Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Nasipse 2 güne alıyorum Lifan KPR200 2016

Motovento
    REKLAM ALANI

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-lifan-kawasaki-gorunumlu-lifan-692395556/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-lifan-lifan-kpr-200-692710868/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-lifan-cift-silindir-alacagim-icin-acil-satilik-681604735/detay

Bayağı bi araştırma yaptım
    Motor hakkında genel olarak iyi yorum yapılmış
    Bütçemi de maximum 8 e çektim ve YK250-21 R almaktansa, KPR200 almak daha mantıklı geldi (daha iyi olduğunu düşünüyorum)

Siz ne düşünüyorsunuz ve 3 ilandan hangisini almamı tavsiye edersiniz ?
    2 gün içinde bir aksilik çıkmazsa alıyorum.
    Bu fiyat aralığında racing tarzında yani naked gibi görünmeyen farklı bir motor bulunmuyor zaten bildiğim kadarıyla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Hayirli olsun,kpr200 guzel makinadir,lifan modelleri pişman ettirmiyor.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Hayırlısı olsun kardeşim. "Lifan KP150 Türkiye" Facebook grubuna vekleriz. Kpr200 kullanıcıları da bu grupta. Hatta belki motosikletini satan bile olur grupta.
    Ayrıca forum üyelerimizden(ve benim arkadaş listemden) "altuner57" arkadaşımız da belli bir süredir kpr 200 kullanıyor. Ondan düşüncelerini alabilirsin.

Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun kardeşim. "Lifan KP150 Türkiye" Facebook grubuna vekleriz. Kpr200 kullanıcıları da bu grupta. Hatta belki motosikletini satan bile olur grupta.
    Ayrıca forum üyelerimizden(ve benim arkadaş listemden) "altuner57" arkadaşımız da belli bir süredir kpr 200 kullanıyor. Ondan düşüncelerini alabilirsin.
    teşekkür ederim hocam.
    cf moto 150nk da var aklımda çok kararsız kaldım. siz ne dersiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:18 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun,kpr200 guzel makinadir,lifan modelleri pişman ettirmiyor.
    teşekkür ederim hocam.

Motosikleti
    R25
    Tvs Apache 180 der kaçarım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kawasaki yazanı geç. Diğer ikisinden bence kilometresi düşük olan alınmalı.

Bu arada RTR180'i de geç. Lifan'a göre tek artısı kolay satışı ve belki performansı olacaktır.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı knuis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim hocam.
    Hocam ben yedek parça fiyatları arasındaki farkı görürsen pek karar vermekte zorlanacağını sanmam. Gerçi kakiteleri arasında illaki fark vardır ama o fiyat frkına değip değmeyeceği sizin kanaatiniz.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-lifan-lifan-kpr-200-692710868/detay

Bunu alma, hangisini alırsan al. Motor resmen bağırıyor benim kilometrem doğru değil diye.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bunu alma, hangisini alırsan al. Motor resmen bağırıyor benim kilometrem doğru değil diye.
    Nasıl anladınız? Hani seçici bir algıyla baktım ne olabilir belli eden diye ama ne lastiklerde çok aşınma, ne orada burada çizik göremedim. Bi seledeki aşınma dikkatimi çekti ama o da ufak bir şey gibiydi ve sivri bir şey sebep olmuş olabilir(yani çok toto koyulduğu için olmaya bilir) diye düşündüm.
    Merak ettim özel bir şey mi var dikkat etmem gereken, motosikletin km'sini belli eden?

nerden çıktı şimdi hocam :D Onu düşünüyorduk biz de görmeye gidicez
    çocukta 2.el almış motoru ama kullanamamış pek askere gitcekmiş öyle dedi.
    temiz gözüküyor motor

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Peki açıklayayım. Birincisi gösterge panelindeki boş vites ışığının yayılımı. İkincisi motorun rengi. Bakımsızım ben diyor. Seledeki yırtık lokal olsa, serim ki cebinde anahtarla falan binmiştir. Ama yolcu selesinin arka kısmında, yolcu sağ tutamağının altında, sürücü selesi ve yolcu selesinin birleşme noktasındaki yırtıklar bana 3-5 bin kmde olabilecek şeyler gibi gelmedi. Egsozda paslanma var mesela. Gösterge panelinin ordaki grenajların oturması da düzgün değil yani bir sebepten oynanmış. Yakından canlı canlı görsem daha da gösterebilirdim. İlle bakacaksanız ayaklıklara bakın, ayaklık lastiklerindeki aşınma ne durumda (sol sürücü peginde lastik bile yok), manetlerde boya soyulması ne durumda, elciklerde aşınma ne durumda, arka tekerin gerilecek yeri var mı?(tek fotoğrafta görünüyor, net olmamakla birlikte zincirin gerilme payı azalmış görünüyor. canlı görmek daha iyi fikir verebilir. bu km'de zincir bu kadar bollaşmaz. Eğer gergi benim gördüğüm gibi son ayara yakın ise, iki ihtimal var, ya km ile oynanmış, ya da çok bakımsız bir motor) Arka jant doğru görüyorsam baya yağlanmış. Bu da yine ya km ile oynandığının ya da bilinçsiz yağlandığının göstergesi.

Lastikleri geçin, muhtemelen markası cst'dir. Erimez, eskimez, çünkü yol tutmaz.

