 kısmen iyidir. Yerinde olsam 2. elde ya inazuma yada tnt250 bakardım.

30 bin km kadar tnt250 kullandım. 130 kg civarlarındayım ve artçı ile çok rahat 110 ve üzeri hatta biraz sıkıştırmayı göze alırsan 130 ile rahat gider düz yolda. Tabi ki rampalar da vs 100-110'a kadar motoru yormamak için düşmen gerekir. Şehir içinde ise çok rahat her ihtiyacını görür. Artçı da rahat eder.
    efendy06 ve FatihC bunu beğendiler.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    inazuma olabilir yada cb250r. Scooter olarakta xmax250 işinizi görebilir. Yamahadan sonra Benelli tatmin etmeyebilir sizi....

Motosikleti
    mt 25
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özellikle pulsar ile 2 kişi kiloya bağlı olarak uzun yolda lanet edebilirsin. Artçının sağlığı önemli ise pulsarı, r25'i ele. Cbr250r ve bn251 kısmen iyidir. Yerinde olsam 2. elde ya inazuma yada tnt250 bakardım.

30 bin km kadar tnt250 kullandım. 130 kg civarlarındayım ve artçı ile çok rahat 110 ve üzeri hatta biraz sıkıştırmayı göze alırsan 130 ile rahat gider düz yolda. Tabi ki rampalar da vs 100-110'a kadar motoru yormamak için düşmen gerekir. Şehir içinde ise çok rahat her ihtiyacını görür. Artçı da rahat eder.
    Ben 75 artçım 85 kg ama arkaya canta vs de yapicam. Yakit önemli cift silindir istemiyorum yakit icin. Bide tnt 250 nin yedek parca durumu nasil?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma olabilir yada cb250r. Scooter olarakta xmax250 işinizi görebilir. Yamahadan sonra Benelli tatmin etmeyebilir sizi....
    Scootermi hmm no. O fiyatlara çıkamıyorum en baba 15 veya 16(cb icin konustum) cift silindir alacak olsam mt 25 dusunurdum tek silindir düşünüyorum

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    BN251.....

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    YA yardan yada serden geçeceksin artçılı gideceksen o fiyatlara tek adres inazumadır,onun dışındaki saydıkların pişman ettirir demedi deme.yakıtı fazla değildir bence bi dene
    wing41 bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 75 artçım 85 kg ama arkaya canta vs de yapicam. Yakit önemli cift silindir istemiyorum yakit icin. Bide tnt 250 nin yedek parca durumu nasil?
    Yedek parça sorunu yok Benelli de.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Youtube'da Sonsuz Rota diye bir kanal var. Genç bir çift Pulsar ile Avrupa'yı gezdi. Uzun yol deneyimleri,yaşadıkları size daha sağlıklı fikir verebilir.

Rakaful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BN 251 kullanıyorum. Artçılı kullanım nasıldır bilemiyorum ama tek başıma 135-140 km/saat gibi hızlara rahat çıkıyorum. Motor 149'da kesiciye giriyor zaten.

Düz yolda 120 km/saat hız ile artçılı seyahat edebilirsiniz bence. Motoru yakından görürseniz fotoğraftakinden daha heybetli ve albenili olduğunu görürsünüz. Ayrıca metzeler lastikle geldiğini ve ön-arka absli olduğunu göz önünde bulundurun.

Motosikleti
    mt 25
    Alıntı Rakaful adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BN 251 kullanıyorum. Artçılı kullanım nasıldır bilemiyorum ama tek başıma 135-140 km/saat gibi hızlara rahat çıkıyorum. Motor 149'da kesiciye giriyor zaten.

Düz yolda 120 km/saat hız ile artçılı seyahat edebilirsiniz bence. Motoru yakından görürseniz fotoğraftakinden daha heybetli ve albenili olduğunu görürsünüz. Ayrıca metzeler lastikle geldiğini ve ön-arka absli olduğunu göz önünde bulundurun.
    Parca fiyatlari ve yakit ne durumda hocam? Benim mt 1.8 ile en baba 2.5 arasi yakiyor. Eger 4lt yakacaksa, mt 25 düşünürüm

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube'da Sonsuz Rota diye bir kanal var. Genç bir çift Pulsar ile Avrupa'yı gezdi. Uzun yol deneyimleri,yaşadıkları size daha sağlıklı fikir verebilir.
    Ya onların son videolarına denk geldim. Saçma sapan yük bindirip, şasi kırıldı die ağlıyorlardı. Şaside de problem yoktu ya neyse... Dua etsinlerde altlarındaki Pulsar, başka motorlar olsa naziklikten patates etmişti bunları...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya onların son videolarına denk geldim. Saçma sapan yük bindirip, şasi kırıldı die ağlıyorlardı. Şaside de problem yoktu ya neyse... Dua etsinlerde altlarındaki Pulsar, başka motorlar olsa naziklikten patates etmişti bunları...

