Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2006-2008 1000 cc motorda hangisi alınır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba kardeşlerim aranızda yeniyim size nacizane bir sorum olacak yaş 33 kendimi bildim bileli büyük cc motorlara zaafım var ama hayat telaşından alamadık. Şimdi 30bin TL civarı para oldu. Diyorum ki ölmeden önce bi hayalimi gerçekleştirelim. Zaten alırsam ölmeden önceki son hayalim olacak muhtemelen😂😂
    Şimdi size nacizane sorum kardeşlerim 1000cc de 30bin civarında 2006-2008 arasında hangi motor alınır yakıt hız güç hangisi avantajlıdır. Yamaha r1 mi cbr 1000rr mi Suzuki gsx1000 mi. BMW listede yok 40 50 binden başlıyor 🤣🤣
    Fikirlerinizi alabilir miyim kardeşlerim?
    (Not:alma süremezsin demeyin o konularda baya yetenekliyimdir. Sadece dilimden tırnağımdan artırdığı parayı çöpe atmak istemiyorum. Fikir verin lütfen.)
    Saygılar sevgiler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Tek tavsiyem ABS vs TC özelliği olan bir modele yönelmeniz, yoksa 600cc ve üzeri SS olayına özel pist eğitimi almadan bulaşmamanız olur. Ki yüksek hacmi öcü zanneden helvacı takımdan olmadığımı da belirteyim.
    FatihC bunu beğendi.

Tavsiyen için çok teşekkürler kardeşim. 50 Mt arabayla uçurumdan uçtuk bacağım kırıldı. Kafama 4.kattan 1.5kg demir düştü. 6 aylıktan 2.5 yaşına kadar astım iğnesi vurulmuşum.
    Yani lafın kısası benim helvamı zor yerler ��
    1000cc alırsam dikkatli olmaya çalışırım. Hayattaki tek hayalim öyle bir motorsikletesahip olmak. Sonra bu dünyada alacak verecek kalmıyor��
    İşin şakası tabii bunlar kardeşim. Tavsiyen aklımda bulunduracağım. Çok teşekkürler.
    Saygılar sevgiler...

Bence yaş daha genç bu kadar para biriktirmişsin bi 2 2.5 sene daha biriktirip daha yüksek model almalısın 2006 2008 motosiklet alınmaz çok sorun masraf çıkarır paran boşa gider

Valla üstad yüksek modellerde çok para ya. Memleketin hali ortada biriktirebilir miyim acaba? Tavsiyen için teşekkürler üstad.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

Böyle birşey düşünüyorum siyah olacak ☺️
    Ama r1 mi gsx1000 mi 1000rr mi?

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    1000rr larin o model yılı sıkıntılıdır R1 veya gsxr 1000 kovalayabilirsin ama temizini denk getirmeye çalış hayalini gerçekleştirme hevesiyle haşat motora 25 bin bayilirsin üstüne bir 25 daha harcatir hayattanda hayal kurmaktan da soğursun

dogukanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125R
    Ben aynı 30k bütçe ile eski yüksek cc alıcak olsam cbr 600FA dan başka motor bakmazdım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-makine-alev-alev-600-fa-696430254/detay
    FatihC ve Egehan10 bunu beğendiler.

Motosikleti
    XJ6N -Freedom 250
    Arkadaşlar hazır konu açılmış iken sormak istiyorum da bende fz6 n hastasıyım yıl olmuş 2019 düşük km de alınır mı sizce

Valla haklısın kardeşim o konuda nasıl yapacaz bilemedim valla��

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

Bu da güzel motormuş ah bide 1000lik olsaydı 😂😂

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

Motoru expertiz mayetinde servisine götürsem anlar mı acaba

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    göz gezdirdim. yaşını görmemişim.
    konunun sonuna geldiğimde 60 lık amcalardan sandım. baktım 33.

daha ne son hayali
    ne bitmesi arkadaş

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göz gezdirdim. yaşını görmemişim.
    konunun sonuna geldiğimde 60 lık amcalardan sandım. baktım 33.

daha ne son hayali
    ne bitmesi arkadaş
    Ben bu motorsiklet konusu haricinde dünyevi şeylerle pek uğraşmam üstad. Evlenme gibi bir niyetim yok ev alma araba alma niyetim yok. Azraile zaten elim sende oynuyoruz ebeledi ebeliyecek beni ����

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)