Neticede para sizin, karar sizin.
    levend84 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Nasıl anladınız? Hani seçici bir algıyla baktım ne olabilir belli eden diye ama ne lastiklerde çok aşınma, ne orada burada çizik göremedim. Bi seledeki aşınma dikkatimi çekti ama o da ufak bir şey gibiydi ve sivri bir şey sebep olmuş olabilir(yani çok toto koyulduğu için olmaya bilir) diye düşündüm.
    Merak ettim özel bir şey mi var dikkat etmem gereken, motosikletin km'sini belli eden?
    bu motor 15-20 bindedir bak alacaksan söyliyim saplarlar size biz böyle aldık abi ayağı çeker gelip burada ağlama sonra

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor 15-20 bindedir bak alacaksan söyliyim saplarlar size biz böyle aldık abi ayağı çeker gelip burada ağlama sonra
    Şaşırtma bizi, bunu ne yapacaksınız, nmax alın de ve git.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    Lifan KP150
    @efendy06 hocam araç almaya sizi götürmek lazım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Şaşırtma bizi, bunu ne yapacaksınız, nmax alın de ve git.
    en azından nmax ölüsü para eder lifan ne la? ben bu modeli ilk kez gördüm yarı parasına bile satsan bana almam yamaha honda dışına motor almam çöp çünkü parça bulunmaz müşteri bulunmaz fazla yaksın pahalı olsun ölüsü dirisi yamaha olsun

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en azından nmax ölüsü para eder lifan ne la? ben bu modeli ilk kez gördüm yarı parasına bile satsan bana almam yamaha honda dışına motor almam çöp çünkü parça bulunmaz müşteri bulunmaz fazla yaksın pahalı olsun ölüsü dirisi yamaha olsun
    Cidden merakımdan soruyorum, yaş kaç?

Motor da bütçe işi. Yapacak bir şey yok

Motosikleti
    Honda Cb 125e - Bajaj Chetak 150cc
    İstanbugzg ye bir kez daha katılıyorum bende motor alacak olsam öncelikle Yamaha veya Honda alırdım.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı cgs35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbugzg ye bir kez daha katılıyorum bende motor alacak olsam öncelikle Yamaha veya Honda alırdım.
    Paran yoksa? Yani siz milleti psikopat mı zannediyorsunuz? Millet keyif olsun diye çinli hintli koreli almıyor. 8 -10 bin km'de 2016 model, teknoloji yoksunu bir cbr kaç para haberiniz var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

@efendy06 hocam araç almaya sizi götürmek lazım
    Dostum bütün motorlu taşıtlarda kullanıma bağlı olarak aracın hangi bölümleri eskir, yıpranır az çok belli. O bölümlere bakacaksın. Söylediklerimi sadece ilan fotoğraflarında gördüm, yazdıklarımı fotoğraflarda ararsan sende görürsün Biraz gizli ama sonuçta bütün detaylar fotoğraflarda.

Arkadaşa (çocuğuna) motor alcaz, mondial drift. Götürdüler beni bir motora bakmaya, asıl amaç motora bakmak değil, motoru ilçeye ben götüreceğim, motoru alacak arkadaş da bilmiyor çocuğu da bilmiyor motor kullanmayı. Neyse gittik, motorun lastiklerinde hava yok. Önceki günden de sözleşmişler motora bakmaya geleceğiz diye. Tamam dedim, orta sehpaya alıp çalıştıralım motoru, abi aküsü bitik cevabı geldi. Eğilip bir baktım, tofaştan çıkma vanalı egsoz, koltuğu söküp tesisata baktım, kedi bağırsağı olmuş kurcalana kurcalana. Motor yata yata lastikler inmiş, akü bitmiş, bir sebebi var. Satıcı biliyor ki motora binse elinde patlayacak, yerinde satmaya çalışıyor uyanık...
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    Honda Cb 125e - Bajaj Chetak 150cc
    Efendy06 paran yoksa diyorsun da bütçesi düşük parası olmayan bir adamın da Çinli alıp her gün tamirci ye gitmesi de adamı maddi olarak etkileyecek. Başkasını bilmem ama ben ucuz mal alacak kadar Zengin değilim ben fakir adamım aldım mı herşeyin en kalitelisini alırım.

"Dünyada hiç kimse hiçbir şeyi daha kötü yapmadan daha ucuza satamaz. Sadece bir malın fiyatına bakmak bütün hileleri kabul etmektir."

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı cgs35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efendy06 paran yoksa diyorsun da bütçesi düşük parası olmayan bir adamın da Çinli alıp her gün tamirci ye gitmesi de adamı maddi olarak etkileyecek. Başkasını bilmem ama ben ucuz mal alacak kadar Zengin değilim ben fakir adamım aldım mı herşeyin en kalitelisini alırım.

"Dünyada hiç kimse hiçbir şeyi daha kötü yapmadan daha ucuza satamaz. Sadece bir malın fiyatına bakmak bütün hileleri kabul etmektir."
    İyi güzel de burada sıkıntılı bir markanın sıkıntılı bir modelinden bahsetmiyoruz. Yorumunuz bir çok duruma uygulanabilecek olsa bile burada biraz garip buldum ben.
    Yamaha, Honda gibi firmalar büyük bütçeli reklamlar yapan, büyük organizasyonları geniş hizmet ağları olan firmalar. Ayrıca markanın da bir fiyatı var. Yani sattıkları ürünün pahalı olmasının tek sebebi parça kaliteleri arasındaki fark değil.
    efendy06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)