Parca fiyatlari ve yakit ne durumda hocam? Benim mt 1.8 ile en baba 2.5 arasi yakiyor. Eger 4lt yakacaksa, mt 25 düşünürüm
    Yakıtını henüz hesaplama fırsatım olmadı, merak da etmedim açıkçası. Ama kullananlar 3.5 ile 4.5 arasında olduğunu söylüyorlar.

Mt-25 ile BN 251 arasında kalınmaz bence. Bütçeniz elveriyorsa MT-25 daha isabetli. Ama BN 251 kesinlikle kalitesiz değil. Bu iş bütçe ve zevk işi.

Motosikleti
    mt 25
    Alıntı Rakaful adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıtını henüz hesaplama fırsatım olmadı, merak da etmedim açıkçası. Ama kullananlar 3.5 ile 4.5 arasında olduğunu söylüyorlar.

Mt-25 ile BN 251 arasında kalınmaz bence. Bütçeniz elveriyorsa MT-25 daha isabetli. Ama BN 251 kesinlikle kalitesiz değil. Bu iş bütçe ve zevk işi.
    Hocam mt ye butcem var fakat sehir ici 5 6 lt ocagima incir agaci diker 7/24 uzun yolda degilim yazlari arada bir gidicem. Olay yakit da bitiyor biraz

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    belki bilirsiniz mt125 im var ve artık büyütmek istiyorum 1 ay içinde falan a2 yi halledicem bu ay.

amacım 2 kişi 120 km hızlarda rahat seyahat etmek, şehir içi, bide tek başıma uzun yollar(kamp, üni - memleket arası falan)

r25 vs düşünürdüm ama yakıt konusu sıkıntı cbr 250 belki düşünürüm ama bence hantal bir motor. bn 251 0 da düşünmüyor değilim ama parça servis vs..

siz ne önerirsiniz yada kafa kafaya takas etmek mantıklımı pulsarla
    Cbr250 hantal bir motormu iyi güldüm
    Seçenekler arasında Benelli bn251 e fark atıyorum. Şuan kullandığın mt125 den bahsetmiyorum bile. Şuanda kullandığım 2014 model cbr250 var. 181 de kesiciye giriyor. Km 45 binde olmasına rağmen maşallah iyi gidiyor. Daha önce 2012 kasa vardı onunlada 170 gördüm. Cbr 250rr Türkiyeye gelirse r25 veya başka marka yerine onu almayı düşünebilirim. Honda candır.
    E.Yzr bunu beğendi.

Motosikleti
    mt 25
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr250 hantal bir motormu iyi güldüm
    Seçenekler arasında Benelli bn251 e fark atıyorum. Şuan kullandığın mt125 den bahsetmiyorum bile. Şuanda kullandığım 2014 model cbr250 var. 181 de kesiciye giriyor. Km 45 binde olmasına rağmen maşallah iyi gidiyor. Daha önce 2012 kasa vardı onunlada 170 gördüm. Cbr 250rr Türkiyeye gelirse r25 veya başka marka yerine onu almayı düşünebilirim. Honda candır.
    125 cc ile kiyasmaniz beni benden aldi. Beni tatmin etmedi cbr 250 BENCE hantal kişisel görüşüm.

Motosikleti
    yamaha x-max 250
    kend kullandığım motoru öneririm v-strom 250

Motosikleti
    MT-07
    Hocam mt ye butcem var fakat sehir ici 5 6 lt ocagima incir agaci diker 7/24 uzun yolda degilim yazlari arada bir gidicem. Olay yakit da bitiyor biraz
    2017 ve öncesi için söyleyeyim şehiriçi 4,5lt yakıyor. Esas olay şehir dışında 6lt yakıyor. Lakin git MT-25 forumuna bak. Uzun uzun anlattım. 110-120 bandında sabit götürmez MT-25 adamı. Ya 96km/sa max ile gideceksin yada 160km/sa ile tapa gaz fırlayacaksın. Yoksa saçma sapan titreyen bir motordur kendisi. Ayrıca Abs'siz hiç bulaşma. Frenleri tırt ötesi...

MT 25 ve R 25 lerin Euro4 olanlarının yakıt konusunda bayağı iyi olduğunu duydum. 100 km.de 3-4 litreyi geçmediğini söylüyorlar. Bir araştırın derim.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Sym wolf 250

Veya

Crf250,seleye döşemeci eli değmek kaydiyla.

Motosikleti
    MT 25
    Adam akıllı servis varsa bn251

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)