Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

r25 absli mi abs siz mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

r25'i almayı planlıyorum da 2017 model ve üstü ortalama 20-25 bin tl üstü absli mi alınır yoksa 15-20 bin arası 2016 model abs siz mi alınır değer mi ekstra paraya sizce?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT 25
    Çok göreceli mesele bu. Abs yerine cbs alırım diyen de var ayağımla abs yaparım diyen de. Bana soracak olursanız abs. Ha ben çok yetenekliyim ve tecrübem var hiçbir koşulda tekerleri kitlemem frenlerimi ona göre diyorsanız abssiz almak sizin tercihiniz

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı jetblackrh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25'i almayı planlıyorum da 2017 model ve üstü ortalama 20-25 bin tl üstü absli mi alınır yoksa 15-20 bin arası 2016 model abs siz mi alınır değer mi ekstra paraya sizce?
    Çok fazla tecrübeniz yoksa motorla düşünmeden abs'li modeli alın derim

evet aynı zamanda motor tecrübem olmadığını da belirtmem daha doğru olur
    yigozya bunu beğendi.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı jetblackrh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet aynı zamanda motor tecrübem olmadığını da belirtmem daha doğru olur
    O zaman ABS'li al derim çünkü yeni başlayan için güçlü bir makine ister istemez panik fren yapacaksın buda lastiklerin kızaklamasına ve düşmene sebep olabilir

Motosikleti
    Forza 250
    İzle ve kendin gör

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    ben abs nin çok faydasını görüyorum yerler ıslakken korkmadan fren kullanıyorum virajda tehlikeli durumlarda ani fren yaptığım oluyor banamısın demiyor kendi açımdan güvenli sürüş sağlıyor ama senin sorun bence abs li r25 e o para verilirmi olmalı yoksa herkes abs yi tercih eder

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Model önemli değil her zaman abs li model tercih edin, motorumu alırken ilk baktığım nokta absli olmasıydı. 2-3 kere kazadan kurtarmıştır beni...

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Abs'li alman çok daha iyi olur can güvenliğin için. Bir çift de kaliteli lastik, sonrası keyif...

Motosikleti
    MT-07
    R25'in fren ve amortisör tertibatı rezalet. Herşekil abs'li al yada alma. Kullanıcı tavsiyesi

Katrei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS200 E4
    Tecrüben yok ise kesinlikle ABS'li modelini alman gerekli. Pulsar RS200 aldım. ABS çok kez düşmekten kurtardı 1 haftada...

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    İki durumda da kötü, bir çok scooter'in cbs sistemi 5'e katlar R25'in fren performansı. Motosiklet çıkmaması gereken hıza çıkınca böyle oluyor demek ki, tıpkı MT 07'nin arka lastiğinin 180 olmaması gerektiği gibi, pazarlama adına yapılmış ve nice insanı da ölüme götürmüş / götürecek olan bir HATA !

Not : Abs'siz 7 000 KM , ABS'li 1 000 km tecribem var.

Foto PCX'i satıp, R25 aldığım güne ait, yani normalde açık kask ve ekipmansız kullanmam, sadece satın alma ve eve getirmek için idareten giyilmiş şeyler, zaten R25 ile olan sanırım ilk ve tek neşeli fotoğrafım.

Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    R25 performans haricinde iyi bir motor değil bence.Frenlemesi zaten berbat bir de üstüne abssiz düşünemiyorum bile...R25’te iki kere lastik kitleyip yerlerde sürüklenmiş,taklalar atmış biri olarak söylüyorum:

-Tecrübe yoksa almayın şu apaçi motorunu.Çünkü motor hep hızlı gitme eğiliminde.Bas gaza bass! diyor hep.Basmassan bağırırım,yırtarım ortalığı diyor.7 bin devri geçince nooluyo lan diyon.Frenler zaten kötü,bi bakıyon g.tü başı oynamaya başlıyor.Yoruluyon yani.Viraj felan dönerken Ayetelkürsi okuyodum hep yemin ederim
    - 2 kere o hataya düştüm.Mt-125 aldım absli.Mis gibi yemin ederim misss.Frenleme,gitme,kalma,durma,viraj alma vs çok güzel.Git sıfır mt-125 al tertemiz bin kardeşim.Benden sana tavsiye

Bazen ABS olsa bile teker kayıyor düşeyazıyorum. ABS olmasa nasıl olurdu düşünmek bile istemiyorum.
    MimTolga bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    Sene 2019 da mühendislerin düşünüp icad ettiği, Bosch gibi, nissin gibi, firmaların argesine 10binlerce dolar para harcadığı güvenlik sistemini tartışıyoruz.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sene 2019 da mühendislerin düşünüp icad ettiği, Bosch gibi, nissin gibi, firmaların argesine 10binlerce dolar para harcadığı güvenlik sistemini tartışıyoruz.
    Yok tartışmıyoruz, bilakis başarısız buluyoruz.
    MimTolga bunu beğendi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    sdjhasdhaıshbdıpahsdıuhabsıdjbankjsdbakljsdb ayağımla abs yaparım ya yarıldım gülmekten böyle saçma sapan bilgiler vermeyin sonra gençler gidip alıp sakatlanıyor

tecrüben yoksa abs li al ne demek yahu gülmekten karnım ağrıda siz valentino rossimisiniz marguez misiniz arkadaşlar komik olmayın

Daha 2 saat önce abs sayesinde belkide sakatlıktan kurtuldum. Verilmiş sadakamızda varmış absli motor alıcak aklımızda çok şükür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı hteligul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha 2 saat önce abs sayesinde belkide sakatlıktan kurtuldum. Verilmiş sadakamızda varmış absli motor alıcak aklımızda çok şükür.
    kardeşim haddini bil lütfen burada herkes valetino rossi herkes bir marquez hepsi motor sürme ustası sen abs kurtardı diyorsun olacak şeymi :D:D::DD
    yigozya bunu beğendi.

BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    başlığın sonuna kadar okudum istanbu_gezg nerede yahu dedim. geç olsa da gelmiş. konuş reyiz meydan senin . insanlara abs farkındalığı yarat.
    limon sıkan tayfa nerede, gelsin konuya.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)