Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Topcase Sırt Dayama İmalatı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Merhabalar,

Bu kez Topcase (Arka Çanta) için küçük bir sırt dayama imal edip arka çantaya montajını yapıyorum.

Basit bir uygulama ve yaklaşık 1 saatlik çalışmanın sonunda elde ettiğim sonuç oldukça yeterli. İlk denemem olduğu halde parçanın basit oluşu onun yapılabilirliğini arttırıyor, birkaç parça takım ve biraz malzeme ile siz de kendi arka çantanıza bir sırt dayama eklentisi yapabilirsiniz. Videoda işlemin basitliğini göreceksiniz, iyi seyirler.

emenyasin, Guven, kdiner ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Bende dösemecide böyle bir sünger yaptırdım.Yağmurda su aldı.Yeniden böyle birşey yapmam lazım.Kappa çantanın Orjinalleri saçma rakamlara satılıyor.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı sandıkçı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende dösemecide böyle bir sünger yaptırdım.Yağmurda su aldı.Yeniden böyle birşey yapmam lazım.Kappa çantanın Orjinalleri saçma rakamlara satılıyor.
    Gerçek deri su geçiriyor, suni deri daha ucuz, daha kolay bulunuyor, işlemesi daha kolay ve su geçirmiyor.

Su sızdırmazlığını garantilemek için arka kısmın katlanma şekline ve arka destek için kullanılan plastik veya ahşaba bol yapıştırıcı uygulanması da önemli. İki liralık yapıştırıcıdan kar edeyim diye yaptıkları işin kalitesini düşürüyorlar malesef.
    sandıkçı bunu beğendi.
    ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler