Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çalışan motora marj basmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,
    Benim motorum bmw f650gs kız kardeşim rolentide iken üzerine bindi korna basma ile marj basma karıştırınca iki kere kısa kısa marj a bastı bu sırada kısa farlar biraz kısıldı filan ama hemen fark ettip yaptırmadık tekrar şu an çalışmasında vs sorun yok yine tek marj motor start alıyor çalışıyorda sanırım bir sorun olmaz dimi biraz ferahlamak istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    Alıntı motohazar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Benim motorum bmw f650gs kız kardeşim rolentide iken üzerine bindi korna basma ile marj basma karıştırınca iki kere kısa kısa marj a bastı bu sırada kısa farlar biraz kısıldı filan ama hemen fark ettip yaptırmadık tekrar şu an çalışmasında vs sorun yok yine tek marj motor start alıyor çalışıyorda sanırım bir sorun olmaz dimi biraz ferahlamak istiyorum
    Bi kereden Bişey olmaz...

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Belki 50 defa yapmışımdır o hatayı bir şey olmuyor :D

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    İlk başlarda ben çok yapmıştım çok kısa ve bir kaç kereden hiç bir şey olmaz ;) o kadar çabuk bozulmaz o meret

Ben arabadaki olayı biliyorum eski modeller koruma olmuyor büyük bi ses cıkıyor yeni modellerde yok koruması var
    Motorumda yok sanırım çünkü korna çalma solda tuş sağ da marj basmak oda karıştırdı ve sağ bastı kısa kısa 2 kere hali ile maej sırası far kısıyor ben hemen anlayıp durdurdum yapmasın diye de aklımda kaldı umarım ilerde olmaz
    Teşekkürler beyler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)