Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150 cc Çinli Kapışması

Motovento
    REKLAM ALANI

Rks titanic 150-s
    Mondial drift 150
    Mondial 150 z one
    Lifan Em150l

Bu modellerden hangisi daha iyidir hangisini tavsiye edersiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rakaful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kuba CR1 veya CR1-S modellerini de listenize ekleyebilirsiniz. Benim ilk motorum CR1 idi. Kendisinden gayet memnundum. Özellikle yeşil olanı listenizdekilerden çok daha gösterişlidir. Forumdaki sayfasını baştan sona okursanız sorunsuz bir motor olduğunu görürsünüz.
    GezeGeze bunu beğendi.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rks 150 akar diyorum. Kompresyonu, amortisoru, freni,malzeme dayanikliligi,torku,hiçbir viteste gitmem dememesi dikkate alınmıştır. (Üzerinde yemek yiyebilirim rahatligindan 20 000 km kullandim, kullaniyorum- boy 170-175 civarı olacak- son hız takıntısı olmayacak, son hızda kaybeder, bi de canını çıkarmaya calismayacaksin motorun tabiiki...Sadece lifan kullanmadım bunlardan, diğer ikisinden iyidir bana göre. Bir tık yedek parçası pahalı olabilir)

zebercet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    - / Benelli TNT 250 / Hero Hunk
    Hero Hunk önerebilirim, listeye eklemenizde fayda var.

Rakaful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aklıma gelmişken, Benelli BN 125 ve Cfmoto'nun 150 nk modelleri de çinlidir. Onlara da bir bakın derim.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Kuba CR1 !

Dağ, taş, dere tepe, gece gündüz, ıssız yollar, şehir içi, şehir dışı ...

Bakımını yaptırınız, sürüp gidiniz ...

(şahsi sürüş beceriniz dahilinde kullanınız elbette, panigale de olsa altınızdaki, o ayrı konu)...

Hala duruyor bendeki CR1, Kubazaki... Satmaya kıyamadım

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bu listenin en başina 2013 ve sonrasi Tvs Rtr 150 ekle.

Diğerlerini her kulvarda eskitir..

Dayanim,malzeme kalitesi,Güç,fren,yol tutuş,yakit.

Civatasina kadar tvs yazar,lastiginden,bloğuna kadar kendi üretimidir.zamaninda suzukinin de eli değmiştir

2006 yilindan bu yana uretilen,gerek sağlamlik,gerekse yedek parça bakimindan japonlarla yarişan bir model.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mondial Vulture var iken diğer mondialleri eklemen üzücü

listene göre RKS

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende 150 lik motor alıcam bu konuyu takip edeyim.

Büyük ihtimalle ben senden daha tecrübeliyim.

Kuba CR1 aldım ikinci elde şanzıman sesi vardı ucuza aldım ucuza sattım ama motor çok iyi olduğunu söylebilirim. Sıfır fiyatı 5.500 liralardan buralara kadar geldi maalesef. 8.275 TL

Mondial driftin özellikle 150 olanına sakın yaklaşma bile Kuba cr1 mercedesse Drift serçe falandır. Koltuğu incecik titreşim desen zaten ağaç kesme motorundan hallice.

Rks titanic fiyatı bence fiyat performans olarak şu an en iyisi gibi gözüküyor. 7.632 TL

Mondial z-one nın göstergeleri hoşuma gitmedi kalitesiz duruyor.

Lifan hakkında hiç bilgim yok

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial Vulture var iken diğer mondialleri eklemen üzücü

listene göre RKS
    Vulture ile Driftin motoru falan aynı değil mi zaten ? ben onlar aynı motor diye koymadım, üreten firma da aynı diye biliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:37 ----------

Alıntı mc-hot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 150 lik motor alıcam bu konuyu takip edeyim.

Büyük ihtimalle ben senden daha tecrübeliyim.

Kuba CR1 aldım ikinci elde şanzıman sesi vardı ucuza aldım ucuza sattım ama motor çok iyi olduğunu söylebilirim. Sıfır fiyatı 5.500 liralardan buralara kadar geldi maalesef. 8.275 TL

Mondial driftin özellikle 150 olanına sakın yaklaşma bile Kuba cr1 mercedesse Drift serçe falandır. Koltuğu incecik titreşim desen zaten ağaç kesme motorundan hallice.

Rks titanic fiyatı bence fiyat performans olarak şu an en iyisi gibi gözüküyor. 7.632 TL

Mondial z-one nın göstergeleri hoşuma gitmedi kalitesiz duruyor.

Lifan hakkında hiç bilgim yok
    Rks titanic güzel görünüyor ama ne biliyim çok telmaşa kalitesiz gibi de duruyor, ha zaten bu motorlar arasında ahım şahım bi kalite aramıyorum benim için önemli olan arıza çıkarmayacak olması ve biraz da tipinin güzel olması ve tabi rahat olması

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vulture ile Driftin motoru falan aynı değil mi zaten ? ben onlar aynı motor diye koymadım, üreten firma da aynı diye biliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:37 ----------

Rks titanic güzel görünüyor ama ne biliyim çok telmaşa kalitesiz gibi de duruyor, ha zaten bu motorlar arasında ahım şahım bi kalite aramıyorum benim için önemli olan arıza çıkarmayacak olması ve biraz da tipinin güzel olması ve tabi rahat olması
    mh drift ile aynı ; ama birisi apaçi motoru birisi değil
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    Kuba çita 180r 6 vitesli ve motoru harika, kendim 92 kg yim. Topcase takmadım sırt çantası ekipmanlar felan rahat 120 kg oluyorum çok dik olmadığı sürece 4 ve 5. Vitesin altında yokuş çıkmadım. Ama motorsikletin diğer parçaları için o kadar iyi diyemiyeceğim şu anlık bir sıkıntı yok ama zamanla ne olur bakıcaz

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ne arkadaş, herkes kendi motorunu yada markasını önermiş

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    Tecrübelerini yazmış desek daha doğru olur bilmediğimiz kullanmadığımız motosikletleri teknik verilere göre ezbere konuşmak istemedik kusura bakmayın

Herkes tavsiyede bulunmada serbest :D yalnız cg tipi motor düşünmüyorum her ne kadar çita 180 güçlü bir motor olsa da, istediğim motor şöyle eli yüzü düzgün, arıza çıkarmayacak bir motor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)